LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Šaulių duomenų bazė

    DZIKUNSKAS Ugnius

     Šalis   
     Lytis  V 
     Gimimo metai  2003 
     Klubas  Alytaus sporto ir rekreacijos centras 
     Treneris  Brusokienė Asta 
     Ginklas  Pistoletas 

    Varžybų rezultatai

    Nr. Data Pavadinimas Grupė Rungtis Taškai Vieta
      1    2022-11-13  Lietuvos taurė  Suaugę  10m PnG Stovint  K:541-7X   9 
      2    2022-10-30  Alytaus m. Mero taurė  Suaugę  10m PnG Stovint  K:558-8X   2 
      3    2022-07-03  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG LPP  K:491-4X   9 
      4    2022-06-26  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  50m MKG LPP  K:479-4X   2 
      5    2022-03-13  Lietuvos mišrus komandinis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:260-4X   15 
      6    2022-03-06  Lietuvos asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:554-12X   5 
      7    2022-02-27  Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:557-10X   2 
      8    2021-12-12  Alytaus m. taurė  Jauniai  10m PnG Stovint  K:531-6X   3 
      9    2021-12-12  Alytaus m. taurė  Suaugę  10m PnG Stovint  K:531-6X   9 
      10    2021-12-05  Kauno miesto čempiontatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:543-9X; F:170.6   5 
      11    2021-11-14  Lietuvos taurė  Suaugę  10m PnG Stovint  K:545-10X   9 
      12    2021-10-23  Karininko Antano Juozapavičiaus taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:363-2X   1 
      13    2021-06-20  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG LPP  K:512   5 
      14    2021-06-20  Lietuvos čempionatas  Suaugę  25m MKG Greitašauda  K:141   19 
      15    2021-06-12  Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas  Jauniai  25m MKG 30+30 - Apvalus  K:164-3X   9 
      16    2021-06-12  Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas  Jauniai  25m MKG 30+30 - Pasirodantis  K:125   16 
      17    2021-05-16  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  50m MKG LPP  K:508-2X   1 
      18    2021-05-16  Lietuvos jaunimo čempionatas  Jaunimas  25m MKG Greitašauda  K:141   12 
      19    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Jaunimas  50m MKG LPP  K:324-2X   2 
      20    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Jaunimas  25m MKG Greitašauda  K:141   12 
      21    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Suaugę  50m MKG LPP  K:324-2X   8 
      22    2021-05-09  Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  Suaugę  25m MKG Greitašauda  K:141   19 
      23    2021-03-28  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:539-8X; F:199.8   3 
      24    2021-03-25  Lietuvos jaunių asmeninis čempionatas  Jauniai  10m PnG Stovint  K:364-6X   1 
      25    2021-03-17  Lietuvos jaunių komandinis čempionatas  Jauniai  10m PnG Stovint  K:283   1 
      26    2021-03-14  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:544-11X   13 
      27    2020-12-23  Alytaus m. taurė (Vykdoma nuotoliniu būdu)  Jaunimas  10m PnG Stovint - 2002-2004  K:533   2 
      28    2020-10-17  Alytaus šaulių atviros pirmenybės  Jauniai  10m PnG Stovint  K:362-6X   1 
      29    2020-09-27  Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas  Jauniai  25m MKG 30+30 - Pasirodantis  K:158-3X   9 
      30    2020-09-27  Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas  Jauniai  25m MKG 30+30 - Apvalus  K:167   4 
      31    2020-09-20  Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  Jaunimas  50m MKG LPP  K:504   2 
      32    2020-02-16  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:530-8X   18 
      33    2020-02-02  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint - Nenaudoti  K:541-6X; F:188.4   4 
      34    2020-02-02  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:541-6X; F:188.4   4 
      35    2020-01-11  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  10m PnG Stovint  K:354   3 
      36    2019-12-15  Alytaus m. taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 2002-2004 m.  K:532-2X   3 
      37    2019-11-17  Lietuvos taurė  Vaikai  10m PnG Stovint - 2003 m. ir jaunesni  K:363-6X   2 
      38    2019-06-30  Lietuvos čempionatas  Suaugę  50m MKG LPP  K:492   7 
      39    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Jaunimas  50m MKG LPP  K:333   3 
      40    2019-06-16  Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  Suaugę  50m MKG LPP  K:333   7 
      41    2019-05-25  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  25m MKG Stovint - apvalus  K:147-1X   20 
      42    2019-05-25  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  25m MKG Stovint - pasirodantis  K:129   21 
      43    2019-05-11  Lietuvos vaikų ir jaunučių komandinis asmeninis čempionatas  Jaunučiai  25m MKG Stovint - apvalus  K:146   11 
      44    2019-05-11  Lietuvos vaikų ir jaunučių komandinis asmeninis čempionatas  Jaunučiai  25m MKG Stovint - pasirodantis  K:127   13 
      45    2019-04-28  Lietuvos taurė  Jaunimas  50m MKG LPP  K:319-1X   2 
      46    2019-03-30  Lietuvos jaunučių komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunučiai  10m PnG Stovint  K:349   3 
      47    2019-03-10  Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  Jaunimas  10m PnG Stovint  K:529-10X; F:123.2   7 
      48    2019-02-17  Alytaus m. Mero taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 2001-2003 m.g.  K:527-7X   5 
      49    2019-02-03  Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:526-5X   21 
      50    2019-01-19  Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  Jauniai  10m PnG Stovint  K:371   1 
      51    2018-12-16  Alytaus m. taurė  Jaunimas  10m PnG Stovint - 2001-2003 m.g.  K:518-2X   12 
      52    2018-12-08  Kauno miesto čempiontatas  Suaugę  10m PnG Stovint  K:538-8X   13 
    Žemaitės g. 6-503
    LT-03117 Vilnius
    Telefonas +370 672 09655
    El.paštas  info@saudymosajunga.lt