LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis čempionatas  (2021-03-16/03-17)

Zonose, , Zonose

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė.

Varžybas vykdo LŠSS

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      33 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      51 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      28 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      38 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus m.I komanda   1 (3)   13 (3)   3 (3)   12 (2) 
 Alytaus m.II komanda   4 (3)          
 Biržų I komanda   11 (1)   3 (3)   6 (3)   4 (3) 
 Kauno m. III komanda   8 (3)   9 (3)   11 (1)   11 (3) 
 Kauno m. II komanda   5 (3)   5 (3)   7 (3)   10 (3) 
 Kauno m. I komanda   2 (3)   1 (3)   4 (3)   5 (3) 
 Kauno m. IV komanda   7 (3)   11 (4)       
 Kauno m. V komanda      17 (2)       
 Kauno rajono I komanda   10 (2)   7 (3)   8 (2)   9 (3) 
 Kauno rajono II komanda      12 (3)       
 Raseiniai I komanda         1 (3)    
 Raseiniai II komanda         9 (1)    
 Rokiškio I komanda   12 (1)   6 (4)      1 (3) 
 Rokiškio II komanda             
 Šiaulių m.k."Dubysa" I      2 (3)      7 (3) 
 Šiaulių m. "Dubysa" II k.      14 (3)      8 (3) 
 Šiaulių m. "Dubysa" III k.      16 (3)      14 (1) 
 Vilniaus m. I komanda   3 (3)   4 (3)   2 (3)   2 (3) 
 Vilniaus m.II komanda   6 (3)   8 (3)   5 (3)   3 (3) 
 Vilniaus m.III komanda   9 (3)   10 (3)   10 (3)   6 (3) 
 Vilniaus IV komanda   13 (2)   15 (2)      13 (2) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno raj.(I kom.) 
 3   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   Vilnius (IV kom.) 
 4   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.I kom. 
 5   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 6   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 7   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 8   Barčenskov Andrej (2001)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 9   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus m.II kom. 
 10   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 11   Biržinis Lukas (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 12   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 13   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.II kom. 
 14   Boldyreva Diana (2005)      Vilnius (II kom.) 
 15   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 16   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus m.I kom. 
 17   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius (II kom.) 
 18   Ciškevičius Titas (2010)   M.Bakas   Šiauliai III kom. 
 19   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus m.II kom. 
 20   Čiapas Aurimas (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (IV kom.) 
 21   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)      Vilnius (III kom.) 
 22   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 23   Dobkevičiūtė Radvilė (2005)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 24   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 25   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.I kom. 
 26   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus m.I kom. 
 27   Eizentaitė Viktorija (2004)      Kaunas (Ikom.) 
 28   Garadauskas Julius (2007)   R.Masalskytė   Kaunas (IIIkom.) 
 29   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 30   Gurejeva Simona (2006)   M.Bakas   Šiauliai III kom. 
 31   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 32   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 33   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Kaunas (IIkom.) 
 34   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus m.I kom. 
 35   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 36   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio I kom. 
 37   Jankauskas Hubertas (2006)      Rokiškio I kom. 
 38   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas (Ikom.) 
 39   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno raj.(I kom.) 
 40   Jončas Martynas (2007)      Kauno raj.(II kom.) 
 41   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IVkom.) 
 42   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   Vilnius (IV kom.) 
 43   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio I kom. 
 44   Jūronas Justas (2006)   M.Griška   Kaunas (IIkom.) 
 45   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 46   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 47   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 48   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio I kom. 
 49   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 50   Kočevanova Dominika (2010)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 51   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 52   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 53   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 54   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Kaunas (IIkom.) 
 55   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus m.I kom. 
 56   Krutova Julija (2003)      Vilnius (I kom.) 
 57   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio I kom. 
 58   Kulakauskas Jokūbas (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 59   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška   Kaunas (IIkom.) 
 60   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 61   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio I kom. 
 62   Kulšė Mantas (2008)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 63   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 64   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 65   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai I kom. 
 66   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai I kom. 
 67   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai I kom. 
 68   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 69   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 70   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas (IVkom.) 
 71   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 72   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 73   Lukošius Aurimas (2007)      Kaunas (IVkom.) 
 74   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 75   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   Vilnius (IV kom.) 
 76   Malevičiūtė Gabija (2009)      Kaunas (IIIkom.) 
 77   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseiniai I kom. 
 78   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski   Vilnius (IV kom.) 
 79   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 80   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 81   Mažytė Eglė (2010)   M.Leščevski   Vilnius (IV kom.) 
 82   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 83   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 84   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IIIkom.) 
 85   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas (IVkom.) 
 86   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio I kom. 
 87   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 88   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.I kom. 
 89   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 90   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 91   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio I kom. 
 92   Nastulevičius Orestas (2009)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.I kom. 
 93   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 94   Nedzinskas Tomas (2003)      Vilnius (I kom.) 
 95   Nikitinaitė Gabrielė (2005)      Kaunas (Ikom.) 
 96   Nikitinas Giedrius (2008)   R.Masalskytė   Kaunas (IIIkom.) 
 97   Norkus  Einaras (2009)   M.Bakas   Šiauliai III kom. 
 98   Pavilonis Augustinas (2007)      Kaunas (V kom.) 
 99   Petrauskaitė Ieva (2011)      Kaunas (IIkom.) 
 100   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas (Ikom.) 
 101   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 102   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 103   Plukytė Emilija (2005)      Vilnius (I kom.) 
 104   Polivoda Ela (2003)      Vilnius (II kom.) 
 105   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 106   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 107   Radzevičius Kasparas (2008)      Kaunas (IIIkom.) 
 108   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 109   Ranceva Emilija (2004)      Vilnius (II kom.) 
 110   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas (IVkom.) 
 111   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 112   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 113   Ryseva Viktorija (2003)      Vilnius (I kom.) 
 114   Riškovaitė Aurika (2005)      Vilnius (III kom.) 
 115   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno raj.(I kom.) 
 116   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 117   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas (Ikom.) 
 118   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 119   Selvenytė Oksana (2005)   A.Baublys   Raseiniai II kom. 
 120   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 121   Sodaitytė Viltė (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 122   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 123   Starkevičius Pijus (2003)      Kauno raj.(II kom.) 
 124   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė   Kaunas (IIIkom.) 
 125   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 126   Sudaris Simonas (2006)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 127   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 128   Šablinskas Jokūbas (2008)      Kauno raj.(II kom.) 
 129   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 130   Šliumpa Pijus (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (IIIkom.) 
 131   Švabauskaitė Goda (2008)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 132   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržai I kom. 
 133   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 134   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 135   Tolevičiūtė Austėja (2005)      Raseiniai I kom. 
 136   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilnius (III kom.) 
 137   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 138   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 139   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Kaunas (IVkom.) 
 140   Vaitkevičius Daugirdas (2010)   R.Masalskytė   Kaunas (IVkom.) 
 141   Vaitkevičius Gustavas (2009)   T.Klimova   Kaunas (V kom.) 
 142   Valuckis Majus (2010)   M.Bakas   Šiauliai III kom. 
 143   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 144   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 145   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 146   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 147   Zurzaitė Arneta (2007)      Kaunas (IIIkom.) 
 148   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai I kom. 
 149   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas (Ikom.) 
 150   Žičkevičiūtė Kamilė (2005)   L.Stankevičienė   Kauno raj.(I kom.) 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt