2021-06-04_Lietuvos__jaunuciu_komandinis_asmeninis_cempionatas___Moterys_Sautuvas_50m_MKG_3Padetys
Lietuvos jaunučių komandinis asmeninis čempionatas (2021-06-04/06-05)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis
Varžybas vykdanti organizacija - Lietuvos šaudymo sporto sąjunga
2005 m.g. ir jaun. 2003 m.g. ir jaun.

Rungtis: Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunučiai

LŠSS komandinis rekordas 761 [Biržai I] 2021-06-05 Lietuvos jaunučių komandinis asmeninis čempionatas  

KOMANDOS

Komanda Pavardė Vardas (GM) Taškai Suma Vieta
Biržai I BONDARENCO Valerija (2005) 266 761 1
BAGAMOLOVAITĖ Rusnė (2008) 253
TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 242
Vilnius I MACEINAITĖ Austėja (2005) 255 734 2
BOLDYREVA Diana (2005) 240
RYNKEVIČ Gabriela (2005) 239
Šiauliai I MIKALAUSKAITĖ Vakarė (2005) 273 714 3
MEDIŠAUSKAITĖ Gabija (2007) 225
LIOGYTĖ Kornelija (2005) 216
Kaunas I KUNICKAITĖ Heidė (2006) 252 699 4
SELELIONYTĖ Deimantė (2005) 231
SELELIONYTĖ Gabija (2005) 216
Kaunas II SODAITYTĖ Viltė (2006) 240 692 5
BIRŽINYTĖ Žemyna (2008) 232
ZURZAITĖ Arneta (2007) 220
Šiauliai II GUREJEVA Simona (2006) 216 617 6
ATKUCEVIČIŪTĖ Goda (2007) 215
NAVICKYTĖ Ieva (2007) 186
Biržai II BRIEDYTĖ Kamilė (2009) 208 389 7
TREČIOKAITĖ Eva (2009) 181
Vilnius II RIMKUTĖ Ieva Aretė (2006) 215 215 8
VOLODKO Evelina (2005)

REZULTATAI

LŠSS rekordas 274 URBONAITĖ Agnė (2002)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

S Pavardė Vardas (GM) Komanda Eiga Suma Viso P Vieta
8  MIKALAUSKAITĖ Vakarė (2005) 
Š1 Klūpint 92 92
Gulint 98 98
Stovint 83 83 273 1
1  BONDARENCO Valerija (2005) 
B1 Klūpint 91 91
Gulint 93 93
Stovint 82 82 266 2
18  MACEINAITĖ Austėja (2005) 
V1 Klūpint 87 87
Gulint 94 94
Stovint 74 74 255 3
3  BAGAMOLOVAITĖ Rusnė (2008) 
B1 Klūpint 87 87
Gulint 89 89
Stovint 77 77 253 4
19  KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
K1 Klūpint 88 88
Gulint 92 92
Stovint 72 72 252 5
21  TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
B1 Klūpint 80 80
Gulint 89 89
Stovint 73 73 242 6
6  SODAITYTĖ Viltė (2006) 
K2 Klūpint 85 85
Gulint 78 78
Stovint 77 77 240 7
23  BOLDYREVA Diana (2005) 
V1 Klūpint 83 83
Gulint 86 86
Stovint 71 71 240 8
14  RYNKEVIČ Gabriela (2005) 
V1 Klūpint 80 80
Gulint 87 87
Stovint 72 72 239 9
20  BIRŽINYTĖ Žemyna (2008) 
K2 Klūpint 80 80
Gulint 88 88
Stovint 64 64 232 10
11  SELELIONYTĖ Deimantė (2005) 
K1 Klūpint 70 70
Gulint 85 85
Stovint 76 76 231 11
12  PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
Klūpint 81 81
Gulint 95 95
Stovint 55 55 231 12
16  MEDIŠAUSKAITĖ Gabija (2007) 
Š1 Klūpint 80 80
Gulint 89 89
Stovint 56 56 225 13
10  ZURZAITĖ Arneta (2007) 
K2 Klūpint 74 74
Gulint 85 85
Stovint 61 61 220 14
22  SELELIONYTĖ Gabija (2005) 
K1 Klūpint 67 67
Gulint 81 81
Stovint 68 68 216 15
2  GUREJEVA Simona (2006) 
Š2 Klūpint 78 78
Gulint 83 83
Stovint 55 55 216 16
7  LIOGYTĖ Kornelija (2005) 
Š1 Klūpint 88 88
Gulint 88 88
Stovint 40 40 216 17
5  RIMKUTĖ Ieva Aretė (2006) 
V2 Klūpint 76 76
Gulint 64 64
Stovint 75 75 215 18
15  ATKUCEVIČIŪTĖ Goda (2007) 
Š2 Klūpint 50 50
Gulint 95 95
Stovint 70 70 215 19
13  BRIEDYTĖ Kamilė (2009) 
B2 Klūpint 77 77
Gulint 83 83
Stovint 48 48 208 20
9  NAVICKYTĖ Ieva (2007) 
Š2 Klūpint 59 59
Gulint 74 74
Stovint 53 53 186 21
17  TREČIOKAITĖ Eva (2009) 
B2 Klūpint 70 70
Gulint 69 69
Stovint 42 42 181 22
4  VOLODKO Evelina (2005) 
V2 Klūpint
Gulint
Stovint DNS