LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Baltijos taurė   (2021-07-01/07-05)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      9 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      9 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      13 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      11 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      11 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      16 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      10 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      17 
  9    Visi - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      6 
  10    Visi - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      7 
  11    Visi - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      7 
  12    Visi - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      7 
  13    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      7 
  14    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      6 
  15    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Suaugę   150,20,10   7 
  16    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunimas   150,20,10   6 
  17    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      10 
  18    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      15 
  19    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      10 
  20    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      10 
  21    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      14 
  22    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      12 
  23    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      11 
  24    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      13 
  25    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      9 
  26    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      11 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26 
 1   Aleksans Didzis (2003)      LVA   
 2   Alksninia Marika (1977)      LVA   
 3   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 4   Balodis Raivis (1975)      LVA   
 5   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 6   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 7   Bergmanis Martinš (2005)      LVA   
 8   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 9   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 10   Bladžinauska Marta (2006)      LVA   
 11   Blanka Ilze (1981)      LVA   
 12   Brenkin Andrei (1987)      EST   
 13   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 14   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 15   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 16   Čima Sindija (1997)      LVA   
 17   Didze Sanija (2006)      LVA   
 18   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 19   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 20   Eizentaitė Viktorija (2004)      Gaja SM 
 21   Erbs Ernests (1999)      LVA   
 22   Erm  liivi (1953)      EST   
 23   Feldmane Lenija (2005)      LVA   
 24   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 25   Goršelatova Anastasija (2006)      LVA   
 26   Graudinš Eduards roberts (2004)      LVA   
 27   Gulbis Marcis (2001)      LVA   
 28   Ivanauskas Andrius (1974)       
 29   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 30   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 31   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 32   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 33   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 34   Keke Sabine (2005)      LVA   
 35   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 36   Kiisk Kristina (1985)      EST   
 37   Kiisk Meelis (1991)      EST   
 38   Kivisalu Marten (2007)      EST   
 39   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Skardis 
 40   Klimovas Viktoras (1991)      Skardis 
 41   Kohava Karl eirik (2006)      EST   
 42   Kortšagina Ljudmila (1969)      EST   
 43   Kovalevska Selina (1999)      LVA   
 44   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 45   Kukk Manfred (2003)      EST   
 46   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 47   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 48   Langenfelds Mareks (2000)      LVA   
 49   Lessing Nathalie (2004)      EST   
 50   Lietavniece Kate (2005)      LVA   
 51   Lignickis Roberts (2005)      LVA   
 52   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 53   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 54   Lopp Lauri (2000)      EST   
 55   Lukošius Aurimas (2007)      Gaja SM 
 56   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 57   Mannik Kahru (2002)      EST   
 58   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 59   Mendrike Ingrida (2002)      LVA   
 60   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 61   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 62   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 63   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 64   Olewicz Anastassia (2004)      EST   
 65   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 66   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 67   Pennar Mariette (2004)      EST   
 68   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 69   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 70   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 71   Plotnikov Artjom (2004)      EST   
 72   Pogorelskaja Irina (1990)      EST   
 73   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus m. SC 
 74   Polunina Kristina (1993)      EST   
 75   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 76   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 77   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 78   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 79   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 80   Rasina Eliza (2004)      LVA   
 81   Rašmane Agate (1997)      LVA   
 82   Reppo-Sirel Siim Christian (1997)      EST   
 83   Riisaar Marleen (2003)      EST   
 84   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. SC 
 85   Rozenberga Helena (2000)      LVA   
 86   Rozenbergs Karlis (1997)      LVA   
 87   Rumjantseva Veera (1987)      EST   
 88   Selvenytė Oksana (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 89   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 90   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 91   Smirnova Valerija (2006)      LVA   
 92   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 93   Springe Rūta leila (2002)      LVA   
 94   Stiegele Anna (2003)      LVA   
 95   Strautmanis Lauris (1995)      LVA   
 96   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 97   Sule Susanna (2004)      EST   
 98   Šmuksta Beate (2005)      LVA   
 99   Tavits Marianne (2000)      EST   
 100   Tolevičiūtė Austėja (2005)      Raseinių KKSC 
 101   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 102   Trikoličs Deniss (2004)      LVA   
 103   Udras Karel (2003)      EST   
 104   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 105   Vasermanis Emils (1995)      LVA   
 106   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 107   Vilcinš Daniels (2004)      LVA   
 108   Voronova Anžela (1968)      EST   
 109   Zils Ivans (2007)      LVA   
 110   Zorge Rihards (2000)      LVA   
 111   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt