LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  (2019-06-15/06-16)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunimas

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1161 ČESYNAITĖ Jūratė (1993)[Alytaus SRC] 2018-06-10 Baltijos taurė 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 14   GORNATKEVIČ Karolina (2000) 
 Vilnius I   Klūpint  93 91  184           
      Gulint  99 96  195           
      Stovint  90 88  178    557      1 
 7   URBONAITĖ Agnė (2002) 
 Šiauliai I   Klūpint  94 95  189           
      Gulint  94 95  189           
      Stovint  84 92  176    554      2 
 5   DŽAPBAROVAITĖ Martyna (2000) 
 Alytus I   Klūpint  92 95  187           
      Gulint  94 93  187           
      Stovint  89 91  180    554      3 
 15   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 Šiauliai I   Klūpint  82 91  173           
      Gulint  92 96  188           
      Stovint  91 91  182    543      4 
 18   RAMONAITĖ Greta (2002) 
 Kaunas I   Klūpint  91 89  180           
      Gulint  95 94  189           
      Stovint  85 86  171    540      5 
 16   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
 Vilnius I   Klūpint  84 89  173           
      Gulint  91 92  183           
      Stovint  93 86  179    535      6 
 21   DUŠENKO Valerija (2001) 
 Šiauliai I   Klūpint  91 87  178           
      Gulint  91 96  187           
      Stovint  81 83  164    529      7 
 8   VIEDERYTĖ Laura (2001) 
 Biržai I   Klūpint  89 88  177           
      Gulint  87 93  180           
      Stovint  82 89  171    528      8 
 10   RAČKAUSKAITĖ Kornelija (1999) 
 Šiauliai II   Klūpint  87 89  176           
      Gulint  89 90  179           
      Stovint  88 82  170    525      9 
 3   JUŠKEVIČIŪTĖ Ema (2001) 
 Šiauliai II   Klūpint  80 74  154           
      Gulint  92 91  183           
      Stovint  89 85  174    511      10 
 11   BONDARENCO Valerija (2005) 
 Biržai I   Klūpint  91 89  180           
      Gulint  91 89  180           
      Stovint  76 75  151    511      11 
 1   AŠAKAITĖ Vilmantė (2002) 
 Biržai I   Klūpint  78 91  169           
      Gulint  88 83  171           
      Stovint  82 88  170    510      12 
 2   SELELIONYTĖ Diana (2002) 
 Kaunas I   Klūpint  89 83  172           
      Gulint  93 90  183           
      Stovint  71 76  147    502      13 
 17   ŠIMKŪNAITĖ Dainora (2003) 
 Alytus I   Klūpint  82 84  166           
      Gulint  90 87  177           
      Stovint  76 77  153    496      14 
 4   PAULAUSKAITĖ Emilija (2001) 
 Šiauliai II   Klūpint  88 87  175           
      Gulint  95 91  186           
      Stovint  68 66  134    495      15 
 12   KRUTOVA Julija (2003) 
 Vilnius I   Klūpint  85 92  177           
      Gulint  91 83  174           
      Stovint  70 71  141    492      16 
 20   PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
 Alytus I   Klūpint  50 88  138           
      Gulint  92 95  187           
      Stovint  78 80  158    483      17 
 9   GAILIŪNAITĖ Agnė (2002) 
 Biržai II   Klūpint  83 77  160           
      Gulint  84 79  163           
      Stovint  73 79  152    475      18 
 13   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai II   Klūpint  75 82  157           
      Gulint  81 84  165           
      Stovint  81 72  153    475      19 
 6   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kauno raj. I   Klūpint  86 84  170           
      Gulint  86 84  170           
      Stovint  64 66  130    470      20 
 19   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas I   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt