LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Stendinio šaudymo pasaulio čempionatas Italijoje

616 sportininkų iš 86 šalių varžysis 2019 m. Stendinio šaudymo sporto Pasaulio čempionate, kuris vyksta „Trap Concaverde“ šaudyklose Lonato del Gardoje, Italijoje. Atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo vėliavų paradas ir gražus meninis spektaklis, įvyko vėlyvą vakarą po trumpo vasariško Italijos lietaus.
Lietuvą šiame čempionate atstovaus 3 SKEET sportininkai Alisa Bogdanova, Ronaldas Račinskas ir Rolandas Lisauskas ir 3 TRAP rungties sportininkai Donatas Blaškevičius, Rytis Sventickas ir Aleksėj Zareckij.
Savo pasveikinimo kalboje ISSF prezidentas Vladimiras Lisinas padėkojo Organizatoriams už gerą pasiruošimą ir puikias oro sąlygas. Jis pasakė:
Tarptautinės šaudymo sporto federacijos vardu sveikinu 2019 m. Pasaulio čempionato stendinio šaudymo dalyvius, organizatorius ir svečius!
Mes turime nuostabų sportininkų. Mes žinome juos. Dabar juos reikia paversti tarptautinio lygio sporto žvaigždėmis. Žmonės turi juos atpažinti gatvėse. Jaunesnė karta turi sekti jų pavyzdžiais. Rėmėjai turėtų laukti eilėje, kad galėtų juos naudoti reklamos tikslais.
Taip pat turime siekti kito tikslo: šaudymo sportas neturėtų būti siejamas su agresija ar pavojumi aplinkai. Tai galima pasiekti, jei visos valstybių federacijos narės seks ta pačia kryptimi ir nesistengs padalinti mūsų bendruomenės iš vidaus.
Tai mano pirmasis Pasaulio čempionatas, kuomet esu ISSF prezidentas. Daug buvo padaryta. Mes teikiame kokybiško TV produkto valdymą. Žinome, kad Lonato transliacija apims visus žemynus. Mes pasirašėme sutartį su „Eurosport“ ir garantuojame, kad atskirų olimpinių renginių finalai pirmą kartą bus rodomi šiame TV kanale. Visas pasaulis turi pamatyti koks gražus yra mūsų sportas. Visa tai leidžia man didžiuotis šiuo pasaulio čempionatu!
Linkiu sėkmės visiems dalyvaujantiems sportininkams ir skelbiu 2019 m. Pasaulio čempionatą atidarytą!

Pasaulio čempionato nuorodos
https://issf-sports.org/compet…
https://issf-sports.org/compet…
https://issf-sports.org/compet…
https://issf-sports.org/compet…
Transliacijos nuoroda:
https://issf-sports.org/compet…

2019-07-03 14:54

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt