LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo asmeninis čempionatas  (2022-02-26/02-27)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      26 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      43 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      28 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      41 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 2   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 3   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 4   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 6   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 7   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 9   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 10   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 11   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 12   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 13   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 14   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Bublytė Donata (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 16   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 17   Bulota Kajus (2010)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 18   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Cickevičius Jonas (2007)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 20   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 21   Dulkytė Akvilė (2007)   V.Karandienė   Gaja SM 
 22   Dunauskas Saimonas (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 23   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 24   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 25   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 26   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 27   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 28   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 29   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 30   Gutauskaitė Andrėja (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 31   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 32   Jakelis Mantas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 33   Jakimavičius Gytis (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 34   Jakubėnas  Andrius (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 35   Jakutis Rokas (2007)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 36   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 37   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 38   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 39   Jankauskas Hubertas (2006)      Rokiškio KKSC 
 40   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 41   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 42   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 43   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 44   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 45   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 46   Keršytė Greta (2006)   V.Karandienė   Gaja SM 
 47   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 48   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 49   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 50   Knabikaitė Vaiva (2006)      Gaja SM 
 51   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 52   Kondrotaitė Indrė (2006)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 53   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 54   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 55   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 56   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 57   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 58   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 59   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 60   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 61   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 62   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 63   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 64   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 65   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 66   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 67   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 68   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 69   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 70   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 71   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 72   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 73   Mackevičiūtė Eligija (2005)   T.Klimova   Gaja SM 
 74   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 75   Martinėnas Adas (2009)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 76   Martinėnas Šarūnas (2009)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 77   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 78   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 79   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 80   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 81   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 82   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 83   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 84   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 85   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 86   Mokejevas Arnoldas (2007)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 87   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 88   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 89   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 90   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 91   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 92   Nedzinskas Tomas (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 93   Nikitinaitė Gabrielė (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 94   Olchovikaitė Monika (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 95   Paršeliūnas Dovydas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 96   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 97   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 98   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 99   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 100   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 101   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 102   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 103   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 104   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 105   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 106   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 107   Ranceva Evelina (2004)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 108   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 109   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 110   Rynkevič Valentina (2007)   J.Jancevič   VŠĮ SSC 
 111   Ryseva Viktorija (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 112   Sabaliauskaitė Agnė (2007)   J.Jancevič   VŠĮ SSC 
 113   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 114   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 115   Selvenytė Oksana (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 116   Širinskaitė Vilija (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 117   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 118   Šliumpa Pijus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 119   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 120   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 121   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 122   Švabauskaitė Goda (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 123   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 124   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 125   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 126   Tolevičiūtė Austėja (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 127   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 128   Trečiokaitė Eva (2009)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 129   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 130   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 131   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 132   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 133   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 134   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 135   Virpša Marius (2007)   V.Karandienė   Gaja SM 
 136   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 137   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 138   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 Finalai Vaikinai Šautuvas
 Finalai Merginos Šautuvas
 Finalai Vaikinai Pistoletas
 Finalai Merginos Pistoletas
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt