L  I  E  T  U  V  O  S
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A

Pirma Lietuvos čempionato pneumatiniais ginklais diena

Šį savaitgalį vyko Lietuvos komandinis asmeninis čempionatas pneumatiniais ginklais. Alytuje vykusio čempionato pirmos dienos pistoleto pratime išdalinti medaliai atiteko Vilniaus, Kauno ir Alytaus miesto sportininkams ir treneriams.
Moterų asmeninėje įskaitoje čempione tapo Vilniaus miesto atstovė Jekaterina Ždanova kvalifikacijoje surinkusi 566 - 12X, o finale 231,1 tšk. trenerė Vida Zvicevičienė. Antroje vietoje Alytiškė Lina Zajančiauskienė kvalifikacijoje 555 - 9X, finale 230,6 tšk. trenerė Asta Brusokienė, trečioje vietoje taip pat Alytiške trenerės Astos Brusokienės auklėtinė Ugnė Vaickelionytė kvalifikacijoje surinkusi 553 - 12X, o finale 208,4 tšk.
Moterų komandinė įskaita išsidėstė labai panašiai. Čempionėmis tapo Vilniaus miesto I-a komanda Jekaterina Ždanova, Grigaliūnaitė Viktorija ir Emilija Suchalet 1626 - 30X, antroje vietoje Kauno miesto I-a komanda Justina Ramanauskaitė, Vaida Trakimaitė ir Goda Bilskytė 1622 - 20X tšk. ir trečioje vietoje Alytaus miesto I-a komanda Lina Zajančiauskienė, Ugnė Vaickelionytė ir Gabrielė Gutauskaitė surinkusios 1582 - 22X tšk.

Vyrų asmeninėje įskaitoje Lietuvos čempionu 10 m. pistoleto pratime tapo Artūras Jermalavičius (treneris Juozas Budrys) kvalifikacijoje surinkęs 564 - 8X, o finale 237,6 tšk., sidabras atiteko Kęstučiui Biliui (trenerė Asta Brusokienė) 568 - 10X ir 234,6 tšk. abu sportininkai Alytaus atstovai. Bronza atiteko Kauniečiui Nojui Arnoldui Miliniui kvalifikacijoje 563 - 19X, finale 214 tšk., treneris Merūnas Griška.
Komandinėje įskaitoje Lietuvos čempionais tapo Alytaus miesto I-a komanda Kęstutis Bilius, Artūras Jermalavičius ir Giedrius Biconas 1688 - 23X tšk., antorje vietoje Kauno miesto I-a komanda Nojus Arnoldas Milinis, Pucilauskas Ginatuatas ir Andrius Darulis 1680 - 38X tšk., ir trečioje vietoje Vilniaus miesto I-a komanda Rimantas Stasiukynas, Igor Radajev ir Karol Belevič 1665 - 33X
Sveikiname Lietuvos čempionus ir prizininkus.