LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Šaulių duomenų bazė

    URBONAITĖ Agnė

     Šalis   
     Lytis  M 
     Gimimo metai  2002 
     Klubas  Dubysa, Šiaulių sporto centras 
     Treneris  Bakas Mantas 
     Ginklas  Šautuvas 

    Varžybų rezultatai

    Nr. Data Pavadinimas Grupė Rungtis Taškai Vieta
      1    2022-02-27  Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:596.5-27X   8 
      2    2021-11-14  Lietuvos taurė  Suaugę  10m PnG Stovint  K:592.1-20X   12 
      3    2021-06-20  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:592.3   12 
      4    2021-06-20  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:532-10X   12 
      5    2021-05-16  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - -  K:1047-10X; F:353.7   7 
      6    2021-05-16  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint - -  K:583.8   8 
      7    2021-05-16  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint - -  K:583.8   7 
      8    2021-05-16  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:583.8   7 
      9    2021-05-16  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:1047-10X; F:353.7   7 
      10    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:532-10X   8 
      11    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:532-10X   5 
      12    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:592.3   6 
      13    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Suaugę  50m MKG Gulint  K:592.3   7 
      14    2021-03-28  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:599.9-28X; F:241.2   2 
      15    2021-03-21  Lietuvos mišrus 2021 m. čempionatas MIX  Suaugę  10m PnG Stovint  K:295.3-12X; F:202-11X   4 
      16    2021-03-21  Lietuvos mišrus 2021 m. čempionatas MIX  Suaugę  10m PnG Stovint  K:295.3-12X; F:202-11X   4 
      17    2021-03-14  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint - Ir R2  K:593.4-23X; F:178.4   5 
      18    2020-09-27  Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas  Jauniai  50m MKG Gulint  K:281   3 
      19    2020-09-27  Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas  Jauniai  50m MKG 3 Padėtys  K:274   1 
      20    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:589.4   7 
      21    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - komandinis  K:532   7 
      22    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - asmeninis  K:532; F:415.3   3 
      23    2020-09-13  Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:1031   9 
      24    2020-09-13  Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  Suaugę  50m MKG Gulint  K:570.8   13 
      25    2020-09-13  Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:528   8 
      26    2020-07-12  Lietuvos taurė  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:548-20X   4 
      27    2020-07-12  Lietuvos taurė  Suaugę  50m MKG Gulint  K:594.8   6 
      28    2020-02-02  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:584.3-16X   11 
      29    2020-01-11  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  10m PnG Stovint  K:370   6 
      30    2019-12-15  Alytaus m. taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 2002-2004 m.  K:581.5-18X   5 
      31    2019-11-17  Lietuvos taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 1999 - 2002 m.  K:573-14X   12 
      32    2019-06-30  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:1073; F:411.9   4 
      33    2019-06-30  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:595.1   6 
      34    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:592.4   6 
      35    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:554   2 
      36    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:592.4   3 
      37    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:554   4 
      38    2019-05-25  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  50m MKG 3 Padėtys  K:266   4 
      39    2019-04-28  Lietuvos taurė  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:523-12X   5 
      40    2019-04-28  Lietuvos taurė  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:561.5   7 
      41    2019-03-10  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:592.9-25X   11 
      42    2019-02-17  Alytaus m. Mero taurė  Suaugę  10m PnG Stovint - 2000 m.g. ir vyresni  K:575.9-15X; F:178.7   5 
      43    2019-01-19  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  10m PnG Stovint  K:370   9 
      44    2018-11-17  Lietuvos taurė  Jauniai  10m PnG Stovint - 2002 m. ir jaunesni  K:384.8-12X   3 
    Žemaitės g. 6-503
    LT-03117 Vilnius
    Telefonas +370 672 09655
    El.paštas  info@saudymosajunga.lt