LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai   (2021-05-08/05-09)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski.

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP - Suaugę

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 362 - 5X JERMALAVIČIUS Artūras (1980)[Alytaus SRC] 2021-05-09 Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4   Viso   Pastaba   Vieta 
 9   JERMALAVIČIUS Artūras (1980) 
 Alytaus m. I kom.     92 - 1X 91 - 1X 89 - 1X 90 - 2X  362 - 5X      1 
 22   BELEVIČ Karol (2002) 
 Vilniaus m. I kom.     88 - 1X 87 85 - 1X 90  350 - 2X      2 
 10   BILIUS Kęstutis (1987) 
 Alytaus m. I kom.     81 87 90 - 2X 91 - 2X  349 - 4X      3 
 6   BICONAS Giedrius (1984) 
 Alytaus m. I kom.     89 - 2X 88 86 84  347 - 2X      4 
 25   NEDZINSKAS Tautvydas (1997) 
 Kauno m. I kom.     89 86 - 1X 83 88  346 - 1X      5 
 3   PUCILAUSKAS Gintautas (2000) 
 Kauno m. I kom.     83 85 85 79  332      6 
 19   RADAJEV Igor (1985) 
 Vilniaus m. I kom.     75 87 86 78  326      7 
 23   DZIKUNSKAS Ugnius (2003) 
 Alytaus m. II kom.     80 80 85 - 1X 79 - 1X  324 - 2X      8 
 24   PAJARSKAS Titas (2001) 
 Vilniaus m. I kom.     74 75 81 87  317      9 
 18   MICKUS Domas (1996) 
 Kauno m. I kom.     78 76 78 82 - 1X  314 - 1X      10 
 13   GIEDRAITIS Mykolas (2003) 
 Kauno m. II kom.     80 85 - 1X 76 72  313 - 1X      11 
 17   LAPIENIS Dominykas (2004) 
 Biržų m. kom.     86 - 2X 62 79 80 - 2X  307 - 4X      12 
 1   IZUTAVIČIUS Alfonsas (1954) 
 Utenos m. kom.     82 - 1X 75 71 76 - 2X  304 - 3X      13 
 4   KEMĖŠIS Laurynas (2002) 
 Vilniaus m. II kom.     80 71 76 - 1X 75  302 - 1X      14 
 12   LEVIN Arkadij (2005) 
 Vilniaus m. II kom.     69 65 80 79  293      15 
 21   APONAS Edvinas (2003) 
 Alytaus m. II kom.     76 - 1X 64 - 1X 79 - 1X 64  283 - 3X      16 
 20   MARKOV Aleksandr (2003) 
 Vilniaus raj. kom.     70 61 69 78  278      17 
 5   TARASENKO Nikita (2006) 
 Vilniaus m. II kom.     70 - 1X 72 64 67  273 - 1X      18 
 2   NEDZINSKAS Tomas (2003) 
 Vilniaus raj. kom.     76 42 - 1X 65 78 - 1X  261 - 2X      19 
 11   VAICEKAUSKAS Jogaila (2005) 
 Kauno m. II kom.     64 65 60 70  259      20 
 8   BARZDŽIUS Linas (2005) 
 Alytaus m. II kom.     71 67 59 59  256      21 
 16   GRIGAS Ovidijus (1973) 
 Utenos m. kom.     65 62 70 57  254      22 
 14   KRASINSKI Olgerd (2007) 
 Vilniaus raj. kom.     66 55 62 57  240      23 
 15   ZAVADSKAS Ignas (1952) 
 Utenos m. kom.     61 - 1X 57 63 - 1X 54  235 - 2X      24 
 7   JANČIAUSKAS Neidas (2005) 
 Kauno m. II kom.     59 52 60 57  228      25 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt