LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų asmeninis čempionatas ir jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2018-05-11/05-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint - Jauniai

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 620.4 SPĖČIUS Rimvydas (1966)[Vilniaus m. SC] 2016-06-12 Lietuvos komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 27   DOVYDĖNAS Rokas (2003) 
 Rokiškis I     98.1 101.0 97.8 101.0 100.7 99.6  598.2      1 
 20   LESINAS Martinas (2000) 
 Vilniaus I     97.9 100.8 97.9 95.8 102.0 100.8  595.2      2 
 10   KALESNINKAS Airidas (2002) 
 Kaunas I     95.8 98.3 101.1 99.4 99.0 101.0  594.6      3 
 11   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiauliai I     98.5 96.1 97.0 100.8 101.0 99.5  592.9      4 
 5   PETKEVIČIUS Rokas (2000) 
 Alytus I     101.6 97.6 95.3 96.2 99.7 101.1  591.5      5 
 15   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 Rokiškis II     98.5 97.0 98.9 99.5 97.8 97.5  589.2      6 
 12   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilniaus I     96.2 98.7 96.3 101.2 100.4 96.4  589.2      7 
 23   ČIUŽAS Lukas (2002) 
 Kaunas I     96.3 98.0 99.7 97.5 96.8 96.3  584.6      8 
 24   JANAUDIS Danielius (2000) 
 Vilniaus II     100.2 97.4 98.0 91.7 96.8 99.3  583.4      9 
 14   TRAŠKINAS Martynas (2000) 
 Rokiškis I     100.3 95.6 98.3 98.5 93.5 96.9  583.1      10 
 18   KUBLICKAS Dominykas (2003) 
 Rokiškis I     97.2 95.5 97.5 98.3 95.0 97.8  581.3      11 
 7   KNEZEVIČIUS Daujotas Vytenis (2002) 
 Alytus I     99.9 97.8 97.7 90.3 96.0 95.5  577.2      12 
 6   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržai I     95.7 97.9 91.3 96.3 96.6 98.2  576.0      13 
 26   DEINAROVIČ Daniel (2002) 
 Vilniaus II     95.1 100.3 89.8 99.3 95.5 95.0  575.0      14 
 29   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 Kaunas II     92.8 94.3 97.9 92.0 99.7 97.8  574.5      15 
 3   JANULIN Otto (2000) 
 Vilniaus I     97.9 96.4 92.9 97.4 94.6 93.1  572.3      16 
 21   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 
 Kaunas I     95.3 95.7 94.0 94.5 94.0 97.8  571.3      17 
 1   PINČIUK Dominik (2001) 
 Vilniaus III     94.8 97.7 94.4 94.3 96.8 92.8  570.8      18 
 28   BARČENKOV Andrej (2003) 
 Vilniaus II     95.1 97.7 94.7 96.8 89.2 94.6  568.1      19 
 9   NARKEVIČIUS Faustas (2002) 
 Vilniaus III     93.9 97.2 91.3 93.8 97.7 93.5  567.4      20 
 8   MICĖ Jonas (2003) 
 Kaunas II     98.7 92.6 99.1 91.1 91.2 93.7  566.4      21 
 17   BUKLERIS Nojus (2001) 
 Alytus I     89.1 91.6 100.3 97.2 92.0 93.2  563.4      22 
 25   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 Kaunas II     95.7 93.5 91.8 90.7 95.8 94.5  562.0      23 
 2   BAJORAS Kasparas (2003) 
 Biržai I     99.0 92.4 93.7 93.3 88.0 93.4  559.8      24 
 4   ČERNIUS Domantas (2003) 
 Rokiškis II     91.5 91.5 90.4 94.6 94.6 94.9  557.5      25 
 19   VALIULIS Lukas (2001) 
 Rokiškis II     97.0 90.7 92.0 94.9 90.9 90.7  556.2      26 
 22   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 Biržai I     90.2 85.8 94.2 95.6 92.9 90.0  548.7      27 
 13   JUKNEVIČIUS Dovydas (2000) 
 Šiauliai I     73.6 97.3 88.9 76.4 94.7 92.8  523.7      28 
 16   ALBAVIČIUS Ignas (2001) 
 Alytus II     89.6 93.2 94.9 83.7 81.6 80.0  523.0      29 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt