LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas   (2021-03-27/03-28)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint - Jaunimas

Rungties rezultatai          Komandos    Kvalifikacija    Finalas

LŠSS komandinis rekordas 1829.6 - 104X [Kaunas I] 2019-02-03 Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas 

 Komanda   Pavardė Vardas (GM)   Taškai KV   Suma   Vieta 
 Kauno m. I komanda   VIEDERYTĖ Laura (2001)   612.8 - 35X   1808.0 - 89X   1 
    RAMONAITĖ Greta (2002)   609.4 - 38X       
    JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002)   585.8 - 16X       
 Šiaulių I komanda   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001)   603.5 - 33X   1799.7 - 85X   2 
    URBONAITĖ Agnė (2002)   599.9 - 28X       
    MIKALAUSKAITĖ Vakarė (2005)   596.3 - 24X       
 Vilniaus m. I komanda   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001)   604.0 - 27X   1784.7 - 69X   3 
    RIMKUTĖ Ieva Aretė (2006)   591.3 - 23X       
    BINGELYTĖ Sabina (2004)   589.4 - 19X       
 Biržų komanda   AŠAKAITĖ Vilmantė (2002)   590.9 - 23X   1749.6 - 57X   4 
    BONDARENCO Valerija (2005)   584.5 - 19X       
    TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005)   574.2 - 15X       
 Šiaulių II komanda   KOZLOVA Gertrūda (2003)   589.6 - 24X   1740.3 - 55X   5 
    DUŠENKO Valerija (2001)   581.7 - 18X       
    LIOGYTĖ Kornelija (2005)   569.0 - 13X       
 Rokiškio komanda   MICKYTĖ Gustė (2004)   593.5 - 24X   1738.0 - 48X   6 
    KULYTĖ Evelina (2004)   578.4 - 16X       
    KISELIOVAITĖ Kornelija (2004)   566.1 - 8X       
 Kauno m. II komanda   SELELIONYTĖ Gabija (2005)   585.2 - 24X   1731.3 - 54X   7 
    SELELIONYTĖ Diana (2002)   581.1 - 21X       
    BIRŽINYTĖ Žemyna (2008)   565.0 - 9X       
 Vilniaus m. II komanda   BOLDYREVA Diana (2005)   570.8 - 18X   1697.4 - 43X   8 
    MACEINAITĖ Austėja (2005)   566.2 - 14X       
    GURJANOVA Aleksandra (2004)   560.4 - 11X       
 Alytaus m. I komanda   MORKŪNAITĖ Rita (2004)   562.8 - 19X   1656.6 - 45X   9 
    KRUČKAITĖ Samanta (2005)   547.1 - 10X       
    MIKNA Karolina (2007)   546.7 - 16X       
 Kauno m. III komanda   SELELIONYTĖ Deimantė (2005)   557.4 - 11X   1631.8 - 21X   10 
    ZURZAITĖ Arneta (2007)   555.9 - 8X       
    SODAITYTĖ Viltė (2006)   518.5 - 2X       
 Alytaus m. II komanda   PLIAUGAITĖ Agnė (2005)   596.5 - 30X   596.5 - 30X   11 
 Vilniaus r. komanda   KRUTOVA Julija (2003)   588.2 - 20X   588.2 - 20X   12 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt