LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. taurė  (2019-12-13/12-15)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija - Taikiklis, šaudymo klubas

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   13 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   29 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   25 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   27 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   10 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   24 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   17 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   18 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   13 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2001 m. ir vyr.   12 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2002-2004 m.   25 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2005 m. ir jaun.   21 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 3   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 4   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 5   Alešiūnaitė Natalija (2005)      Rokiškio KKSC 
 6   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 7   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 8   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 9   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 10   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 11   Atrabotkė Jonas (1999)       
 12   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 13   Bačkys Stanislovas (1969)   K.Savickas   Entuziastas 
 14   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 15   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 16   Balčiūnas Titas (2006)      Rokiškio KKSC 
 17   Baltaragytė Edvina (1997)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 18   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 19   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 20   Bartulevičiūtė Gabija (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 21   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 22   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 23   Bėliakaitė Radvilė (2000)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 24   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 25   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 26   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 27   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 28   Bilskytė Goda (2000)   V.Karandienė   Gaja SM 
 29   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 30   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 31   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 32   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 33   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 34   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 35   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 36   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 37   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 38   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 39   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 40   Bunkaitė Rusnė (2005)      Gaja SM 
 41   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 42   Čanov Aleksandr (1978)   M.Griška   Kulka 
 43   Čanovas Tadas (2008)       
 44   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 45   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 46   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 47   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 48   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)       
 49   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 50   Dobkevičiūtė Radvilė (2005)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 51   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 52   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 53   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 54   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 55   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 56   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 57   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 58   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 59   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 60   Garadauskas Julius (2007)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 61   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 62   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 63   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 64   Griešius Heroldas (2009)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 65   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 66   Grigėnas Giedrius (2001)      VŠĮ SSC 
 67   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 68   Gutauskaitė Andrėja (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 69   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 70   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova   Dešimtukas 
 71   Ignatavičius Majus (2009)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 72   Ivanauskas Andrius (1974)       
 73   Jačėnas Ignas (2007)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 74   Jackūnas Alanas (2005)      SK Tempas 
 75   Jakubauskas Tomas (1974)      IRL   
 76   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 77   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 78   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 79   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 80   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 81   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 82   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 83   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus SRC 
 84   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 85   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 86   Jončas Martynas (2007)      Kauno r. SM 
 87   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 88   Jugaj Viktorija (2003)   R.Paukšto   SK Tempas 
 89   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 90   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 91   Jūronas Justas (2006)   M.Griška   Gaja SM 
 92   Juzelskis Šarūnas (1997)      Kauno r. SM 
 93   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 94   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 95   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 96   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 97   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 98   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 99   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 100   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 101   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 102   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Skardis 
 103   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Skardis 
 104   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 105   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 106   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Gaja SM 
 107   Koregaitė Gabija (2008)      Gaja SM 
 108   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 109   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 110   Kraučiukaitė Ieva (2003)       
 111   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Gaja SM 
 112   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 113   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 114   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 115   Kudirka Justas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 116   Kulakauskas Jokūbas (2006)      Gaja SM 
 117   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 118   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 119   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 120   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 121   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 122   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 123   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 124   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 125   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 126   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 127   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 128   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 129   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 130   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 131   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 132   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 133   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 134   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseinių KKSC 
 135   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 136   Margis Rimantas Aidas (1968)   M.Griška   Kulka 
 137   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 138   Masiulianec Bartek (2005)      VŠĮ SSC 
 139   Mazuras Benediktas (2007)       
 140   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 141   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Gaja SM 
 142   Mickevičius Povilas (2006)      Gaja SM 
 143   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 144   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 145   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 146   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 147   Miliauskaitė Deimantė (2002)      Alytaus SRC 
 148   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 149   Miškinytė Gustė (2007)      Gaja SM 
 150   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 151   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 152   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 153   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 154   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 155   Nedzinskas Tomas (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 156   Nikitinaitė Gabrielė (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 157   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 158   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 159   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 160   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Gaja SM 
 161   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 162   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 163   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 164   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 165   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 166   Petravičius Valdas (1967)   G.Mulevičienė   Santaka 
 167   Petrošiūtė Austėja (2003)      SK Tempas 
 168   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 169   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 170   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 171   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 172   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 173   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 174   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 175   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 176   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 177   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 178   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 179   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 180   Radzevičius Kasparas (2008)      Gaja SM 
 181   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 182   Rakutis Tomas (2001)      VŠĮ SSC 
 183   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 184   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 185   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 186   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 187   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 188   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 189   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno r. SM 
 190   Rybakovas Vladimiras (1962)      Trakų KKSC 
 191   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 192   Ryseva Viktorija (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 193   Šablinskas Jokūbas (2008)       
 194   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 195   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova   Entuziastas 
 196   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 197   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 198   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 199   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 200   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 201   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 202   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 203   Sinkevičius Tajus (2008)      Gaja SM 
 204   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 205   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 206   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 207   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 208   Starkevičius Pijus (2003)      Kauno r. SM 
 209   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 210   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 211   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 212   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 213   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 214   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 215   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 216   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 217   Tolevičiūtė Austėja (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 218   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 219   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 220   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 221   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus SRC 
 222   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 223   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 224   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 225   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 226   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 227   Vaitekūnas Arvydas (1991)      VŠĮ SSC 
 228   Vaitelis Džiugas (2007)   G.Karandaitė   Gaja SM 
 229   Valiulytė Laura (2005)       
 230   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 231   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 232   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 233   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 234   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 235   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 236   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 237   Vladičkaitė Aistė (2002)   R.Paukšto   SK Tempas 
 238   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 239   Zacharevičius Danila (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 240   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 241   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 242   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 243   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 244   Zavackis Aleksandras (2008)      Gaja SM 
 245   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 246   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 247   Žičkevičiūtė Kamilė (2005)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt