LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  (2019-06-15/06-16)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      23 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      16 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      22 
  4    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      15 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      31 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      27 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      30 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      25 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      21 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      25 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      31 
  12    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      24 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      26 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      21 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 Alytaus m. I komanda   3 (3)   3 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3)   4 (3)   6 (3)   5 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3)   3 (3)   3 (3)   4 (3) 
 Alytaus m. II komanda   8 (1)      7 (2)      11 (1)   9 (1)               6 (3)   7 (2)   10 (1)    
 Biržų m. I komanda   6 (3)   4 (3)   6 (3)   4 (3)   8 (3)   6 (3)   4 (3)   3 (3)   6 (2)   7 (2)   7 (3)   5 (3)   5 (3)   3 (3) 
 Biržų m. II komanda                                 10 (2)   8 (2)   8 (2)   7 (2) 
 Kauno m. I komanda   2 (3)   2 (3)   3 (3)   3 (3)   5 (3)   2 (3)   2 (3)   4 (3)   3 (3)   3 (3)   4 (3)   6 (3)   4 (3)   6 (3) 
 Kauno m. II komanda   4 (3)   5 (3)   4 (3)   6 (2)   3 (3)   7 (3)   5 (3)   7 (3)   7 (2)   5 (3)   13 (1)      12 (1)    
 Kauno m. III komanda   7 (3)      9 (1)      6 (3)   8 (3)   8 (3)   8 (2)                   
 Kauno m. IV komanda               9 (3)      9 (3)                      
 Kauno raj. I komanda               12 (1)      11 (1)   10 (1)         11 (1)   9 (1)   11 (1)   8 (1) 
 Šiaulių m. I komanda               1 (3)   1 (3)   3 (3)   2 (3)         3 (3)   2 (3)   2 (3)   1 (3) 
 Šiaulių m. II komanda               10 (2)   10 (1)   10 (2)            5 (3)   4 (3)   6 (3)   5 (3) 
 Šiaulių m. III komanda                        9 (1)         12 (1)          
 Trakų raj. I komanda   11 (1)      8 (1)                        9 (3)      9 (1)    
 Utenos raj. I komanda                              10 (1)             
 Vilniaus m. I komanda   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   4 (3)   3 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   5 (3)   6 (1)   5 (3)   5 (1)   7 (3)   5 (3)   7 (3)   6 (3)   4 (3)   4 (3)   8 (2)      7 (2)    
 Vilniaus m. III komanda                           5 (3)   6 (3)             
 Vilniaus m. IV komanda                           8 (2)   8 (2)             
 Vilniaus m. V komanda                              9 (2)             

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytus I 
 2   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius IV 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 5   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakai I 
 6   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kaunas III 
 7   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 8   Bartulevičiūtė Gabija (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 10   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilnius I 
 11   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytus I 
 12   Bilskis Domantas (2004)   R.Pauliukevičienė   Kaunas III 
 13   Bilskytė Goda (2000)   V.Karandienė   Kaunas I 
 14   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 15   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 16   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 17   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 18   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I 
 19   Cickevičius Edgaras (1997)   A.Brusokienė   Alytus I 
 20   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 21   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 22   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 23   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 24   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 25   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 26   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytus I 
 27   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 28   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 29   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 30   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 31   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilnius I 
 32   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kauno raj. I 
 33   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 34   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytus I 
 35   Juknevičius Dovydas (2000)   M.Bakas   Šiauliai II 
 36   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 37   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas II 
 38   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Kaunas I 
 39   Karkauskaitė Inesa (1999)       
 40   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus I 
 41   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 42   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 43   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 44   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Kaunas IV 
 45   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Kaunas II 
 46   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 47   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   Vilnius II 
 48   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Vilnius III 
 49   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Kaunas II 
 50   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržai I 
 51   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržai I 
 52   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 53   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas IV 
 54   Liškauskienė Virginija (1968)      Utena I 
 55   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas II 
 56   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 57   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas III 
 58   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 59   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas II 
 60   Mankė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 61   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai II 
 62   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas III 
 63   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas I 
 64   Mikaitis Marijonas (2000)      Kaunas II 
 65   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 66   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas III 
 67   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilnius II 
 68   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Pauliukevičienė   Kaunas I 
 69   Nonin Jurij (1959)      Trakai I 
 70   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 71   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 72   Paliokaitė-Zykė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakai I 
 73   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 74   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kaunas II 
 75   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Pauliukevičienė   Kaunas II 
 76   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 77   Petniūnas Algirdas (1990)   M.Bakas   Šiauliai I 
 78   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius II 
 79   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas III 
 80   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 81   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 82   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius V 
 83   Pocius Povilas (2019)      Kaunas II 
 84   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius IV 
 85   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 86   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Pauliukevičienė   Kaunas I 
 87   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kaunas I 
 88   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 89   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   Šiauliai II 
 90   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 91   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 92   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 93   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 94   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas II 
 95   Riškovaitė Aurika (2005)      Vilnius V 
 96   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno raj. I 
 97   Rybakovas Vladimiras (1962)      Trakai I 
 98   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 99   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius II 
 100   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus II 
 101   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 102   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 103   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 104   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakai I 
 105   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas II 
 106   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 107   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Kaunas I 
 108   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 109   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 110   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 111   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Biržai I 
 112   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 113   Vitkauskaitė Klaudija (1998)   M.Bakas   Šiauliai III 
 114   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 115   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Kaunas III 
 116   Zavackis Aleksandras (2008)      Kaunas IV 
 117   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 118   Zelianius Rokas (2001)      Alytus II 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt