LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas   (2021-03-27/03-28)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      25 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      29 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      28 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      32 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus m. I komanda   3 (3)   6 (3)   5 (3)   9 (3) 
 Alytaus m. II komanda   6 (3)         11 (1) 
 Biržų komanda   7 (3)   3 (3)   8 (3)   4 (3) 
 Kauno m. I komanda   1 (3)   1 (3)   2 (3)   1 (3) 
 Kauno m. II komanda   5 (3)   4 (3)   6 (3)   7 (3) 
 Kauno m. III komanda   8 (3)   8 (3)   9 (3)   10 (3) 
 Raseinių komanda         3 (4)    
 Rokiškio komanda      10 (2)      6 (3) 
 Šiaulių I komanda      2 (3)      2 (3) 
 Šiaulių II komanda            5 (3) 
 Vilniaus r. komanda   9 (1)   9 (3)   7 (3)   12 (1) 
 Vilniaus m. I komanda   2 (3)   5 (3)   1 (3)   3 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   4 (3)   7 (3)   4 (3)   8 (3) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Kaunas II 
 2   Albavičius Ignas (2001)      Alytus I 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 6   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius I 
 7   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytus II 
 8   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 9   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius I 
 10   Biržinis Lukas (2006)      Kaunas II 
 11   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 12   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 13   Boldyreva Diana (2005)      Vilnius II 
 14   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai 
 15   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytus I 
 16   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius II 
 17   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 18   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytus II 
 19   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 
 20   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 21   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 22   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 23   Eizentaitė Viktorija (2004)      Kaunas I 
 24   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 25   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   Vilnius II 
 26   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I 
 27   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Kaunas II 
 28   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytus I 
 29   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas I 
 30   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 31   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 32   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas III 
 33   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 34   Jūronas Justas (2006)   M.Griška   Kaunas III 
 35   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilnius II 
 36   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 37   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 38   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai II 
 39   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 40   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Kaunas III 
 41   Krivida Vakaris (2005)      Alytus I 
 42   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 43   Krutova Julija (2003)      Vilniaus r. 
 44   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis 
 45   Kulakauskas Jokūbas (2006)      Kaunas III 
 46   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška   Kaunas II 
 47   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 48   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 49   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai 
 50   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai 
 51   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai 
 52   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 53   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Šiauliai II 
 54   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 55   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 56   Lukošius Aurimas (2007)      Kaunas III 
 57   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 58   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 59   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseiniai 
 60   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 61   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I 
 62   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas III 
 63   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis 
 64   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 65   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 66   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 67   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 68   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 69   Nedzinskas Tomas (2003)      Vilnius II 
 70   Nikitinaitė Gabrielė (2005)      Kaunas II 
 71   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 72   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 73   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas I 
 74   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 75   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 76   Plukytė Emilija (2005)      Vilnius II 
 77   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus r. 
 78   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas II 
 79   Radzevičius Kasparas (2008)      Kaunas III 
 80   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 81   Ranceva Evelina (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 82   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 83   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   Vilnius I 
 84   Ryseva Viktorija (2003)      Vilnius I 
 85   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 86   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas III 
 87   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 88   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 89   Selvenytė Oksana (2005)   A.Baublys   Raseiniai 
 90   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 91   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 92   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 93   Sodaitytė Viltė (2006)      Kaunas III 
 94   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius I 
 95   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 96   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai 
 97   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 98   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržai 
 99   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai 
 100   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 101   Tolevičiūtė Austėja (2005)      Raseiniai 
 102   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 103   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 104   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas I 
 105   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Kaunas III 
 106   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 107   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius II 
 108   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Kaunas I 
 109   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 110   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai 
 111   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržai 
 112   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas I 
 113   Zelianius Rokas (2001)      Alytus I 
 114   Zurzaitė Arneta (2007)      Kaunas III 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt