LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  (2018-06-01/06-03)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Jolanta Jancevič.

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Suaugę

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1165 SPĖČIUS Rimvydas (1966)[VŠĮ SSC] 2003-06-28 Lietuvos čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 28   GIRULIS Karolis (1986) 
 Alytus I   Klūpint  94 92  186           
      Gulint  97 99  196           
      Stovint  95 95  190    572      1 
 12   SPĖČIUS Rimvydas (1966) 
 Vilnius I   Klūpint  97 97  194           
      Gulint  99 99  198           
      Stovint  91 89  180    572      2 
 5   SIMOKAITIS Tomas (1989) 
 Kaunas I   Klūpint  95 92  187           
      Gulint  96 97  193           
      Stovint  90 91  181    561      3 
 6   PETNIŪNAS Kęstutis (1990) 
 Alytus I   Klūpint  94 89  183           
      Gulint  94 98  192           
      Stovint  90 94  184    559      4 
 29   LESINAS Martinas (2000) 
 Vilnius II   Klūpint  93 91  184           
      Gulint  96 95  191           
      Stovint  86 87  173    548      5 
 15   GERDAUSKAS Rokas (1993) 
 Kaunas II   Klūpint  85 90  175           
      Gulint  95 96  191           
      Stovint  88 92  180    546      6 
 7   PUODŽIUKYNAS Audrius (1968) 
 Kaunas II   Klūpint  91 94  185           
      Gulint  91 92  183           
      Stovint  94 79  173    541      7 
 14   SILVESTRAVIČIUS Simas (1999) 
 Kaunas I   Klūpint  90 94  184           
      Gulint  94 96  190           
      Stovint  83 83  166    540      8 
 20   KLEVINSKAS Gustas (1999) 
 Kaunas II   Klūpint  93 95  188           
      Gulint  99 95  194           
      Stovint  79 79  158    540      9 
 24   GEGUŽIS Gabrielius (1997) 
 Kaunas I   Klūpint  87 90  177           
      Gulint  95 94  189           
      Stovint  86 86  172    538      10 
 27   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilnius I   Klūpint  92 87  179           
      Gulint  94 95  189           
      Stovint  82 88  170    538      11 
 21   JANAUDIS Danielius (2000) 
 Vilnius II   Klūpint  88 90  178           
      Gulint  97 96  193           
      Stovint  83 83  166    537      12 
 11   JANULIN Otto (2000) 
 Vilnius I   Klūpint  93 90  183           
      Gulint  91 92  183           
      Stovint  83 83  166    532      13 
 18   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržai I   Klūpint  88 90  178           
      Gulint  90 90  180           
      Stovint  84 83  167    525      14 
 13   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiauliai II   Klūpint  90 87  177           
      Gulint  97 95  192           
      Stovint  76 80  156    525      15 
 22   DEINAROVIČ Daniel (2002) 
 Vilnius II   Klūpint  92 84  176           
      Gulint  97 92  189           
      Stovint  81 78  159    524      16 
 32   BARČENKOV Andrej (2003) 
 Vilnius III   Klūpint  93 87  180           
      Gulint  94 88  182           
      Stovint  75 82  157    519      17 
 3   DEKSNYS Donatas (1999) 
 Šiauliai I   Klūpint  92 85  177           
      Gulint  94 92  186           
      Stovint  77 73  150    513      18 
 19   DRYŽA Deividas (1999) 
 Šiauliai I   Klūpint  81 84  165           
      Gulint  86 88  174           
      Stovint  84 89  173    512      19 
 30   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 Biržai I   Klūpint  87 87  174           
      Gulint  82 88  170           
      Stovint  77 87  164    508      20 
 26   KONTRIMAS Rytis (1999) 
 Šiauliai I   Klūpint  89 75  164           
      Gulint  90 87  177           
      Stovint  80 82  162    503      21 
 25   KNEZEVIČIUS Daujotas Vytenis (2002) 
 Alytus II   Klūpint  81 80  161           
      Gulint  94 89  183           
      Stovint  74 79  153    497      22 
 23   VALIULIS Ignas (1999) 
 Rokiškis I   Klūpint  70 67  137           
      Gulint  88 86  174           
      Stovint  87 87  174    485      23 
 33   PINČIUK Dominik (2001) 
 Vilnius III   Klūpint  78 80  158           
      Gulint  87 86  173           
      Stovint  71 81  152    483      24 
 31   BAJORAS Kasparas (2003) 
 Biržai I   Klūpint  74 70  144           
      Gulint  87 85  172           
      Stovint  70 84  154    470      25 
 9   ALBAVIČIUS Ignas (2001) 
 Alytus II   Klūpint  79 79  158           
      Gulint  89 94  183           
      Stovint  63 66  129    470      26 
 16   NARKEVIČIUS Faustas (2002) 
 Vilnius III   Klūpint  81 82  163           
      Gulint  84 89  173           
      Stovint  69 64  133    469      27 
 4   VALIULIS Lukas (2001) 
 Rokiškis I   Klūpint  80 73  153           
      Gulint  90 85  175           
      Stovint  71 63  134    462      28 
 10   TRAŠKINAS Martynas (2000) 
 Rokiškis I   Klūpint  72 75  147           
      Gulint  89 90  179           
      Stovint  65 68  133    459      29 
 2   PETKEVIČIUS Rokas (2000) 
 Alytus I   Klūpint  70 67  137           
      Gulint  80 93  173           
      Stovint  65 77  142    452      30 
 17   BUKLERIS Nojus (2001) 
 Alytus II   Klūpint  76 75  151           
      Gulint  87 89  176           
      Stovint  60 57  117    444      31 
 8   JUKNEVIČIUS Dovydas (2000) 
 Šiauliai II   Klūpint  68 72  140           
      Gulint  84 76  160           
      Stovint  63 60  123    423      32 
 1   STANKEVIČIUS Mantas (1987) 
 Kauno raj.   Klūpint              
      Gulint              
      Stovint             33 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt