2021-03-27_Lietuvos_jaunimo_komandinis-asmeninis_cempionatas__Moterys_Pistoletas_10m_PnG_Stovint
Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas (2021-03-27/03-28)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus
Varžybas vykdanti organizacija - Lietuvos šaudymo sporto sąjunga
Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Vaida Kamandulienė.

Rungtis: Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint - Jaunimas

LŠSS komandinis rekordas 1693 - 39X [Vilnius I] 2019-02-03 Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas 

KOMANDOS

Komanda Pavardė Vardas (GM) Taškai KV Suma Vieta
Vilniaus m. I komanda RANKELYTĖ Greta (2001) 551 - 9X 1616 - 22X 1
SUCHALET Emilija (2001) 539 - 8X
RYSEVA Viktorija (2003) 526 - 5X
Kauno m. I komanda MAKAREVIČIŪTĖ Gaivilė (2002) 536 - 5X 1520 - 10X 2
EIZENTAITĖ Viktorija (2004) 494 - 2X
LIUBAMIRSKAITĖ Miglė (2002) 490 - 3X
Raseinių komanda KVIETKUTĖ Skaidrė (2005) 518 - 1X 1515 - 8X 3
TOLEVIČIŪTĖ Austėja (2005) 504 - 5X
SELVENYTĖ Oksana (2005) 493 - 2X
MALINAUSKAITĖ Martyna (2003)
Vilniaus m. II komanda BUDZEVIČIŪTĖ Austėja (2005) 502 - 3X 1498 - 14X 4
PLUKYTĖ Emilija (2005) 500 - 3X
MILIAJEVAITĖ Emilija (2006) 496 - 8X
Alytaus m. I komanda VAICKELIONYTĖ Ugnė (2002) 543 - 6X 1488 - 13X 5
BRUČAITĖ Ugnė (2004) 480 - 2X
GUTAUSKAITĖ Gabrielė (2004) 465 - 5X
Kauno m. II komanda NIKITINAITĖ Gabrielė (2005) 477 - 1X 1401 - 5X 6
GUTAUSKAITĖ Andrėja (2004) 464 - 2X
STRAIGYTĖ Samanta (2004) 460 - 2X
Vilniaus r. komanda POLIVODA Ela (2003) 519 - 8X 1392 - 11X 7
RANCEVA Evelina (2004) 461 - 3X
KUOLAITĖ Liepa (2007) 412
Biržų komanda LAPIENYTĖ Viktorija (2006) 508 - 4X 1357 - 7X 8
ŽAGRAKALYTĖ Žygimantė (2005) 438
ŠVILPONYTĖ Radvilė (2005) 411 - 3X
Kauno m. III komanda JASUKAITYTĖ Patricija (2005) 372 973 9
KRIKŠTOLAITYTĖ Aurelija (2005) 309
SARULYTĖ Adrija (2003) 292

FINALAS

LŠSS rekordas 241.9 RANKELYTĖ Gabrielė (1999)[VŠĮ SSC] 2018-12-16 Alytaus m. taurė 

S Pavardė Vardas (GM) s1 s2 e1 e2 e3 e4 e5 e6 e7 Viso P Vieta
8  RANKELYTĖ Greta (2001) 
47.8 94.8 112.3 131.8 151.4 170.5 188.8 207.5 227.1 227.1 1
9.7 9.6 8.9 9.9 10.1 9.0 9.3 9.8 10.3
10.3 9.8 8.6 9.6 9.5 10.1 9.0 8.9 9.3
9.5 10.1
9.7 8.6
8.6 8.9
3  VAICKELIONYTĖ Ugnė (2002) 
47.5 92.4 112.6 131.0 148.1 166.0 184.2 203.1 223.8 223.8 2
9.4 9.9 9.8 9.2 8.9 9.1 9.3 9.9 10.7
10.5 8.0 10.4 9.2 8.2 8.8 8.9 9.0 10.0
10.3 8.8
9.0 9.7
8.3 8.5
4  MAKAREVIČIŪTĖ Gaivilė (2002) 
44.6 90.1 110.2 129.9 149.0 166.5 182.4 201.7 201.7 3
9.4 9.0 10.4 10.0 10.4 9.8 6.6 8.8
10.0 9.5 9.7 9.7 8.7 7.7 9.3 10.5
9.7 6.5
9.6 10.5
5.9 10.0
2  LAPIENYTĖ Viktorija (2006) 
42.9 89.5 109.1 125.2 144.1 164.0 182.3 182.3 4
9.3 10.3 10.9 7.4 10.2 9.7 9.5
8.1 10.1 8.7 8.7 8.7 10.2 8.8
8.7 8.4
8.6 9.9
8.2 7.9
6  KVIETKUTĖ Skaidrė (2005) 
44.7 88.6 108.4 126.6 144.5 162.6 162.6 5
8.7 8.7 9.8 9.5 8.7 8.9
8.9 8.4 10.0 8.7 9.2 9.2
7.9 9.6
9.4 8.1
9.8 9.1
7  RYSEVA Viktorija (2003) 
46.4 89.8 107.5 125.8 142.9 142.9 6
8.1 10.0 9.3 8.9 7.5
9.8 7.3 8.4 9.4 9.6
9.6 9.3
9.2 7.8
9.7 9.0
5  SUCHALET Emilija (2001) 
44.1 87.5 106.2 124.9 124.9 7
8.4 10.5 10.3 9.6
8.2 7.3 8.4 9.1
9.2 9.4
8.9 8.2
9.4 8.0
1  POLIVODA Ela (2003) 
43.9 79.7 96.4 96.4 8
10.2 8.5 9.5
9.6 4.1 7.2
8.2 9.4
9.9 7.5
6.0 6.3

KVALIFIKACIJA

LŠSS rekordas 570 - 20X ŽDANOVA Jekaterina (1990)[VŠĮ SSC] 2018-02-04 Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas 

S Pavardė Vardas (GM) Komanda 1 2 3 4 5 6 Viso P Vieta
17  RANKELYTĖ Greta (2001) 
Vilnius I 94 - 1X 94 - 2X 91 - 1X 92 - 2X 94 - 2X 86 - 1X 551 - 9X KF
14  VAICKELIONYTĖ Ugnė (2002) 
Alytus I 89 - 1X 95 - 3X 88 - 1X 89 93 - 1X 89 543 - 6X KF
23  SUCHALET Emilija (2001) 
Vilnius I 88 - 1X 90 - 2X 88 91 89 - 2X 93 - 3X 539 - 8X KF
11  MAKAREVIČIŪTĖ Gaivilė (2002) 
Kaunas I 87 90 91 - 1X 89 - 1X 88 - 2X 91 - 1X 536 - 5X KF
20  RYSEVA Viktorija (2003) 
Vilnius I 89 - 1X 95 - 2X 91 - 1X 83 83 - 1X 85 526 - 5X KF
10  POLIVODA Ela (2003) 
Vilniaus r. 82 85 - 1X 87 - 3X 88 - 1X 87 90 - 3X 519 - 8X KF
22  KVIETKUTĖ Skaidrė (2005) 
Raseiniai 85 86 88 88 85 86 - 1X 518 - 1X KF
5  LAPIENYTĖ Viktorija (2006) 
Biržai 82 - 1X 85 - 1X 87 - 1X 81 88 - 1X 85 508 - 4X KF
19  TOLEVIČIŪTĖ Austėja (2005) 
Raseiniai 83 - 1X 84 - 2X 81 - 1X 79 90 - 1X 87 504 - 5X 9
3  BUDZEVIČIŪTĖ Austėja (2005) 
Vilnius II 85 78 83 - 1X 84 82 - 2X 90 502 - 3X 10
1  PLUKYTĖ Emilija (2005) 
Vilnius II 81 - 1X 86 - 1X 79 82 - 1X 88 84 500 - 3X 11
15  MILIAJEVAITĖ Emilija (2006) 
Vilnius II 77 - 3X 75 - 1X 88 - 2X 86 - 1X 86 84 - 1X 496 - 8X 12
18  EIZENTAITĖ Viktorija (2004) 
Kaunas I 88 - 1X 75 81 75 88 - 1X 87 494 - 2X 13
12  SELVENYTĖ Oksana (2005) 
Raseiniai 81 83 84 - 2X 85 79 81 493 - 2X 14
7  LIUBAMIRSKAITĖ Miglė (2002) 
Kaunas I 76 81 79 - 1X 82 - 1X 89 - 1X 83 490 - 3X 15
25  BRUČAITĖ Ugnė (2004) 
Alytus I 84 - 1X 84 75 78 - 1X 82 77 480 - 2X 16
9  NIKITINAITĖ Gabrielė (2005) 
Kaunas II 76 86 - 1X 84 76 75 80 477 - 1X 17
6  GUTAUSKAITĖ Gabrielė (2004) 
Alytus I 75 - 1X 73 80 - 1X 79 - 1X 80 - 1X 78 - 1X 465 - 5X 18
8  GUTAUSKAITĖ Andrėja (2004) 
Kaunas II 80 77 - 1X 84 - 1X 80 71 72 464 - 2X 19
21  RANCEVA Evelina (2004) 
Vilniaus r. 87 73 - 1X 76 - 1X 75 79 71 - 1X 461 - 3X 20
13  STRAIGYTĖ Samanta (2004) 
Kaunas II 73 80 - 1X 71 85 - 1X 79 72 460 - 2X 21
4  ŽAGRAKALYTĖ Žygimantė (2005) 
Biržai 74 67 77 75 63 82 438 22
24  KUOLAITĖ Liepa (2007) 
Vilniaus r. 66 66 75 61 75 69 412 23
2  ŠVILPONYTĖ Radvilė (2005) 
Biržai 70 65 - 1X 73 67 - 1X 68 - 1X 68 411 - 3X 24
26  JASUKAITYTĖ Patricija (2005) 
Kaunas III 92 94 92 94 372 25
27  KRIKŠTOLAITYTĖ Aurelija (2005) 
Kaunas III 81 76 82 70 309 26
28  SARULYTĖ Adrija (2003) 
Kaunas III 75 73 70 74 292 27
16  MALINAUSKAITĖ Martyna (2003) 
Raseiniai DNS