2021-06-11_Lietuvos_jauniu_asmeninis-komandinis_cempionatas_Vyrai_Sautuvas_50m_MKG_3Padetys
Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas (2021-06-11/06-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis
Varžybas vykdanti organizacija - Lietuvos šaudymo sporto sąjunga
Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

Rungtis: Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jauniai

LŠSS komandinis rekordas 800 [Šiauliai 1] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

KOMANDOS

Komanda Pavardė Vardas (GM) Taškai Suma Vieta
Kaunas I MORKŪNAS Džiugas (2005) 270 775 1
PETRAUSKAS Majus (2006) 254
ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 251
Biržai I STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 258 762 2
VIPLENTAS Paulius (2003) 255
BAJORAS Kasparas (2003) 249
Šiauliai I MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 270 749 3
GURLIAUSKAS Augustas (2006) 253
DAUNYS Agatas (2007) 226
Kaunas II REMENČIUS Deimantas (2003) 251 746 4
LUKOŠIUS Aurimas (2007) 250
BIRŽINIS Lukas (2006) 245
Vilnius II KEMEŽYS Natas (2005) 250 720 5
BARČENKOV Andrej (2003) 246
TOMKEVIČ Oskar (2005) 224
Rokiškis I JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 248 711 6
KUBLICKAS Dominykas (2003) 240
JUOZĖNAS Justas (2004) 223
Vilnius I VALŪNAS Adolis (2007) 251 711 7
STANKEVIČIUS Danielius (2006) 246
MAČIONIS Laurynas (2010) 214
Vilnius III MASIULANEC Bartoš (2005) 233 463 8
LEGATAS Dovydas (2005) 230
JAKIMAVIČIUS Gytis (2005)
Šiauliai II VASILIAUSKAS Rokas (2005) 201 459 9
KULŠĖ Mantas (2008) 145
VALUCKIS Majus (2010) 113
Vilnius IV KOCILOVIČ David (2006) 208 208 10
AIDUKAS Itan (2006)
Alytus I MINIKAUSKAS Rytis (2008) 12
PUZELEVIČIUS Domantas (2006)

REZULTATAI

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

S Pavardė Vardas (GM) Komanda Eiga 1 Suma Viso P Vieta
28  MORKŪNAS Džiugas (2005) 
K1 Klūpint 92 92
Gulint 89 89
Stovint 89 89 270 1
13  MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
Š1 Klūpint 91 91
Gulint 92 92
Stovint 87 87 270 2
3  STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
B1 Klūpint 86 86
Gulint 89 89
Stovint 83 83 258 3
20  VIPLENTAS Paulius (2003) 
B1 Klūpint 79 79
Gulint 93 93
Stovint 83 83 255 4
9  PETRAUSKAS Majus (2006) 
K1 Klūpint 84 84
Gulint 92 92
Stovint 78 78 254 5
4  GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
Š1 Klūpint 92 92
Gulint 88 88
Stovint 73 73 253 6
32  ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 
K1 Klūpint 83 83
Gulint 91 91
Stovint 77 77 251 7
21  REMENČIUS Deimantas (2003) 
K2 Klūpint 81 81
Gulint 95 95
Stovint 75 75 251 8
18  VALŪNAS Adolis (2007) 
V1 Klūpint 87 87
Gulint 94 94
Stovint 70 70 251 9
12  KEMEŽYS Natas (2005) 
V2 Klūpint 77 77
Gulint 91 91
Stovint 82 82 250 10
2  LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
K2 Klūpint 86 86
Gulint 91 91
Stovint 73 73 250 11
6  BAJORAS Kasparas (2003) 
B1 Klūpint 69 69
Gulint 91 91
Stovint 89 89 249 12
11  JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
R1 Klūpint 83 83
Gulint 92 92
Stovint 73 73 248 13
30  BARČENKOV Andrej (2003) 
V2 Klūpint 89 89
Gulint 83 83
Stovint 74 74 246 14
23  STANKEVIČIUS Danielius (2006) 
V1 Klūpint 84 84
Gulint 90 90
Stovint 72 72 246 15
29  BIRŽINIS Lukas (2006) 
K2 Klūpint 78 78
Gulint 90 90
Stovint 77 77 245 16
8  KUBLICKAS Dominykas (2003) 
R1 Klūpint 81 81
Gulint 90 90
Stovint 69 69 240 17
16  PRANSKŪNAS Herkus (2006) 
Klūpint 73 73
Gulint 86 86
Stovint 76 76 235 18
14  MASIULANEC Bartoš (2005) 
V3 Klūpint 75 75
Gulint 90 90
Stovint 68 68 233 19
19  LEGATAS Dovydas (2005) 
V3 Klūpint 71 71
Gulint 91 91
Stovint 68 68 230 20
15  DAUNYS Agatas (2007) 
Š1 Klūpint 77 77
Gulint 90 90
Stovint 59 59 226 21
31  TOMKEVIČ Oskar (2005) 
V2 Klūpint 82 82
Gulint 88 88
Stovint 54 54 224 22
25  JUOZĖNAS Justas (2004) 
R1 Klūpint 80 80
Gulint 80 80
Stovint 63 63 223 23
7  MURALIS Pijus (2004) 
Klūpint 79 79
Gulint 90 90
Stovint 54 54 223 24
10  MAČIONIS Laurynas (2010) 
V1 Klūpint 59 59
Gulint 90 90
Stovint 65 65 214 25
27  MUROZ Edgaras (2007) 
Klūpint 82 82
Gulint 70 70
Stovint 57 57 209 26
33  KOCILOVIČ David (2006) 
V4 Klūpint 72 72
Gulint 78 78
Stovint 58 58 208 27
24  VASILIAUSKAS Rokas (2005) 
Š2 Klūpint 67 67
Gulint 88 88
Stovint 46 46 201 28
22  CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
Klūpint 49 49
Gulint 79 79
Stovint 64 64 192 29
17  KULŠĖ Mantas (2008) 
Š2 Klūpint 48 48
Gulint 67 67
Stovint 30 30 145 30
1  VALUCKIS Majus (2010) 
Š2 Klūpint 25 25
Gulint 59 59
Stovint 29 29 113 31
34  MINIKAUSKAS Rytis (2008) 
A1 Klūpint
Gulint
Stovint DNS
35  PUZELEVIČIUS Domantas (2006) 
A1 Klūpint
Gulint
Stovint DNS
5  JAKIMAVIČIUS Gytis (2005) 
V3 Klūpint
Gulint
Stovint DNS
26  AIDUKAS Itan (2006) 
V4 Klūpint
Gulint
Stovint DNS