LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  (2018-06-01/06-03)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Jolanta Jancevič.

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      20 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      34 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      15 
  4    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      24 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      38 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      39 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      33 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      33 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      18 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      21 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      22 
  12    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      28 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      27 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      22 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 Alytaus I   4 (3)   1 (3)   5 (3)   2 (3)   5 (3)   1 (3)   8 (3)   5 (3)   6 (1)   6 (2)   7 (1)   10 (1)   10 (1)   7 (1) 
 Alytaus II      6 (3)      7 (2)   14 (1)   11 (3)   12 (1)   9 (3)                   
 Alytaus III      12 (2)                                     
 Biržų I   3 (3)   7 (3)   3 (3)   6 (3)   8 (3)   10 (3)   5 (3)   7 (3)   4 (3)   5 (3)   5 (3)   6 (4)   6 (3)   5 (3) 
 Biržų II                           9 (1)                
 Kauno I   1 (3)   3 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   1 (3)   2 (3)   3 (3)   3 (3)   1 (4)   3 (3)   1 (3)   2 (3) 
 Kauno II   5 (3)   4 (3)      4 (3)   7 (3)   3 (3)   4 (3)   3 (3)   7 (1)   7 (2)      2 (3)   4 (3)    
 Kauno III      9 (2)         10 (3)      14 (1)               12 (1)       
 Kauno IV                     11 (2)                      
 Kauno rajono      14 (1)      11 (1)      14 (1)      12 (1)   8 (1)   8 (1)   8 (1)   11 (1)   11 (1)   8 (1) 
 Klaipedos I      13 (1)      9 (1)                               
 Rokiškio I               4 (3)   7 (3)   7 (3)   10 (3)                   
 Rokiškio II               2 (3)   5 (3)   13 (1)                      
 Rokiškio III kom.               13 (2)   12 (2)                         
 Šiaulių I               9 (3)   8 (3)   3 (3)   6 (3)         2 (3)   4 (3)   2 (3)   1 (3) 
 Šiaulių II               12 (2)   13 (2)   10 (2)   11 (2)         4 (3)   5 (3)   5 (3)   4 (3) 
 Šiaulių III                                 6 (2)   8 (2)   8 (2)   6 (2) 
 Trakų I      11 (1)      8 (1)                        9 (1)   9 (1)    
 Vilniaus I   2 (3)   2 (3)   1 (3)   3 (3)   3 (3)   4 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   3 (3)   1 (3)   3 (3)   3 (3) 
 Vilniaus II   6 (3)   5 (4)   4 (2)   5 (3)   6 (3)   6 (3)   9 (2)   4 (3)   2 (3)   2 (3)      7 (2)   7 (2)    
 Vilniaus III   7 (2)   8 (3)         11 (2)   9 (3)   6 (3)   8 (3)   5 (2)   4 (3)             
 Vilniaus IV      10 (2)                        9 (1)             

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytus II 
 2   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė    
 3   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Klaipeda I 
 4   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 5   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius III 
 6   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 7   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė    
 8   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno raj. 
 9   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilnius I 
 10   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytus I 
 11   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytus I 
 12   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 13   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas II 
 14   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 15   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai II 
 16   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 17   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič    
 18   Cickevičius Edgaras (1997)   A.Brusokienė   Alytus III 
 19   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 20   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I 
 21   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Kaunas II 
 22   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 23   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius II 
 24   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 25   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 26   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržai I 
 27   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 28   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 29   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 30   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 31   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 32   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 33   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytus I 
 34   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 35   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Kaunas II 
 36   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 37   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 38   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 39   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 40   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 41   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilnius I 
 42   Izutavičius Alfonsas (1954)      Kaunas I 
 43   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 44   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilnius I 
 45   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 46   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškis II 
 47   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 48   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 49   Janulevičius Tomas (1995)   Č.Pavilonis    
 50   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 51   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytus II 
 52   Juknevičius Dovydas (2000)   M.Bakas   Šiauliai II 
 53   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   Šiauliai III 
 54   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 55   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 56   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 57   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržai I 
 58   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 59   Kilimaitė Ugnė (1992)   T.Klimova   Kaunas II 
 60   Klevinskas Gustas (1999)      Kaunas I 
 61   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Kaunas I 
 62   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 63   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 64   Krutova Julija (2003)      Vilnius I 
 65   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 66   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Vilnius II 
 67   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 68   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas III 
 69   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 70   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 71   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 72   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 73   Malyševa Vika (1977)   T.Klimova   Kaunas I 
 74   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 75   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas II 
 76   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas II 
 77   Mikaitis Marijonas (2000)      Kaunas II 
 78   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 79   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Kaunas II 
 80   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilnius III 
 81   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas III 
 82   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilnius III 
 83   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 84   Nonin Jurij (1959)      Trakai I 
 85   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 86   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 87   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakai I 
 88   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 89   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 90   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 91   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 92   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 93   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius II 
 94   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai II 
 95   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 96   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 97   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 98   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 99   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kaunas II 
 100   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   Šiauliai I 
 101   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 102   Rakutis Tomas (2001)      Vilnius III 
 103   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 104   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 105   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 106   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas III 
 107   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 108   Rybakovas Vladimiras (1962)      Trakai I 
 109   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Kaunas I 
 110   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas I 
 111   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas III 
 112   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 113   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 114   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 115   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilnius I 
 116   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytus I 
 117   Stankevičius Mantas (1987)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 118   Stankevičiūtė Ieva (2001)   M.Bakas   Šiauliai III 
 119   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 120   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 121   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 122   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Kaunas I 
 123   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 124   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai II 
 125   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 126   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 127   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 128   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilnius I 
 129   Valiulis Ignas (1999)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 130   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis III 
 131   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 132   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 133   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 134   Vitkauskaitė Klaudija (1998)   M.Bakas   Šiauliai II 
 135   Zajančkauskienė Lina (1981)      Alytus I 
 136   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas II 
 137   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt