LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Atnaujinta informacija

Nuo gegužės 18 d.
- Profesionalūs sportininkai galės dalyvauti aukšto meistriškumo sporto pratybose be fizinės distancijos apribojimų.
- Individualios sporto veiklos (žmogus mankštinasi pats), fizinio aktyvumo pratybos (kai jas veda fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto instruktorius ar fizinio aktyvumo specialistas) galės vykti laikantis fizinio atstumo reikalavimų – užtikrinant ne mažesnį kaip 5 kv. m plotą vienam asmeniui ir ne mažesnį kaip 2 m atstumą tarp asmenų bei tarp dalyvių ir personalo darbuotojų ar jų grupių.
Fizinio aktyvumo pratybose, kai jas veda instruktorius ar fizinio aktyvumo specialistas, gali dalyvauti ne daugiau nei 10 asmenų, išskyrus šeimos narius.
Personalo darbuotojai – sporto instruktoriai, specialistai, treneriai, aptarnaujantis personalas, medicinos darbuotojai, kiti darbuotojai – sporto veiklų ir pratybų metu tarpusavyje turi laikytis ne mažesnio nei
2 m atstumo bei sportavimo vietose uždarose erdvėse turėtų būti aprūpinami ir dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones: veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones.
- Galima organizuoti renginius lauke, kada juose dalyvauja iki 30 asmenų. Kiekvienam dalyviui tektų ne mažiau kaip 10 kv. m ploto bei ne mažesnį kaip 2 m atstumą tarp jų. Renginio organizatoriai ir personalas į dalyvių skaičių nėra įskaičiuojamas.

Nuo gegužės 30 d.
- Planuojama leisti rengti aukšto meistriškumo sporto varžybas, nedalyvaujant žiūrovams.
- Tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse galės būti organizuojami renginiai, kuriuose dalyvautų ne daugiau nei 30 asmenų, būtų užtikrinamas ne mažesnis kaip 5 kv. m. plotas vienam asmeniui ir ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp asmenų.

Įsakymai:
-
http://sam.lrv.lt/uploads/sam/…(V-1166).pdf
-
http://sam.lrv.lt/uploads/sam/…(V-1153).pdf

Spaudos pranešimai:
-
http://koronastop.lrv.lt/lt/…
-
http://koronastop.lrv.lt/lt/…

2020-05-18 14:27

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt