2020-09-26_Lietuvos_jauniu_ir_jaunuciu_asmeninis-komandinis_cempionatas_Vyrai_Sautuvas_50m_MKG_3Padetys
Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas (2020-09-26/09-27)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis

Rungtis: Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunučiai

LŠSS komandinis rekordas 800 [Šiauliai 1] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

KOMANDOS

Komanda Pavardė Vardas (GM) Taškai Suma Vieta
Kauno 1 MORKŪNAS Džiugas (2005) 267 736 1
PETRAUSKAS Majus (2006) 242
LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 227
Rokiškis 1 JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 263 716 2
BARAUSKAS Domantas (2004) 230
MURALIS Pijus (2004) 223
Vilnius 1 STANKEVIČIUS Danielius (2004) 245 693 3
LEGATAS Dovydas (2005) 241
MASIULANEC Bartoš (2005) 207
Vilnius 2 VALŪNAS Adolis (2007) 238 692 4
TOMKEVIČ Oskar (2005) 234
DOBROVOLSKAS Andrius (2005) 220
Šiauliai 1 MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 266 689 5
GURLIAUSKAS Augustas (2006) 251
DAUNYS Agatas (2007) 172
Kauno 2 LUKOŠIUS Aurimas (2007) 236 652 6
PRANSKŪNAS Herkus (2006) 214
BIRŽINIS Lukas (2006) 202
Vilnius 3 KEMEŽYS Natas (2005) 229 596 7
KOCILOVIČ David (2006) 204
MAČIONIS Laurynas (2010) 163
Alytus 1 PUZELEVIČIUS Domantas (2006) 236 413 8
VITKAUSKAS Nojus (2007) 177
Šiauliai 2 DUŠENKO Edgaras (2008) 151 251 9
VALUCKIS Majus (2010) 54
CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 46
Biržai 1 STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 242 242 10

REZULTATAI

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

S Pavardė Vardas (GM) Komanda Eiga 1 Suma Viso P Vieta
22  MORKŪNAS Džiugas (2005) 
K1 Klūpint 86 86
Gulint 97 97
Stovint 84 84 267 1
7  MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
Š1 Klūpint 88 88
Gulint 93 93
Stovint 85 85 266 2
5  JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
R1 Klūpint 86 86
Gulint 98 98
Stovint 79 79 263 3
6  GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
Š1 Klūpint 87 87
Gulint 89 89
Stovint 75 75 251 4
18  STANKEVIČIUS Danielius (2004) 
V1 Klūpint 79 79
Gulint 96 96
Stovint 70 70 245 5
26  STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
B1 Klūpint 77 77
Gulint 89 89
Stovint 76 76 242 6
15  PETRAUSKAS Majus (2006) 
K1 Klūpint 80 80
Gulint 87 87
Stovint 75 75 242 7
27  LEGATAS Dovydas (2005) 
V1 Klūpint 70 70
Gulint 87 87
Stovint 84 84 241 8
3  VALŪNAS Adolis (2007) 
V2 Klūpint 83 83
Gulint 83 83
Stovint 72 72 238 9
28  PUZELEVIČIUS Domantas (2006) 
A1 Klūpint 76 76
Gulint 87 87
Stovint 73 73 236 10
19  LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
K2 Klūpint 81 81
Gulint 86 86
Stovint 69 69 236 11
1  TOMKEVIČ Oskar (2005) 
V2 Klūpint 82 82
Gulint 88 88
Stovint 64 64 234 12
8  BARAUSKAS Domantas (2004) 
R1 Klūpint 75 75
Gulint 93 93
Stovint 62 62 230 13
21  KEMEŽYS Natas (2005) 
V3 Klūpint 77 77
Gulint 88 88
Stovint 64 64 229 14
4  LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
K1 Klūpint 72 72
Gulint 88 88
Stovint 67 67 227 15
11  MURALIS Pijus (2004) 
R1 Klūpint 74 74
Gulint 90 90
Stovint 59 59 223 16
24  DOBROVOLSKAS Andrius (2005) 
V2 Klūpint 75 75
Gulint 78 78
Stovint 67 67 220 17
14  PRANSKŪNAS Herkus (2006) 
K2 Klūpint 74 74
Gulint 76 76
Stovint 64 64 214 18
20  MASIULANEC Bartoš (2005) 
V1 Klūpint 74 74
Gulint 77 77
Stovint 56 56 207 19
13  KOCILOVIČ David (2006) 
V3 Klūpint 80 80
Gulint 72 72
Stovint 52 52 204 20
2  BIRŽINIS Lukas (2006) 
K2 Klūpint 54 54
Gulint 72 72
Stovint 76 76 202 21
25  VITKAUSKAS Nojus (2007) 
A1 Klūpint 44 44
Gulint 77 77
Stovint 56 56 177 22
23  DAUNYS Agatas (2007) 
Š1 Klūpint 67 67
Gulint 75 75
Stovint 30 30 172 23
10  MAČIONIS Laurynas (2010) 
V3 Klūpint 84 84
Gulint 79 79
Stovint 163 24
16  DUŠENKO Edgaras (2008) 
Š2 Klūpint 42 42
Gulint 74 74
Stovint 35 35 151 25
29  VAITKEVIČIUS Gustavas (2009) 
Klūpint 23 23
Gulint 41 41
Stovint 6 6 70 26
17  VALUCKIS Majus (2010) 
Š2 Klūpint
Gulint 54 54
Stovint 54 27
12  CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
Š2 Klūpint
Gulint 46 46
Stovint 46 28
9  MALIUŠICKIJ Dariuš (2006) 
Klūpint
Gulint
Stovint 29