LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas   (2021-03-13/03-14)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      36 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   Ir R1   32 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      26 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   Ir R2   30 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus r. komanda   7 (3)          
 Alytaus m. I komanda   1 (3)   1 (3)   3 (3)   3 (3) 
 Alytaus m. II komanda   5 (3)   7 (3)   9 (1)    
 Biržų komanda   10 (3)   6 (3)   8 (2)   4 (3) 
 Kauno m. I komanda   2 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3) 
 Kauno m. II komanda   4 (3)   5 (3)   4 (3)   6 (3) 
 Kauno m. III komanda   6 (3)          
 Kauno r. komanda      12 (1)      11 (1) 
 Klaipėdos komanda   14 (1)          
 Raseinių komanda   12 (1)      10 (1)    
 Šiaulių I komanda      4 (3)      5 (3) 
 Šiaulių II komanda      11 (1)      7 (3) 
 Utenos komanda   9 (3)   10 (3)   6 (3)   10 (2) 
 Vilniaus r. komanda   13 (2)   9 (3)   7 (2)   8 (3) 
 Vilniaus m. I komanda   3 (3)   3 (3)   1 (5)   1 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   8 (4)   8 (3)   5 (3)   9 (3) 
 Vilniaus m. III komanda   11 (1)          

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytus II 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 4   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseiniai 
 5   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Klaipėda 
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 7   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Utena 
 8   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus r. 
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 10   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilnius I 
 11   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytus I 
 12   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytus I 
 13   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas I 
 14   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius II 
 15   Biržinis Lukas (2006)      Kaunas II 
 16   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Kauno r. 
 17   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai 
 18   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius II 
 19   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 20   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 21   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus r. 
 22   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 
 23   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Kaunas I 
 24   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 25   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 26   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 27   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 28   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytus II 
 29   Eizentaitė Viktorija (2004)      Kaunas II 
 30   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas III 
 31   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 32   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 33   Grigas Ovidijus (1973)      Utena 
 34   Grigas Ovidijus (1973)      Utena 
 35   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 36   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytus I 
 37   Ivanauskas Andrius (1974)      Vilnius III 
 38   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilnius I 
 39   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas III 
 40   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 41   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 42   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas II 
 43   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytus I 
 44   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilnius II 
 45   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Utena 
 46   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Utena 
 47   Klimovas Viktoras (1991)      Utena 
 48   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai II 
 49   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai II 
 50   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus r. 
 51   Krutova Julija (2003)      Vilnius II 
 52   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška   Kaunas III 
 53   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai 
 54   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai 
 55   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai 
 56   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 57   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 58   Liškauskienė Virginija (1968)      Utena 
 59   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas II 
 60   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 61   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 62   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 63   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I 
 64   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas II 
 65   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 66   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 67   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Kaunas I 
 68   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 69   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas   Utena 
 70   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 71   Nedzinskas Tomas (2003)      Vilnius II 
 72   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 73   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 74   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 75   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 76   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas I 
 77   Petrauskienė Rima (1980)      Utena 
 78   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 79   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 80   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 81   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus r. 
 82   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus r. 
 83   Pranskūnas Herkus (2006)      Kauno r. 
 84   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 85   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kaunas II 
 86   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   Šiauliai II 
 87   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 88   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 89   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 90   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 91   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 92   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 93   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 94   Ryseva Viktorija (2003)      Vilnius II 
 95   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas II 
 96   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 97   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 98   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 99   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 100   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytus II 
 101   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilnius I 
 102   Stankevičius Danielius (2004)      Vilnius II 
 103   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 104   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai 
 105   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 106   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai 
 107   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 108   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. 
 109   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 110   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Kaunas I 
 111   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 112   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 113   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 114   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius II 
 115   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Kaunas I 
 116   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 117   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytus I 
 118   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržai 
 119   Zaliauskienė Lolita (1964)      Utena 
 120   Zavadskas Ignas (1952)      Utena 
 121   Zelianius Rokas (2001)      Alytus II 
 122   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai 
 123   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas II 
 124   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt