LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Džiugios žinios iš Buenos Airės

Ištrauka iš LTeam straipsnio:
Su vardiniu kvietimu į jaunimo olimpines žaidynes patekusi šaulė Greta Rankelytė (10 m pneumatinis pistoletas) maloniai nustebino tiek trenerę, tiek save pačią. Pirmą kartą karjeroje 17-metė lietuvė iškopė į tokio aukšto lygio varžybų finalą. Po kvalifikacinio šaudymo Greta buvo penkta (562 tšk., 12x), o finale iškovojo aštuntą vietą.
„Mūsų tikslas buvo pakartoti geriausią asmeninį rezultatą. Jis – kaip tik 562 taškai. Kalbant atvirai, nesitikėjome būti finale, tad šiuo pasiekimu labai džiaugiamės. Lemiamoje varžybų atkarpoje Gretą sukaustė jaudulys, matėsi, kad ji prie taikinio nuėjo įsitempusi. Į finalą tokiose svarbiose varžybose Greta dar nebuvo patekusi. Dieną vertinu puikiai, Greta įvykdė iškeltus tikslus ir pasisėmė neįkainojamos patirties,“- kalbėjo šaulės trenerė Vida Zvicevičienė.

Spalio 11-12 dienomis G. Rankelytės laukia mišrios porų varžybos, kuriose sportininkai kovos suskirstyti pagal reitingą. Nežinome su kuo papulsime į porą, kokios šalies atstovas bus - nekantriai starto laukia tiek Greta, tiek jos trenerė.
Vidos Zvicevičienės komentaras apie laiką olimpinėse žaidynėse:
Labai greitai bėga laikas. Kiekvieną dieną anksti ryte turime treniruotę, daug dirbome be šovinio, po pietų - sporto salėje. Labai džiaugiamės Gretos pasiekimu. Bet ir labai pasiilgome namų.

Su nekantrumu laukiame Gretos pasirodymo mix komandų rungtyje ir linkime didžiausios sėkmės ir taiklių šūvių!

Rezultatai live:
https://buenosaires2018.com/re…

2018-10-09 16:26

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt