LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Šaulių duomenų bazė

    JANULIN Otto

     Šalis   
     Lytis  V 
     Gimimo metai  2000 
     Klubas  Vilniaus miesto sporto centras 
     Treneris  Leščevski Miroslav 
     Ginklas  Šautuvas 

    Varžybų rezultatai

    Nr. Data Pavadinimas Grupė Rungtis Taškai Vieta
      1    2021-11-14  Lietuvos taurė  Suaugę  10m PnG Stovint  K:602.8-27X   9 
      2    2021-07-05  Baltijos taurė  Suaugę  10m PnG Stovint  K:610.5-36X; F:220.9   3 
      3    2021-06-20  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:563.6   9 
      4    2021-06-20  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:1045-18X   9 
      5    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Suaugę  50m MKG Gulint  K:587.1   10 
      6    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:521-5X   10 
      7    2021-04-25  Lietuvos taurė  Suaugę  50m MKG Gulint  K:588.1   6 
      8    2021-04-25  Lietuvos taurė  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:520-10X   7 
      9    2021-03-14  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint - Ir R1  K:598-27X   10 
      10    2020-12-23  Alytaus m. taurė (Vykdoma nuotoliniu būdu)  Suaugę  10m PnG Stovint  K:579   3 
      11    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - komandinis  K:530   9 
      12    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - asmeninis  K:530   9 
      13    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - komandinis  K:530   9 
      14    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - komandinis  K:530   9 
      15    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys - asmeninis  K:530   9 
      16    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:592.7   6 
      17    2020-09-13  Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  Suaugę  50m MKG Gulint  K:581.7   17 
      18    2020-09-13  Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:545   6 
      19    2020-09-13  Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:1069   9 
      20    2020-02-16  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:607.9-29X; F:138.8   7 
      21    2020-02-02  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint - Nenaudoti  K:605.9-35X; F:176.9   5 
      22    2020-02-02  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:605.9-34X; F:176.9   5 
      23    2019-12-15  Alytaus m. taurė  Suaugę  10m PnG Stovint - 2001 m. ir vyr.  K:598.9-26X   3 
      24    2019-11-17  Lietuvos taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 1999 - 2002 m.  K:599.6-31X   2 
      25    2019-06-30  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:567.8   18 
      26    2019-06-30  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:1051   14 
      27    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:571.9   15 
      28    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:514   13 
      29    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:514   10 
      30    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:571.9   18 
      31    2019-03-10  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:595.7-19X; F:216.6   3 
      32    2019-02-03  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:566.6-11X   21 
      33    2018-11-17  Lietuvos taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 1998 - 2001 m.  K:597.6-25X   1 
      34    2018-07-08  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:1016-14X   10 
      35    2018-07-08  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:576.9   10 
      36    2018-06-17  Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:1019   10 
      37    2018-06-17  Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:1019   10 
      38    2018-06-03  Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  Suaugę  50m MKG 3 Padėtys  K:532   13 
      39    2018-06-03  Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:572.3   21 
      40    2018-06-03  Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:532   6 
      41    2018-06-03  Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  Suaugę  50m MKG Gulint  K:572.3   25 
      42    2018-05-12  Lietuvos vaikų asmeninis čempionatas ir jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  50m MKG Gulint  K:572.3   16 
      43    2018-05-12  Lietuvos vaikų asmeninis čempionatas ir jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  50m MKG 3 Padėtys  K:532   4 
      44    2018-05-02  Baltijos pakrantės turnyras  Jaunimas  50m MKG Gulint  K:580.3   8 
      45    2018-05-02  Baltijos pakrantės turnyras  Jaunimas  50m MKG 3 Padėtys  K:1041.0-19X   9 
      46    2018-03-18  Tarptautinės Haapsalu Randma taurės varžybos  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:369.0-12X   6 
      47    2018-03-03  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  10m PnG Stovint  K:363   11 
      48    2018-02-04  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:581.2-14X   19 
      49    2018-01-14  POLONIA 2018 Taurė. Tarptautinės varžybos  Jaunimas  10m PnG Stovint - 1998 - 2000 m. I startas  K:548.6   17 
      50    2017-12-17  Alytaus miesto taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 1998-2000 m.g.  K:582.5   6 
    Žemaitės g. 6-503
    LT-03117 Vilnius
    Telefonas +370 5 2133 447
    El.paštas  info@saudymosajunga.lt