LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2020-01-10/01-11)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė.

Varžybas vykdo LŠSS

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      40 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      55 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      31 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      42 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus m.I komanda   2 (3)   11 (3)   2 (3)   6 (3) 
 Alytaus m.II komanda   8 (3)   18 (2)   9 (3)   9 (3) 
 Alytaus m.III komanda   14 (1)         10 (3) 
 Biržų I komanda   4 (3)   3 (3)   5 (3)   3 (3) 
 Biržų II komanda      19 (1)   12 (1)   12 (2) 
 Kauno m. III komanda   7 (3)   6 (3)   8 (3)   11 (3) 
 Kauno m. II komanda   6 (3)   7 (3)   7 (3)   7 (3) 
 Kauno m. I komanda   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Kauno m. IV komanda   5 (3)   13 (3)   10 (1)    
 Kauno m. VII komanda   13 (1)          
 Kauno m. VI komanda   11 (3)   15 (3)       
 Kauno m. V komanda   10 (3)   16 (3)       
 Kauno rajono I komanda      8 (3)   11 (1)   16 (1) 
 Kauno rajono II komanda      17 (2)       
 Raseinių komanda         3 (3)    
 Rokiškio I komanda      5 (3)      8 (3) 
 Rokiškio II komanda      12 (3)       
 Šiaulių m. I komanda      4 (3)      5 (3) 
 Šiaulių m. II komanda      20 (1)      15 (1) 
 Trakų rajono KKSC komanda            13 (2) 
 Vilniaus m.(I komanda   3 (3)   2 (3)   4 (4)   2 (3) 
 Vilniaus m.II komanda   9 (3)   9 (3)   6 (3)   4 (3) 
 Vilniaus m.III komanda   12 (3)   10 (4)      14 (3) 
 Vilniaus IV komanda   15 (2)   14 (3)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 3   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 4   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 5   Anisimov Arnas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (VIIkom.) 
 6   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 7   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 8   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 9   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 10   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 11   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 12   Bartulevičiūtė Gabija (2003)      Alytaus m.(II kom.) 
 13   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus m.(II kom.) 
 14   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 15   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 16   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 17   Biržinis Lukas (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 18   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Kaunas (IIIkom.) 
 19   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 20   Boldyreva Diana (2005)      Vilnius (II kom.) 
 21   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 22   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 23   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius (I kom.) 
 24   Bunkaitė Rusnė (2005)      Kaunas (IVkom.) 
 25   Čanovas Tadas (2008)      Kaunas (Vkom.) 
 26   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus m.(II kom.) 
 27   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai (I kom.) 
 28   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)      Vilnius (IV kom.) 
 29   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 30   Dobkevičiūtė Radvilė (2005)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 31   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilnius (IV kom.) 
 32   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 33   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržai (II kom.) 
 34   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 35   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus m.(I kom.) 
 36   Gaigalas Domantas (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 37   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 38   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 39   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 40   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Kaunas (IIIkom.) 
 41   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus m.(II kom.) 
 42   Ignatavičius Majus (2009)   A.Brusokienė   Alytaus m.(III kom.) 
 43   Jačėnas Ignas (2007)   G.Karandaitė   Kaunas (VIkom.) 
 44   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(I kom.) 
 45   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IVkom.) 
 46   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 47   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 48   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas (Ikom.) 
 49   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus m.(I kom.) 
 50   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IVkom.) 
 51   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 52   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 53   Jūronas Justas (2006)   M.Griška   Kaunas (IIIkom.) 
 54   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 55   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 56   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilnius (I kom.) 
 57   Kemežys Natas (2006)      Vilnius (III kom.) 
 58   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno raj.(I kom.) 
 59   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas (IIkom.) 
 60   Kisieliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 61   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Kaunas (IVkom.) 
 62   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilnius (IV kom.) 
 63   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 64   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Kaunas (IIIkom.) 
 65   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 66   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 67   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Kaunas (IIkom.) 
 68   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 69   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(II kom.) 
 70   Krutova Julija (2003)      Vilnius (I kom.) 
 71   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 72   Kulakauskas Jokūbas (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 73   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno raj.(II kom.) 
 74   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 75   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 76   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai 
 77   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai (I kom.) 
 78   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai (I kom.) 
 79   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 80   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas (VIkom.) 
 81   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 82   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 83   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas (Vkom.) 
 84   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 85   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 86   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseiniai 
 87   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski   Vilnius (IV kom.) 
 88   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 89   Masiulianec Bartek (2005)      Vilnius (II kom.) 
 90   Mazuras Benediktas (2007)      Vilnius (IV kom.) 
 91   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 92   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 93   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (VIkom.) 
 94   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas (IIIkom.) 
 95   Mickevičius Povilas (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 96   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 97   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 98   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 99   Miliauskaitė Deimantė (2002)      Alytaus m.(III kom.) 
 100   Miškinytė Gustė (2007)      Kaunas (IIIkom.) 
 101   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(II kom.) 
 102   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 103   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 104   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 105   Nedzinskas Tomas (2003)      Vilnius (II kom.) 
 106   Nikitinaitė Gabrielė (2005)      Kaunas (IIIkom.) 
 107   Nikitinas Giedrius (2008)   R.Masalskytė   Kaunas (VIkom.) 
 108   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 109   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 110   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kaunas (IIkom.) 
 111   Pavilonis Augustinas (2007)      Kaunas (VIkom.) 
 112   Persidskis Ugnius (2004)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 113   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 114   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 115   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 116   Plukytė Emilija (2005)      Vilnius (II kom.) 
 117   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 118   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 119   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(III kom.) 
 120   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(II kom.) 
 121   Radzevičius Kasparas (2008)      Kaunas (IVkom.) 
 122   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 123   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 124   Raškauskaitė Vakarė (2005)      Alytaus m.(II kom.) 
 125   Rėklaitis Nedas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(I kom.) 
 126   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas (IIIkom.) 
 127   Rynkievič Gabrielė (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 128   Ryseva Viktorija (2003)      Vilnius (I kom.) 
 129   Riškovaitė Aurika (2005)      Vilnius (II kom.) 
 130   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno raj.(I kom.) 
 131   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIIkom.) 
 132   Savukynaitė Kotryna (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(III kom.) 
 133   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas (IIkom.) 
 134   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 135   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 136   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 137   Sodaitytė Viltė (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 138   Stankevičius Danielius (2004)      Vilnius (II kom.) 
 139   Starkevičius Pijus (2003)      Kauno raj.(II kom.) 
 140   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 141   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (IVkom.) 
 142   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus m.(I kom.) 
 143   Šlaičiūnas Aironas (2006)   A.Brusokienė   Alytaus m.(II kom.) 
 144   Šliumpa Pijus (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (Vkom.) 
 145   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (II kom.) 
 146   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 147   Tolevičiūtė Austėja (2005)      Raseiniai 
 148   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilnius (III kom.) 
 149   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 150   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus m.(II kom.) 
 151   Ukvalbergas Augustas (2006)      Kaunas (Vkom.) 
 152   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 153   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 154   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Kaunas (Vkom.) 
 155   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 156   Vaitelis Džiugas (2007)   G.Karandaitė   Kaunas (VIkom.) 
 157   Valūnas Adoolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 158   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 159   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 160   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (II kom.) 
 161   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Vkom.) 
 162   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 163   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius (I kom.) 
 164   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 165   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai (II kom.) 
 166   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas (Ikom.) 
 167   Žičkevičiūtė Kamilė (2005)   L.Stankevičienė   Kauno raj.(I kom.) 
 168   Žilinskas Osvaldas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(II kom.) 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt