2018-06-01_Lietuvos_komandinis_ir_jaunimo_komandinis__cempionatas_Moterys_Sautuvas_50m_MKG_3Padetys
Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas (2018-06-01/06-03)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis
Varžybas vykdanti organizacija - Lietuvos šaudymo sporto sąjunga
Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Jolanta Jancevič.

Rungtis: Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Suaugę

LŠSS komandinis rekordas 1665 [Vilniaus m. I kom.] 2017-06-11 Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas 

KOMANDOS

Komanda Pavardė Vardas (GM) Taškai Suma Vieta
Kauno I RAMONAITĖ Greta (2002) 543 1605 1
KLIMOVA Svetlana (1994) 543
KILIMAITĖ Ugnė (1992) 519
Šiaulių I LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 547 1596 2
RAČKAUSKAITĖ Kornelija (1999) 529
DUŠENKO Valerija (2001) 520
Vilniaus I JANCEVIČ Jolanta (1993) 536 1587 3
SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 529
GORNATKEVIČ Karolina (2000) 522
Kauno II MEKIONYTĖ Justina (2003) 526 1550 4
ČIŽAITĖ Miglė (1996) 525
SELELIONYTĖ Diana (2002) 499
Šiaulių II URBONAITĖ Agnė (2002) 535 1547 5
VITKAUSKAITĖ Klaudija (1998) 522
PAULAUSKAITĖ Emilija (2001) 490
Biržų I VIEDERYTĖ Laura (2001) 554 1538 6
GAILIŪNAITĖ Agnė (2002) 513
TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 471
Vilniaus II BENDORIŪTĖ Felicija (1997) 525 1032 7
KRUTOVA Julija (2003) 507
Šiaulių III JUŠKEVIČIŪTĖ Ema (2001) 465 916 8
STANKEVIČIŪTĖ Ieva (2001) 451
Trakų I PALIOKAITĖ-ZYKĖ Kristina (1990) 549 549 9
Alytaus I DŽAPBAROVAITĖ Martyna (2000) 538 538 10
Kauno rajono JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 532 532 11

REZULTATAI

LŠSS rekordas 570 - 18X ČESYNAITĖ Jūratė (1993)[Alytaus SRC] 2016-12-20 49th World Military Shooting Championship 

S Pavardė Vardas (GM) Komanda Eiga 1 2 Suma Viso P Vieta
14  VIEDERYTĖ Laura (2001) 
Biržai I Klūpint 88 89 177
Gulint 96 95 191
Stovint 93 93 186 554 1
4  PALIOKAITĖ-ZYKĖ Kristina (1990) 
Trakai I Klūpint 89 90 179
Gulint 93 95 188
Stovint 92 90 182 549 2
20  LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
Šiauliai I Klūpint 88 89 177
Gulint 99 97 196
Stovint 83 91 174 547 3
1  RAMONAITĖ Greta (2002) 
Kaunas I Klūpint 89 91 180
Gulint 99 93 192
Stovint 85 86 171 543 4
15  KLIMOVA Svetlana (1994) 
Kaunas I Klūpint 92 89 181
Gulint 90 92 182
Stovint 87 93 180 543 5
3  DŽAPBAROVAITĖ Martyna (2000) 
Alytus I Klūpint 86 88 174
Gulint 93 93 186
Stovint 89 89 178 538 6
5  JANCEVIČ Jolanta (1993) 
Vilnius I Klūpint 88 85 173
Gulint 93 96 189
Stovint 86 88 174 536 7
18  URBONAITĖ Agnė (2002) 
Šiauliai II Klūpint 91 96 187
Gulint 97 95 192
Stovint 76 80 156 535 8
22  JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
Kauno raj. Klūpint 93 85 178
Gulint 94 90 184
Stovint 89 81 170 532 9
7  SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
Vilnius I Klūpint 85 93 178
Gulint 88 90 178
Stovint 88 85 173 529 10
6  RAČKAUSKAITĖ Kornelija (1999) 
Šiauliai I Klūpint 85 89 174
Gulint 94 93 187
Stovint 84 84 168 529 11
12  MEKIONYTĖ Justina (2003) 
Kaunas II Klūpint 90 86 176
Gulint 92 91 183
Stovint 89 78 167 526 12
8  BENDORIŪTĖ Felicija (1997) 
Vilnius II Klūpint 85 82 167
Gulint 93 94 187
Stovint 84 87 171 525 13
11  ČIŽAITĖ Miglė (1996) 
Kaunas II Klūpint 88 89 177
Gulint 93 95 188
Stovint 76 84 160 525 14
17  GORNATKEVIČ Karolina (2000) 
Vilnius I Klūpint 91 89 180
Gulint 89 90 179
Stovint 76 87 163 522 15
9  VITKAUSKAITĖ Klaudija (1998) 
Šiauliai II Klūpint 89 93 182
Gulint 91 92 183
Stovint 74 83 157 522 16
26  DUŠENKO Valerija (2001) 
Šiauliai I Klūpint 90 89 179
Gulint 83 97 180
Stovint 77 84 161 520 17
23  KILIMAITĖ Ugnė (1992) 
Kaunas I Klūpint 86 91 177
Gulint 96 88 184
Stovint 74 84 158 519 18
10  GAILIŪNAITĖ Agnė (2002) 
Biržai I Klūpint 87 82 169
Gulint 90 90 180
Stovint 84 80 164 513 19
16  KRUTOVA Julija (2003) 
Vilnius II Klūpint 84 84 168
Gulint 88 92 180
Stovint 80 79 159 507 20
21  SELELIONYTĖ Diana (2002) 
Kaunas II Klūpint 86 85 171
Gulint 94 91 185
Stovint 72 71 143 499 21
25  PAULAUSKAITĖ Emilija (2001) 
Šiauliai II Klūpint 85 83 168
Gulint 95 95 190
Stovint 70 62 132 490 22
13  TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
Biržai I Klūpint 71 82 153
Gulint 85 88 173
Stovint 66 79 145 471 23
24  JUŠKEVIČIŪTĖ Ema (2001) 
Šiauliai III Klūpint 74 70 144
Gulint 86 87 173
Stovint 71 77 148 465 24
27  STANKEVIČIŪTĖ Ieva (2001) 
Šiauliai III Klūpint 62 66 128
Gulint 89 88 177
Stovint 69 77 146 451 25
2  AŠAKAITĖ Vilmantė (2002) 
Klūpint
Gulint
Stovint DNS
19  BĖLIAKAITĖ Radvilė (2000) 
Klūpint
Gulint
Stovint DNS