LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurė MKG

Savaitgalyje Rokiškyje vyko Lietuvos taurė, mažo kalibro ginklais. Susirinko virš 85 dalyvių. Vyrų pistoleto - 25m - MKG - Greitašauda – nugalėtoju tapo Vidmantas Pauliukevičius (514 - 8X) trenerė Raminta Masalskytė (Kaunas), antrą vietą užėmė Nonin Jurij (504 - 6X) (Trakai), trečias liko Bagrov Michail (496 - 3X) trenerė Tatjana Klimova (KSŠK).
Vyrai pistoleto - 50m – LP nugalėtoju tapo Kęstutis Bilius (354 - 4X), trenerė Asta Brusokienė (Alytus), antrąją vietą užėmė Nedzinskas Tautvydas (343 - 3X), trenerė raminta Masalskytė (Kaunas), trečioje vietoje liko Biconas Giedrius (338 - 1X), trenerė Asta Brusokienė (Alytus).
Vyrų šautuvo - 50m– Gulint daugkartiniu nugalėtoju tapo Karolis Girulis (613.1), treneris Česlovas Pavilonis (Alytus), sidabras atiteko Gegužiui Gabrieliui (596.0) trenerė Virginija Pabalienė (Kaunas), bronza atiteko Petniūnui Kęstučiui (594.0) treneris Česlovas Paviolonis (Alytus).
Vyrų šautuvo - 50m– 3 Padėtys pirmos vietos laimėtoju tapo taip pat Karolis Girulis (579 - 21X) treneris Česlovas Pavilonis (Alytus), antroji vieta atiteko Tomui Simokaičiui (564 - 16X) trenerė Virginija Pabalienė (Kaunas), ir trečioji vieta atiteko Petniūnui Kęstučiui (552 - 8X) treneris Česlovas Paviolonis (Alytus).
Moterų pistoleto - 25m - MKG - 30+30 pratimo nugalėtoja tapo Jakaterina Ždanova (566 - 14X) trenerė Vida Zvicevičienė (Vilnius), antroje vietoje liko Tatjana Klimova (530 - 6X) trenerė Mulevičienė Gražina (KSŠK atstovė), ir trečioje vietoje liko Mulevičienė Gražina (499 - 3X) treneris Augustinas Strazdas taip pat (KSŠK) atstovė.
Moterų šautuvo - 50m – Gulint taip pat daugkartine nugalėtoja tapo Jūratė Česynaitė (608.8) treneris Česlovas Pavilonis (Alytus), antrą vietą užėmė Tatjana Klimova (596.7) trenerė Mulevičienė Gražina (KSŠK atstovė) ir trečioje vietoje liko Čižaitė Miglė (589.3) trenerė Virginija Pabalienė (Kaunas).
Moterų šautuvo 3 Padėtys rungties prizininkės išsidėstė sekančiai pirma Jūratė Česynaitė (572 - 18X) treneris Česlovas Pavilonis (Alytus), antra Juškevičiūtė Ema (504 - 6X) treneris Mantas Bakas (Šiauliai), trečia Paulauskaitė Emilija (500 - 4X) treneris Mantas Bakas (Šiauliai).

Vyrų jaunimo grupėje pistoleto - 25m - Greitašauda nugalėtoju tapo Povilas Gaušys (465 - 1X) trenerė Asta Brusokienė (Alytus), antroje vietoje Evaldas Grikis (405 - 4X) (Biržų raj.) ir trečioje vietoje liko Marijonas Mikaitis (401 - 2X) (Kaunas)
Vyrų jaunimo grupėje pistoleto 50m. LPP rungties nugalėtoju tapo Gintautas Pucilauskas (327 - 1X) trenerė Raminta Masalskytė (Kaunas), antroje vietoje liko Ugnius Dzikunskas (319 - 1X) trenerė Asta Brusokienė (Alytus), ir trečioje vietoje liko Mykolas Giedraitis (318 - 2X) trenerė Virginija Karandienė (Kaunas).
Vyrų jaunimo grupėje, šautuvo rungtyje 50 m. Gulint auksą iškovojo Simas Silvestravičius (602.6) trenerė Virginija Pabalienė (Kaunas), sidabro medalį pelnė atiteko Evaldui Prunskui (590.6 18x) trenerė Dalė Drevinskienė (Biržų raj.) ir bronza Orestas Plekavičius (590.6 13x) treneris mantas Bakas (Šiauliai)
Vyrų jaunimo grupėje, šautuvo rungtyje 50 m. 3 padėtys nugalėtoju ir vėl pat tapo Simas Silvestravičius (552 – 16x) trenerė Virginija Pabalienė (Kaunas), antras liko Orestas Plekavičius (540 – 7x) treneris mantas Bakas (Šiauliai) ir trečias Evaldas Prunskus (539 – 9x) trenerė Dalė Drevinskienė (Biržų raj.)
Moterų jaunimo grupėje, pistoleto rungtyje 25m - 30+30 nugalėtoja tapo Gabrielė Rankelytė (557 – 12x) trenerė Vida Zvicevičienė (Vilnius), antra vieta atiteko Ugnei Vaickelionytei (550 – 11x) trenerė Asta Brusokienė (Alytus) ir trečia vieta atiteko Gretai Rankelytei (541 – 11x) trenerė Vida Zvicevičienė (Vilnius)
Moterų jaunimo grupėje, šautuvo rungtyje 50m gulint nugalėtoja tapo Greta Ramonaitė (598.6) trenerė Tatjana Klimova (Kaunas), antra Martyna Džapbarovaitė (584.8) treneris Česlovas Pavilonis (Alytus), trečioje vietoje liko Gabrielė Lukašavičiūtė (575.3) treneris Mantas Bakas (Šiauliai).
Moterų jaunimo grupėje, šautuvo rungtyje 50m 3 Padėtys nugalėtoja tapo Greta Ramonaitė (551 – 13x) trenerė Tatjana Klimova (Kaunas), antroje vietoje liko Martyna Džapbarovaitė (545 - 13X) treneris Česlovas Pavilonis (Alytus), trečioje vietoje liko Dušenko Valerija (538 - 7X) treneris Mantas Bakas (Šiauliai).


2019-04-28 18:24

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt