LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis ir asmeninis čempionatas

Gegužės 14 d. Rokiškyje įvyko Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas.
Komandiniame čempionate šautuvo rungtyje 30 šūvių gulomis tarp merginų komandų pirmąją vietą iškovojo Šiaulių m. I komanda: Vakarė Mikalauskaitė, Gabija Medišauskaitė ir Goda Atkucevičiūtė (treneris M.Bakas) su 838 taškais, 2 vietą užėmė Rokiškio m. I komanda: Evelina Kulytė, Gustė Mickytė ir Elvina Kulikauskaitė (treneris G.Kublickas) su 834 taškais, 3 vietą užėmė Vilniaus m. II komanda: Elvira Petraitis, Ieva Arėtė Rimkutė ir Agnė Sabaliauskaitė (treneris M.Leščevski) su 816 taškų.

Komandiniame čempionate šautuvo rungtyje 30 šūvių gulomis tarp vaikinų komandų pirmąją vietą iškovojo Šiaulių m. I komanda: Matas Medišauskas, Rokas Vasiliauskas ir Augustas Gurliauskas (treneris M.Bakas) su 838 taškais, 2 vietą užėmė Vilniaus m. I komanda: Danielius Stankevičius, Laurynas Mačionis ir Adolis Valūnas (treneris M.Leščevski) su 835 taškais ir 3 vietą užėmė Alytaus m. I komanda: Domantas Puzelevičius, Rytis Minikauskas ir Kajus Bulota (treneris Č.Pavilonis) su 807 taškais.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėtoja tapo Evelina Kulytė iš Rokiškio (treneris G.Kublickas) su 287 taškais, 2 vietą užėmė Sabina Bingelytė iš Vilniaus (treneris M.Leščevski) su 285 taškais, 3 vieta užėmė Elvira Petraitis iš Vilniaus (treneris M.Leščevski) su 283 taškais.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėjo Matas Medišauskas iš Šiaulių (treneris M.Bakas) su 287 taškais, 2 vietą užėmė Danielius Stankevičius iš Vilniaus (trenerė M.Leščevski) su 283 taškais, 3 vietą užėmė Stanislav Kudenchuk iš Utenos (trenerė T.Klimova) su 282 taškais.
Komandiniame čempionate šautuvo rungtyje 3x10 šūvių 3 padėtys tarp merginų komandų pirmąją vietą iškovojo Vilniaus m. I komanda: Sabina Bingelytė, Austėja Maceinaitė ir Diana Boldyreva (treneris M.Leščevski) su 784 taškais, 2 vietą užėmė Šiaulių m. I komanda: Goda Atkucevičiūtė, Vakarė Mikalauskaitė ir Kornelija Liogytė (treneris M.Bakas) su 766 taškais ir 3 vietą užėmė Biržų m. I komanda: Valerija Bondarenco, Kamilė Briedytė ir Rusnė Bagamolovaitė (trenerė D.Drevinskienė) su 761 tašku.

Komandiniame čempionate šautuvo rungtyje 3x10 šūvių 3 padėtys tarp vaikinų komandų pirmąją vietą iškovojo Šiaulių m. I komanda: Matas Medišauskas, Rokas Vasiliauskas ir Augustas Gurliauskas (treneris M.Bakas) su 791 taškais, 2 vietą užėmė Vilniaus m. I komanda: Danielius Stankevičius, Laurynas Mačionis ir Adolis Valūnas (treneris M.Leščevski) su 780 taškais, 3 vietą užėmė Vilniaus m. II komanda: Oskar Tomkevič, Bartoš Masiulianec ir Natas Kemežys (treneris M.Leščevski) su 768 taškų.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėtoja tapo Valerija Bondarenco iš Biržų (trenerė D.Drevinskienė) su 269 taškais, 2 vietą užėmė Sabina Bingelytė iš Vilniaus (treneris M.Leščevski) su 269 taškais ir 3 vietą užėmė Goda Atkucevičiūtė iš Šiaulių (treneris M.Bakas) su 267 taškais.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėjo Matas Medišauskas iš Šiaulių (treneris M.Bakas), su 273 taškais, 2 vietą užėmė Danielius Stankevičius iš Vilniaus (treneris M.Leščevski) su 269 taškais, 3 vietą užėmė Gustas Lieščinskas iš Kauno (trenerė T.Klimova) su 264 taškais.
Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių apvalus taikinys tarp merginų komandų pirmąją vietą iškovojo Kauno m. I komanda: Patricija Jasukaitytė, Viktorija Eizentaitė ir Gabrielė Nikitinaitė ((trenerė R.Pauliukevičienė) su 501 tašku, 2 vietą užėmė Vilniaus m. I komanda: Emilija Plukytė, Emilija Miliajevaitė ir Austėja Budzevičiūtė (trenerė V.Zvicevičienė), su 485 taškais, o 3 vietą užėmė Biržų m. I komanda: Viktorija Lapienytė, Radvulė Švilponytė, Žygimantė Žagrakalytė (treneris R.Briedis) su 435 taškais.

Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių apvalus taikinys tarp vaikinų komandų pirmąją vietą iškovojo Kauno m. II komanda: Marius Vasiljevas, Neidas Jančiauskas, Meidas Paulauskas (trenerė V.Karandienė) su 509 taškais, 2 vietą užėmė Kauno m. I komanda: Arnoldas Mokejevas, Pijus Kuliavas ir Jonas Grinevičius (trenerė R.Pauliukevičienė) su 496 taškais, o 3 vietą užėmė Vilniaus m. I komanda: Nikita Tarasenko, Olgerd Krasinski ir Julijan Siroit (trenerė V.Zvicevičienė) su 494 taškais.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėtoja tapo Viktorija Lapienytė iš Biržų (treneris R.Briedis), su 182 taškais, 2 vietą užėmė Patricija Jasukaitytė iš Kauno (trenerė R.Pauliukevičienė), su 177 taškais, o 3 vietą užėmė Emilija Plukytė iš Vilniaus (trenerė V. Zvicevičienė), su 172 taškais.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėjo Arnoldas Mokejevas iš Kauno (trenerė V.Karandienė) su 175 taškais, 2 vietą užėmė Nikita Tarasenko iš Vilniaus (trenerė V.Zvicevičienė), su 175 taškais ir 3 vietą užėmė Marius Vasiljevas iš Kauno (trenerė V.Karandienė), su 173 taškais.
Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių pasirodantis taikinys tarp merginų komandų pirmąją vietą iškovojo Kauno m. I komanda: Patricija Jasukaitytė, Viktorija Eizentaitė ir Gabrielė Nikitinaitė ((trenerė R.Pauliukevičienė) su 432 taškais, 2 vietą užėmė Biržų m. I komanda: Viktorija Lapienytė, Radvulė Švilponytė, Žygimantė Žagrakalytė (treneris R.Briedis) su 428 taškais, o 3 vietą užėmė Vilniaus m. I komanda: Emilija Plukytė, Emilija Miliajevaitė ir Austėja Budzevičiūtė (trenerė V.Zvicevičienė), su 417 taškų.

Komandiniame čempionate pistoleto rungtyje 20 šūvių pasirodantis taikinys tarp vaikinų komandų pirmąją vietą iškovojo Kauno m. I komanda: Arnoldas Mokejevas, Pijus Kuliavas ir Jonas Grinevičius (trenerė V.Karandienė) su 464 taškais, 2 vietą užėmė Kauno m. II komanda: Marius Vasiljevas, Neidas Jančiauskas, Meidas Paulaukas (trenerė V.Karandienė) su 442 taškais, o 3 vietą užėmė Vilniaus m. I komanda: Nikita Tarasenko, Olgerd Krasinski ir Julijan Siroit (trenerė V.Zvicevičienė) su 421 taškais.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėtoja tapo atricija Jasukaitytė iš Kauno (trenerė R.Pauliukevičienė), su 182 taškais, 2 vietą užėmė Emilija Miliajevaitė iš Vilniaus (trenerė V. Zvicevičienė), su 180 taškų, o 3 vietą užėmė Gerda Lesinaitė iš Vilniaus (trenerė V.Zvicevičienė) su 180 taškų.

Asmeniniame čempionate šioje rungtyje nugalėjo Pijus Kuliavas iš Kauno (trenerė V.Karandienė) su 173 taškais, 2 vietą užėmė Neidas Jančiauskas iš Kauno (trenerė V.Karandienė) su 169 taškais ir 3 vietą užėmė Marius Vasiljevas (trenerė V.Karandienė) su 166 taškais.

Varžybų - Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas (2022-05-14) - rungtys ir rezultatai

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   23 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   23 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      37 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      32 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   20 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   20 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      31 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      29 

2022-05-16 20:18

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt