DATA |
PAVADINIMAS |
RUNGTIS |
VIETA |
|
|
Sausis
|
|
|
|
|
03 - 06 |
Swedish Cup - International Air Gun Competition |
PnG |
Savsjo |
|
06 - 07 |
Lietuvos komandinis čempionatas |
PnG |
Alytus |
|
09 - 14 |
ISSF Grand Pix 10m. |
PnG |
Ruse |
|
11 - 14 |
TV Polonia |
PnG |
Vilnius |
|
19 - 24 |
TV Meyton Cup |
PnG |
Insbrukas |
|
20 - 21 |
Lietuvos jaunimo komandinis čempionatas |
PnG |
Alytus |
|
23 - 28 |
H&N CUP (Internationa Air Gun Competition) |
PnG |
Miunchenas |
|
24 - 01 |
ISSF Pasaulio taurė |
PnG |
Kairas |
|
Vasaris
|
|
|
|
|
01 - 03 |
Tarptautinės varžybos INTERSHOOT 2024 |
PnG |
Haga |
|
01 - 04 |
Grand Prix Pilzenas |
PnG |
Pilzenas |
|
03 - 04 |
Lietuvos asmeninis čempionatas |
PnG |
Alytus |
|
08 - 11 |
Tarptautines Zaslubiny Z morzem varžybos |
PnG |
Puckas |
|
10 - 18 |
ISSF Pasaulio taurė Granada |
PnG |
Granada |
|
10 - 11 |
Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas |
PnG |
Alytus |
|
15 - 18 |
Atviras Danijos čempionatas 2024 |
PnG |
Vildbjerrg |
|
24 - 03 |
Europos čempionatas |
PnG |
Gyor |
|
Kovas
|
|
|
|
|
08 - 09 |
Lietuvos jaunučių komandinis-asmeninis čempionatas |
PnG |
Kaunas |
|
16 - 17 |
Lietuvos MIX čempionatas |
PnG |
Alytus |
|
21 - 24 |
Tarptautinės Haapsalu Randma taurės varžybos |
PnG MKG |
Haapsala |
|
22 - 24 |
Tarptautinės varžybos |
PnG |
Ustka |
|
27 - 28 |
Lietuvos vaikų čempionatas |
PnG |
Vilnius |
|
29 |
Tarpmokyklinės asmeninės-komandinės žaidynės |
PnG |
Raseiniai , Šiauliai |
|
Balandis
|
|
|
|
|
06 |
A. Strazdo 14-ojo memorialo varžybos |
MKG |
Kaunas |
|
18 - 21 |
Europos jaunių lygos čempionato šiaurės regiono atranki ... |
PnG |
Alytus |
|
26 - 28 |
52 Helli Rass tarptautinis turnyras |
PnG MKG |
Elva |
|
Gegužė
|
|
|
|
|
01 - 12 |
ISSF Pasaulio taurė |
PnG MKG SkT |
Baku |
|
02 - 05 |
Tarptautinės Mistrzostwa Wybrzeza varžybos |
PnG MKG |
Ustka |
|
04 - 05 |
Lietuvos taurė |
MKG |
Rokiškis |
|
10 - 11 |
Lietuvos jaunučių komandinis-asmeninis čempionatas |
MKG |
Rokiškis |
|
18 - 19 |
Lietuvos jaunimo asmeninis - komandinis čempionatas |
MKG |
Rokiškis |
|
23 - 09 |
Europos čempionatas |
MKG |
Osijek |
|
Birželis
|
|
|
|
|
01 - 02 |
Lietuvos komandinis čempionatas |
MKG |
Rokiškis |
|
06 |
Vaikų čempionatas |
MKG |
Rokiškis , Rokiškis |
|
08 |
Olimpinė diena |
PnG |
Šiauliai |
|
14 - 16 |
Baltic Cup |
PnG MKG |
Rokiškis |
|
20 - 21 |
R. Tarbūno taurė |
MKG |
Šiauliai |
|
Liepa
|
|
|
|
|
06 - 07 |
Lietuvos čempionatas |
MKG |
Rokiškis |
|
10 - 14 |
Vilčių startas 31-osios varžybos |
PnG MKG |
Pilzenas |
|
26 - 05 |
Olimpinės žaidynės XXXIII |
PnG MKG SkT |
Šatoru |
|
Rugsėjis
|
|
|
|
|
07 |
SK SKARDIS taurė |
MKG |
Utena |
|
20 - 22 |
Tarptautinės varžybos Ilgonis Freimanis memorial |
PnG MKG |
Dobele |
|
26 - 07 |
Pasaulio jaunimo čempionatas |
PnG MKG SkT |
Lima |
|
28 |
Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas |
MKG |
Rokiškis |
|
Spalis
|
|
|
|
|
04 - 06 |
Tarptautinės varžybos Aizpute |
PnG MKG |
Aizpute |
|
10 - 13 |
EYLCH finalas |
PnG |
Novy Sad |
|
12 |
KAUNO MIESTO KULKINIO ŠAUDYMO SPORTO VETERANŲ 2024 METŲ ... |
MKG |
Kaunas |
|
12 - 13 |
2024 M. KAUNO MIESTO ŠEIMŲ KULKINIO ŠAUDYMO SPORTO VARŽ ... |
MKG |
Kaunas |
|
17 - 20 |
Baltijos taurė |
PnG |
Leba |
|
18 |
SC Dubysos Walther taurė |
PnG |
Šiauliai |
|
19 - 20 |
Karininko Antano Juozapavičiaus taurė |
PnG |
Alytus |
|
26 |
Lietuvos studentų kulkinio šaudymo čempionatas |
PnG |
Kaunas |
|
26 |
LIETUVOS KLUBŲ KULKINIO ŠAUDYMO TAURĖ |
PnG |
Kaunas |
|
Lapkritis
|
|
|
|
|
09 - 10 |
Lietuvos taurė |
PnG |
Alytus |
|
15 - 16 |
Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas |
PnG |
Kaunas |
|
22 - 23 |
Dobelės mokyklų sporto čempionatas |
PnG |
Dobele |
|
28 - 01 |
Bialystoko taurė |
PnG |
Białystok |
|
30 - 01 |
Kauno miesto čempiontatas |
PnG |
Kaunas |
|
Gruodis
|
|
|
|
|
07 - 08 |
Alytaus m. taurė |
PnG |
Alytus |
|