2021-05-08_Lietuvos_komandinis_-_jaunimo_komandinis_cempionatai__Vyrai_Pistoletas_50m_MKG_LPP
Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai (2021-05-08/05-09)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis
Varžybas vykdanti organizacija - Lietuvos šaudymo sporto sąjunga
Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski.

Rungtis: Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP - Suaugę

LŠSS komandinis rekordas 1058 - 11X [Alytaus m. I komanda] 2021-05-09 Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  

KOMANDOS

Komanda Pavardė Vardas (GM) Taškai Suma Vieta
Alytaus m. I komanda JERMALAVIČIUS Artūras (1980) 362 - 5X 1058 - 11X 1
BILIUS Kęstutis (1987) 349 - 4X
BICONAS Giedrius (1984) 347 - 2X
Vilniaus m. I komanda BELEVIČ Karol (2002) 350 - 2X 993 - 2X 2
RADAJEV Igor (1985) 326
PAJARSKAS Titas (2001) 317
Kauno m. I komanda NEDZINSKAS Tautvydas (1997) 346 - 1X 992 - 2X 3
PUCILAUSKAS Gintautas (2000) 332
MICKUS Domas (1996) 314 - 1X
Vilniaus m. II komanda KEMĖŠIS Laurynas (2002) 302 - 1X 868 - 2X 4
LEVIN Arkadij (2005) 293
TARASENKO Nikita (2006) 273 - 1X
Alytaus m. II komanda DZIKUNSKAS Ugnius (2003) 324 - 2X 863 - 5X 5
APONAS Edvinas (2003) 283 - 3X
BARZDŽIUS Linas (2005) 256
Kauno m. II komanda GIEDRAITIS Mykolas (2003) 313 - 1X 800 - 1X 6
VAICEKAUSKAS Jogaila (2005) 259
JANČIAUSKAS Neidas (2005) 228
Utenos "Skardis" komanda IZUTAVIČIUS Alfonsas (1954) 304 - 3X 793 - 5X 7
GRIGAS Ovidijus (1973) 254
ZAVADSKAS Ignas (1952) 235 - 2X
Vilniaus raj. komanda MARKOV Aleksandr (2003) 278 779 - 2X 8
NEDZINSKAS Tomas (2003) 261 - 2X
KRASINSKI Olgerd (2007) 240
Biržų KKSC komanda LAPIENIS Dominykas (2004) 307 - 4X 307 - 4X 9

REZULTATAI

LŠSS rekordas 362 - 5X JERMALAVIČIUS Artūras (1980)[Alytaus SRC] 2021-05-09 Lietuvos komandinis - jaunimo komandinis čempionatai  

S Pavardė Vardas (GM) Komanda 1 2 3 4 Viso P Vieta
9  JERMALAVIČIUS Artūras (1980) 
Alytaus m. I kom. 92 - 1X 91 - 1X 89 - 1X 90 - 2X 362 - 5X 1
22  BELEVIČ Karol (2002) 
Vilniaus m. I kom. 88 - 1X 87 85 - 1X 90 350 - 2X 2
10  BILIUS Kęstutis (1987) 
Alytaus m. I kom. 81 87 90 - 2X 91 - 2X 349 - 4X 3
6  BICONAS Giedrius (1984) 
Alytaus m. I kom. 89 - 2X 88 86 84 347 - 2X 4
25  NEDZINSKAS Tautvydas (1997) 
Kauno m. I kom. 89 86 - 1X 83 88 346 - 1X 5
3  PUCILAUSKAS Gintautas (2000) 
Kauno m. I kom. 83 85 85 79 332 6
19  RADAJEV Igor (1985) 
Vilniaus m. I kom. 75 87 86 78 326 7
23  DZIKUNSKAS Ugnius (2003) 
Alytaus m. II kom. 80 80 85 - 1X 79 - 1X 324 - 2X 8
24  PAJARSKAS Titas (2001) 
Vilniaus m. I kom. 74 75 81 87 317 9
18  MICKUS Domas (1996) 
Kauno m. I kom. 78 76 78 82 - 1X 314 - 1X 10
13  GIEDRAITIS Mykolas (2003) 
Kauno m. II kom. 80 85 - 1X 76 72 313 - 1X 11
17  LAPIENIS Dominykas (2004) 
Biržų m. kom. 86 - 2X 62 79 80 - 2X 307 - 4X 12
1  IZUTAVIČIUS Alfonsas (1954) 
Utenos m. kom. 82 - 1X 75 71 76 - 2X 304 - 3X 13
4  KEMĖŠIS Laurynas (2002) 
Vilniaus m. II kom. 80 71 76 - 1X 75 302 - 1X 14
12  LEVIN Arkadij (2005) 
Vilniaus m. II kom. 69 65 80 79 293 15
21  APONAS Edvinas (2003) 
Alytaus m. II kom. 76 - 1X 64 - 1X 79 - 1X 64 283 - 3X 16
20  MARKOV Aleksandr (2003) 
Vilniaus raj. kom. 70 61 69 78 278 17
5  TARASENKO Nikita (2006) 
Vilniaus m. II kom. 70 - 1X 72 64 67 273 - 1X 18
2  NEDZINSKAS Tomas (2003) 
Vilniaus raj. kom. 76 42 - 1X 65 78 - 1X 261 - 2X 19
11  VAICEKAUSKAS Jogaila (2005) 
Kauno m. II kom. 64 65 60 70 259 20
8  BARZDŽIUS Linas (2005) 
Alytaus m. II kom. 71 67 59 59 256 21
16  GRIGAS Ovidijus (1973) 
Utenos m. kom. 65 62 70 57 254 22
14  KRASINSKI Olgerd (2007) 
Vilniaus raj. kom. 66 55 62 57 240 23
15  ZAVADSKAS Ignas (1952) 
Utenos m. kom. 61 - 1X 57 63 - 1X 54 235 - 2X 24
7  JANČIAUSKAS Neidas (2005) 
Kauno m. II kom. 59 52 60 57 228 25