LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai   (2021-05-08/05-09)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      17 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      15 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      21 
  4    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      25 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      25 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      27 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      27 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      27 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      19 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      23 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      25 
  12    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      26 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      24 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      23 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 Alytaus m. I komanda   2 (3)   2 (3)   2 (3)   1 (3)   4 (3)   5 (3)   6 (3)   7 (3)   7 (2)   9 (2)   8 (1)   9 (1)   8 (1)   9 (1) 
 Alytaus m. II komanda      6 (1)   5 (3)   5 (3)                               
 Biržų KKSC komanda   6 (1)   5 (1)   8 (1)   9 (1)   5 (3)   7 (3)   3 (3)   5 (3)   5 (3)   6 (3)   4 (3)   4 (3)   4 (3)   5 (3) 
 Kauno m. I komanda   4 (3)      3 (3)   3 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3)   3 (3)   5 (3)   5 (3)   3 (3)   4 (3) 
 Kauno m. II komanda            6 (3)   8 (3)   6 (3)   5 (3)   4 (3)   4 (3)   4 (4)   10 (1)   11 (1)   10 (1)   10 (1) 
 Rokiškio m. komanda               3 (3)   4 (3)   7 (3)   8 (3)         3 (3)   3 (3)   6 (2)   7 (2) 
 Šiaulių m. "Dubysa" I komanda               1 (3)   1 (3)   1 (3)   3 (3)      8 (1)   1 (3)   2 (3)   1 (3)   2 (3) 
 Šiaulių m. "Dubysa" II komanda                  10 (1)      9 (1)         6 (3)   6 (3)   5 (3)   6 (3) 
 Trakų raj. komanda         7 (1)                        9 (1)   8 (2)   9 (1)   8 (1) 
 Utenos "Skardis" komanda         9 (1)   7 (3)      9 (2)      10 (1)      5 (2)      10 (1)       
 Vilniaus m. I komanda   1 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   6 (3)   3 (3)   4 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   1 (3)   2 (3)   1 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   3 (3)   3 (3)   4 (3)   4 (3)   7 (3)   8 (3)   8 (3)   6 (3)   3 (3)   2 (3)   7 (3)   7 (3)   7 (3)   3 (3) 
 Vilniaus raj. komanda   5 (3)   4 (3)   6 (3)   8 (3)   9 (1)      9 (1)      6 (2)   7 (2)             

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus m. I kom. 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m. I kom. 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų m. kom. 
 4   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų raj. kom. 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų m. kom. 
 6   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Utenos m. kom. 
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus m. I kom. 
 8   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus m. I kom. 
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 10   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus m. II kom. 
 11   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus m. I kom. 
 12   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus m. I kom. 
 13   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kauno m. I kom. 
 14   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. I kom. 
 15   Boldyreva Diana (2005)      Vilniaus m. II kom. 
 16   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų m. kom. 
 17   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus m. I kom. 
 18   Bublytė Donata (2004)   G.Kublickas   Rokiškio m. kom. 
 19   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Šiaulių m. I kom. 
 20   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. II kom. 
 21   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus m. I kom. 
 22   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiaulių m. I kom. 
 23   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m. I kom. 
 24   Eizentaitė Viktorija (2004)      Kauno m. II kom. 
 25   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus m. I kom. 
 26   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kauno m. I kom. 
 27   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. II kom. 
 28   Grigas Ovidijus (1973)      Utenos m. kom. 
 29   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. II kom. 
 30   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiaulių m. I kom. 
 31   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Kauno m. II kom. 
 32   Izutavičius Alfonsas (1954)      Utenos m. kom. 
 33   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus m. I kom. 
 34   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė    
 35   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kauno m. I kom. 
 36   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio m. kom. 
 37   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. I kom. 
 38   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kauno m. I kom. 
 39   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus m. I kom. 
 40   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kauno m. I kom. 
 41   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kauno m. I kom. 
 42   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. II kom. 
 43   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. II kom. 
 44   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Kauno m. II kom. 
 45   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Utenos m. kom. 
 46   Klimovas Viktoras (1991)      Utenos m. kom. 
 47   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiaulių m. I kom. 
 48   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiaulių m. II kom. 
 49   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. kom. 
 50   Krutova Julija (2003)      Vilniaus m. I kom. 
 51   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio m. kom. 
 52   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio m. kom. 
 53   Kunickaitė Heidė (2006)      Kauno m. I kom. 
 54   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų m. kom. 
 55   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų m. kom. 
 56   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. II kom. 
 57   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 58   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova    
 59   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Šiaulių m. II kom. 
 60   Liškauskienė Virginija (1968)      Utenos m. kom. 
 61   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kauno m. I kom. 
 62   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiaulių m. II kom. 
 63   Lukošius Aurimas (2007)      Kauno m. I kom. 
 64   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. II kom. 
 65   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kauno m. I kom. 
 66   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. kom. 
 67   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. II kom. 
 68   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiaulių m. I kom. 
 69   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio m. kom. 
 70   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kauno m. I kom. 
 71   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiaulių m. I kom. 
 72   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. II kom. 
 73   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kauno m. I kom. 
 74   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio m. kom. 
 75   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Kauno m. I kom. 
 76   Nedzinskas Tomas (2003)      Vilniaus raj. kom. 
 77   Nonin Jurij (1959)      Trakų raj. kom. 
 78   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. I kom. 
 79   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 80   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Kauno m. I kom. 
 81   Pavilonis Augustinas (2007)      Kauno m. II kom. 
 82   Petrauskas Majus (2006)      Kauno m. II kom. 
 83   Petrauskienė Rima (1980)      Utenos m. kom. 
 84   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus raj. kom. 
 85   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiaulių m. I kom. 
 86   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus m. I kom. 
 87   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus m. II kom. 
 88   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų m. kom. 
 89   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kauno m. I kom. 
 90   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno m. I kom. 
 91   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 92   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Kauno m. I kom. 
 93   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova    
 94   Ranceva Emilija (2004)      Vilniaus raj. kom. 
 95   Ranceva Evelina (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. kom. 
 96   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 97   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 98   Remenčius Deimantas (2003)      Kauno m. I kom. 
 99   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. I kom. 
 100   Riškovaitė Aurika (2005)      Vilniaus raj. kom. 
 101   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. I kom. 
 102   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kauno m. I kom. 
 103   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė    
 104   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus m. I kom. 
 105   Stankevičius Danielius (2004)      Vilniaus m. I kom. 
 106   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 107   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė   Kauno m. II kom. 
 108   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų m. kom. 
 109   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
 110   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų raj. kom. 
 111   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržų m. kom. 
 112   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų m. kom. 
 113   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. II kom. 
 114   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Kauno m. I kom. 
 115   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiaulių m. I kom. 
 116   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kauno m. I kom. 
 117   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus m. I kom. 
 118   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilniaus m. II kom. 
 119   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Kauno m. I kom. 
 120   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų m. kom. 
 121   Zavadskas Ignas (1952)      Utenos m. kom. 
 122   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus m. I kom. 
 123   Zurzaitė Arneta (2007)      Kauno m. II kom. 
 124   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų m. kom. 
 125   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kauno m. II kom. 
 126   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. I kom. 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt