LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurė  (2020-07-11/07-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      11 
  2    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      13 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      12 
  4    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      15 
  5    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      9 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      9 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6 
 1   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 2   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 3   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 4   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 5   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 6   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 7   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 8   Eizentaitė Viktorija (2004)      Gaja SM 
 9   Giedraitis Mykolas (2003)      Gaja SM 
 10   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 11   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 12   Izutavičius Alfonsas (1954)       
 13   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 14   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 15   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 16   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 17   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Skardis 
 18   Klimovas Viktoras (1991)      Skardis 
 19   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 20   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Gaja SM 
 21   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 22   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 23   Lukošius Aurimas (2007)      Gaja SM 
 24   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 25   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Gaja SM 
 26   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 27   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 28   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 29   Nedzinskas Tomas (2003)       
 30   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 31   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 32   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 33   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 34   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus m. SC 
 35   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus m. SC 
 36   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 37   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus m. SC 
 38   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 39   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 40   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 41   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. SC 
 42   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 43   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 44   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 45   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 46   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 47   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 48   Vilcane Iluta (1971)       
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt