LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų asmeninis čempionatas ir jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2018-05-11/05-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   14 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   11 
  3    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jauniai      21 
  4    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jauniai   8sek.x3s.   18 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Vaikai      15 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      29 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      15 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      26 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   7 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   7 
  11    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   apvalus   20 
  12    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jauniai   pasirodantis   20 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Vaikai      5 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      17 
  15    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      5 
  16    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      17 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 Alytaus I kom.         3 (3)   2 (3)      4 (3)      6 (3)         5 (3)   4 (3)      6 (1)      6 (1) 
 Alytaus II kom.                  11 (1)      10 (1)                         
 Biržų I kom.         7 (2)   5 (2)      8 (3)      4 (3)         4 (3)   2 (3)      5 (3)      4 (3) 
 Biržų II                                                 
 Kauno I kom.         1 (3)   4 (3)      3 (3)      3 (3)         2 (3)   3 (3)      1 (3)      2 (3) 
 Kauno II kom.         5 (3)   6 (2)      7 (3)      5 (3)         7 (2)   7 (2)             
 Kauno III kom.         8 (1)                                        
 Kauno rajono                                          7 (1)      7 (1) 
 Rokiškio I                  1 (3)      7 (3)                         
 Rokiškio II                  6 (3)                               
 Šiaulių I                  10 (2)      9 (2)                  3 (3)      1 (3) 
 Šiaulių II                                          4 (3)      5 (3) 
 Vilniaus I kom.         2 (3)   1 (3)      2 (3)      1 (3)         1 (3)   1 (3)      2 (3)      3 (3) 
 Vilniaus II kom.         4 (3)   3 (3)      5 (3)      2 (3)         3 (3)   5 (3)             
 Vilniaus III kom.         6 (3)   7 (2)      9 (2)      8 (2)         6 (3)   6 (3)             

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1   Ajauskaite Raminta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus III 
 2   Albavičius Ignas (2001)      Alytus II 
 3   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė    
 4   Andrijauskas Justas (2006)       
 5   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 6   Ašakaitė Kotryna (2004)   R.Briedis    
 7   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 8   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus II 
 9   Barzdžius Linas (2005)       
 10   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 11   Bėliakaitė Radvilė (2000)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 12   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas I 
 13   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski    
 14   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 15   Bručaitė Ugnė (2004)       
 16   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus III 
 17   Budzevičiūtė Austėja (2005)       
 18   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 19   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 20   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I 
 21   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 22   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas    
 23   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus II 
 24   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 25   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržai I 
 26   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 27   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 28   Gaigalas Domantas (2006)       
 29   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 30   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 31   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytus I 
 32   Gedvilas Pijus (2005)       
 33   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 34   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus III 
 35   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 36   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus II 
 37   Grikis Evaldas (2004)       
 38   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas    
 39   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski   Vilniaus II 
 40   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 41   Jankauskas Ąžuolas (2004)       
 42   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 43   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 44   Jocius Povilas (2001)      Kaunas II 
 45   Juknevičius Dovydas (2000)   M.Bakas   Šiauliai I 
 46   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 47   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 48   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus I 
 49   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė    
 50   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 51   Kemežys Natas (2006)   M.Leščevski    
 52   Keršys Tomas (2006)   M.Leščevski    
 53   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 54   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 55   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė   Alytus I 
 56   Krasauskas Dominykas (2004)   R.Masalskytė    
 57   Krivida Vakaris (2005)       
 58   Krutova Julija (2003)      Vilniaus I 
 59   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 60   Kunickaitė Heidė (2006)       
 61   Lapienis Dominykas (2004)       
 62   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski    
 63   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 64   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova    
 65   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski    
 66   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 67   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 68   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 69   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 70   Makčinskaitė Vanesa (2006)       
 71   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 72   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas II 
 73   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas    
 74   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė    
 75   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilniaus II 
 76   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė    
 77   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas    
 78   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus III 
 79   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 80   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus II 
 81   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 82   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 83   Petrauskas Majus (2006)       
 84   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus III 
 85   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas II 
 86   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I 
 87   Plukytė Emilija (2005)       
 88   Posiakinaitė Luka (2003)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 89   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 90   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 91   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 92   Puknys Domantas (2005)   G.Kublickas    
 93   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus III 
 94   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 95   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 96   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas II 
 97   Sanikova Angelina (2005)       
 98   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 99   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus I 
 100   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė    
 101   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski    
 102   Stankevičiūtė Ieva (2001)   M.Bakas   Šiauliai II 
 103   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė    
 104   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus I 
 105   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas II 
 106   Šeliauskas Eividas (2006)   D.Drevinskienė    
 107   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė    
 108   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 109   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 110   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus II 
 111   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 112   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė    
 113   Vaicekauskas Tautvydas (2007)       
 114   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 115   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis II 
 116   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 117   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė    
 118   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė    
 119   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 120   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 121   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas I 
 122   Žiedelis Tomas (2006)       
 NUOSTATAI.pdf
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt