LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių komandinis-asmeninis čempionatas  (2019-03-29/03-30)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Lietuvos Šaudymo sporto sąjunga, , Kaunas

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      37 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      44 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      23 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      32 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus m.I komanda   2 (3)   14 (2)   2 (3)   4 (3) 
 Alytaus m.II komanda   4 (3)      7 (2)   7 (3) 
 Biržų I komanda   11 (2)   2 (3)   9 (1)   6 (3) 
 Kauno m. III komanda   7 (3)   5 (3)   5 (3)    
 Kauno m. II komanda   3 (3)   7 (3)   4 (3)   5 (3) 
 Kauno m. I komanda   1 (4)   1 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Kauno m. IV komanda   5 (3)   9 (3)       
 Kauno m. VII komanda   12 (2)          
 Kauno m. VI komanda   9 (3)   15 (2)       
 Kauno m. V komanda   8 (3)   10 (3)       
 Klaipėdos SK Tempas      12 (2)       
 Raseinių komanda         6 (2)    
 Rokiškio miesto I komanda      3 (3)       
 Rokiškio miesto II komanda      6 (3)       
 Rokiškio miesto III komanda      16 (1)       
 Šiaulių m. I komanda      4 (3)      3 (3) 
 Šiaulių-Biržų komanda      13 (2)      10 (2) 
 Trakai-Klaipėda            9 (3) 
 Trakų rajono KKSC I komanda             
 Vilniaus rajono komanda   13 (2)   17 (1)      11 (2) 
 Vilniaus m.I komanda   6 (3)   8 (4)   3 (3)   2 (4) 
 Vilniaus m.II komanda   10 (3)   11 (3)   8 (2)   8 (3) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 2   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. (kom.) 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 4   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakai-Klaipeda 
 5   Bagomolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Šiauliai-Biržai 
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 7   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 8   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus m.(II kom.) 
 9   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 10   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 11   Biržinis Lukas (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 12   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 13   Boldyreva Diana (2005)      Vilnius (II kom.) 
 14   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 15   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus m.(I kom.) 
 16   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 17   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius (II kom.) 
 18   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič   Vilnius (II kom.) 
 19   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 20   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus m.(II kom.) 
 21   Čiupkevičiūtė Kotryna (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 22   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 23   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas   Šiauliai-Biržai 
 24   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 25   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 26   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 27   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus m.(I kom.) 
 28   Gaigalas Domantas (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 29   Garadauskas Julius (2007)   R.Masalskytė   Kaunas (VIkom.) 
 30   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 31   Grikis Evaldas (2004)      Biržai (I kom.) 
 32   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IVkom.) 
 33   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 34   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas (Ikom.) 
 35   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus m.(I kom.) 
 36   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IIkom.) 
 37   Jucius Erikas (2008)   T.Klimova   Kaunas (VIkom.) 
 38   Jugaj Sofija (2005)   R.Paukšto   Trakai-Klaipeda 
 39   Jugaj Viktorija (2003)   R.Paukšto   Trakai-Klaipeda 
 40   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 41   Jurkūnas Adomas (2004)   V.Karandienė   Kaunas (Vkom.) 
 42   Juronas Justas (2006)   M.Griška   Kaunas (IIIkom.) 
 43   Kanapeckas Emilis (2005)   V.Karandienė   Kaunas (VIkom.) 
 44   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 45   Kavaliauskaitė Agnė (2003)   R.Masalskytė    
 46   Kazlauskas Ainis (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(I kom.) 
 47   Kemežys Natas (2006)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 48   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 49   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. (kom.) 
 50   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Kaunas (IIIkom.) 
 51   Koregaitė Gabija (2008)      Kaunas (IIIkom.) 
 52   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 53   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 54   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus m.(II kom.) 
 55   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(II kom.) 
 56   Krutova Julija (2003)      Vilnius (I kom.) 
 57   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 58   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 59   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai 
 60   Lancova Jekaterina (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 61   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai (I kom.) 
 62   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai (I kom.) 
 63   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 64   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas (IIIkom.) 
 65   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 66   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas (Vkom.) 
 67   Lungys Rytis (2005)   G.Kublickas   Rokiškis (III kom.) 
 68   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 69   Mahnushevskyi Erik (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 70   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseiniai 
 71   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 72   Marcinauskaitė Brigita (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 73   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 74   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai-Biržai 
 75   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 76   Meilus Karolis (2006)      Kaunas (Vkom.) 
 77   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 78   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas (IIIkom.) 
 79   Mickevičius Povilas (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 80   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 81   Mikalauskas Andrius (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IVkom.) 
 82   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 83   Miškinis Kristupas (2003)   V.Karandienė   Kaunas (VIIkom.) 
 84   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus m.(I kom.) 
 85   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 86   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 87   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 88   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kaunas (IIkom.) 
 89   Persidskis Ugnius (2004)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 90   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 91   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas (Ikom.) 
 92   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 93   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 94   Plukytė Emilija (2005)      Vilnius (I kom.) 
 95   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 96   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(II kom.) 
 97   Pušaitė Samanta (2007)      Kaunas (IIIkom.) 
 98   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 99   Radzevičius Kasparas (2008)      Kaunas (IVkom.) 
 100   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas (IIIkom.) 
 101   Rynkievič Gabrielė (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 102   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 103   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas (Ikom.) 
 104   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 105   Simonavičius Matas (2008)   V.Karandienė   Kaunas (VIIkom.) 
 106   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 107   Stankevičius Danielius (2004)      Vilnius (I kom.) 
 108   Stravinskaitė Meda (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 109   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 110   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (kom.) 
 111   Sukačiov Edgaras (2006)   R.Paukšto   Klaipedos m. 
 112   Šaltytė Deimena (2005)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 113   Šeliauskas Eividas (2006)   D.Drevinskienė   Šiauliai-Biržai 
 114   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (Vkom.) 
 115   Šimaitis Mantas (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 116   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 117   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 118   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (kom.) 
 119   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus m.(II kom.) 
 120   Ukalovič Joris (2005)   R.Paukšto   Klaipedos m. 
 121   Ukvalbergas Augustas (2006)      Kaunas (VIkom.) 
 122   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 123   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Kaunas (VIkom.) 
 124   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 125   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 126   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 127   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Vkom.) 
 128   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 129   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius (I kom.) 
 130   Zagorski Dominik (2004)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (kom.) 
 131   Zavackis Aleksandras (2008)      Kaunas (Vkom.) 
 132   Zorubaitė Liepa (2006)      Alytaus m.(II kom.) 
 133   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas (Ikom.) 
 134   Žalnierukaitė Viktorija (2005)   A.Brusokienė   Alytaus m.(II kom.) 
 135   Žiedelis Tomas (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 136   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Kaunas (Ikom.) 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt