LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurė  (2019-11-16/11-17)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 m. ir jaunesni   33 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1999 - 2002 m.   13 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1998 m. ir vyresni   19 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 m. ir jaunesni   46 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1999 - 2002 m.   21 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1998 m. ir vyresni   8 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 m. ir jaunesni   25 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1999 - 2002 m.   14 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1998 m. ir vyresni   6 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   2003 m. ir jaunesni   28 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1999 - 2002 m.   20 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1998 m. ir vyresni   5 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 3   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 4   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 5   Alešiūnaitė Natalija (2005)      Rokiškio KKSC 
 6   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 7   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 9   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 10   Atrabotkė Jonas (1999)       
 11   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 12   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 13   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 14   Baltaragytė Edvina (1997)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 15   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 16   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 17   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 18   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 19   Bėliakaitė Radvilė (2000)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 20   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 21   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 22   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 23   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 24   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 25   Bilskytė Goda (2000)   V.Karandienė   Gaja SM 
 26   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 27   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 28   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 29   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 30   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 31   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 32   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 33   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 34   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 35   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 36   Čanov Aleksandr (1978)   M.Griška   Kulka 
 37   Čepliauskaitė Armantė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 38   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 39   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 40   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 41   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 42   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 43   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 44   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 45   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 46   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 47   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 48   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 49   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 50   Ezerskaitė Alvita (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 51   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 52   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 53   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 54   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 55   Gover Karolina (2001)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 56   Grigas Ovidijus (1973)      Skardis 
 57   Grigėnas Giedrius (2001)      VŠĮ SSC 
 58   Gudžinskas Benediktas (2004)      Gaja SM 
 59   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 60   Gutauskaitė Andrėja (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 61   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 62   Ignatavičius Majus (2009)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 63   Ivanauskas Andrius (1974)       
 64   Jačėnas Ignas (2007)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 65   Jackūnas Alanas (2005)      SK Tempas 
 66   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 67   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 68   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 69   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 70   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 71   Jasiūnaitė Rita (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 72   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 73   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus SRC 
 74   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 75   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 76   Jončas Martynas (2007)      Kauno r. SM 
 77   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 78   Jugaj Viktorija (2003)   R.Paukšto   SK Tempas 
 79   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 80   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 81   Jūronas Justas (2006)   M.Griška   Gaja SM 
 82   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 83   Juzelskis Šarūnas (1997)      Kauno r. SM 
 84   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 85   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 86   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 87   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 88   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 89   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 90   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 91   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 92   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 93   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 94   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Skardis 
 95   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Skardis 
 96   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 97   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 98   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 99   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Gaja SM 
 100   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 101   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 102   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Gaja SM 
 103   Kriūnas Edvinas (1978)   M.Griška   Kulka 
 104   Kriūnas Gintautas (1969)   M.Griška   Gaja SM 
 105   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 106   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 107   Kudirka Justas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 108   Kulakauskas Jokūbas (2006)      Gaja SM 
 109   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 110   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 111   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 112   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 113   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 114   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 115   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 116   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 117   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 118   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 119   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 120   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 121   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 122   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 123   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 124   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 125   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseinių KKSC 
 126   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 127   Margis Rimantas Aidas (1968)   M.Griška   Kulka 
 128   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 129   Markovska Viktorija (2002)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 130   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 131   Masiulianec Bartek (2005)      VŠĮ SSC 
 132   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 133   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Gaja SM 
 134   Mickevičius Povilas (2006)      Gaja SM 
 135   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 136   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 137   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 138   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 139   Miliauskaitė Deimantė (2002)      Alytaus SRC 
 140   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 141   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 142   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 143   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 144   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 145   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 146   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 147   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 148   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Gaja SM 
 149   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 150   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 151   Persidskis Ugnius (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 152   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 153   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 154   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 155   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 156   Petrošiūtė Austėja (2003)      SK Tempas 
 157   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 158   Pivoriūnas Ignas (2001)      Gaja SM 
 159   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 160   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 161   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 162   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 163   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 164   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 165   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 166   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 167   Pušaitė Samanta (2007)      Gaja SM 
 168   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 169   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 170   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 171   Radzevičius Kasparas (2008)      Gaja SM 
 172   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 173   Ramanauskaitė Agnė (1983)      Gaja SM 
 174   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 175   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 176   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 177   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 178   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 179   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 180   Riškovaitė Aurika (2005)      VŠĮ SSC 
 181   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno r. SM 
 182   Rybakovas Vladimiras (1962)      Trakų KKSC 
 183   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 184   Ryseva Viktorija (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 185   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 186   Sedaitytė Viltė (2006)      Gaja SM 
 187   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 188   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 189   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 190   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 191   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 192   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 193   Sinkevičius Tajus (2008)      Gaja SM 
 194   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 195   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 196   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 197   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 198   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 199   Strakšys Matas (2008)      Kauno r. SM 
 200   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 201   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 202   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 203   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 204   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 205   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 206   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 207   Tolevičiūtė Austėja (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 208   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 209   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 210   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 211   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus SRC 
 212   Ukvalbergas Augustas (2006)      Gaja SM 
 213   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 214   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 215   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 216   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 217   Vaitekūnas Arvydas (1991)      VŠĮ SSC 
 218   Vaitelis Džiugas (2007)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 219   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 220   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 221   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 222   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 223   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 224   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 225   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 226   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 227   Vladičkaitė Aistė (2002)   R.Paukšto   SK Tempas 
 228   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 229   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 230   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 231   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 232   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 233   Zavackis Aleksandras (2008)      Gaja SM 
 234   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 235   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 Šautuvas - vyrai finalas
 Šautuvas - moterys finalas
 Pistoletas - moterys finalas
 Pistoletas - vyrai finalas
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt