LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. taurė  (2018-12-14/12-16)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija - Taikiklis, šaudymo klubas

Vyr. teisėjas Juozas Budrys.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 ir vyresni   18 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   25 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2004 m. ir jaunesni   22 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 ir vyresni   13 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   18 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2004 m. ir jaunesni   20 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 ir vyresni   10 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   12 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2004 m. ir jaunesni   19 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 ir vyresni   5 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   19 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2004 m. ir jaunesni   9 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 3   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 4   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 5   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 6   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 8   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 9   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 10   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 11   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus SRC 
 12   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 13   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 14   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 16   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 17   Biržinis Lukas (2006)      Gaja SM 
 18   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Braslauskaitė Rugilė (2002)      SK Tempas 
 20   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 21   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 22   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 23   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 24   Budrevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. SC 
 25   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. SC 
 26   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 27   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 28   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 29   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus SRC 
 30   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 31   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 32   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 33   Dowejko Izabela (2004)       
 34   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 35   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 36   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 37   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 38   Ezerskaitė Alvita (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 39   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 40   Galant Filip (2003)      POL   
 41   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 42   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 43   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 44   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 45   Giedrytė Greta (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 46   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 47   Golak Hubert (2001)      POL   
 48   Grybauskas Domantas (2007)      Kauno SŠK 
 49   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 50   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus m. SC 
 51   Grikis Evaldas (2004)      Biržų KKSC 
 52   Jackūnas Alanas (2005)      SK Tempas 
 53   Jakubauskas Tomas (1974)      IRL   
 54   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 55   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 56   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 57   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 58   Jasiūnaitė Rita (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 59   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 60   Jaščemskas Martynas (2006)      Gaja SM 
 61   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 62   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus SRC 
 63   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 64   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 65   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 66   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 67   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 68   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 69   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 70   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 71   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 72   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 73   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 74   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 75   Kondracki Krzysztof (2005)      POL   
 76   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Gaja SM 
 77   Koregaitė Gabija (2008)      Gaja SM 
 78   Kowalewski Szymon (2002)      POL   
 79   Kowalski Jakub (2003)      POL   
 80   Kriūnas Gintautas (1969)   M.Griška   Gaja SM 
 81   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 82   Krosinski Olgirdas (2007)      Vilniaus m. SC 
 83   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 84   Kuczynska Daria (2003)      POL   
 85   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 86   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 87   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 88   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų KKSC 
 89   Liškauskienė Virginija (1968)       
 90   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 91   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 92   Lungys Rytis (2005)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 93   Luszczewska Izabela (2002)      POL   
 94   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 95   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 96   Mahnushevskyi Erik (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 97   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 98   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 99   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseinių KKSC 
 100   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 101   Meilus Karolis (2006)      Gaja SM 
 102   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 103   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Gaja SM 
 104   Mickevičius Povilas (2006)      Gaja SM 
 105   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 106   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 107   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 108   Miliauskaitė Deimantė (2002)      Alytaus SRC 
 109   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 110   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 111   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 112   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 113   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 114   Nikalajuk Arkadiusz (2003)      POL   
 115   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 116   Novickas Paulius (1991)      Vilniaus m. SC 
 117   Novikovas Daniel (2002)      Vilniaus m. SC 
 118   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 119   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 120   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Gaja SM 
 121   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 122   Pavilonis Augustinas (2007)      Gaja SM 
 123   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 124   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 125   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 126   Petrauskas Majus (2006)      Gaja SM 
 127   Petrošiūtė Austėja (2003)      SK Tempas 
 128   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 129   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus m. SC 
 130   Pogorzelski Damian (2003)      POL   
 131   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus m. SC 
 132   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 133   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 134   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 135   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 136   Pušaitė Samanta (2007)      Gaja SM 
 137   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 138   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 139   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus m. SC 
 140   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 141   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 142   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 143   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 144   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 145   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 146   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno r. SM 
 147   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 148   Selelionytė Deimantė (2005)      Gaja SM 
 149   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 150   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 151   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 152   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 153   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 154   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 155   Stankiewicz Jakub (2003)      POL   
 156   Steponaitė Gabija (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 157   Steponavičiūtė Erika (2004)      Vilniaus m. SC 
 158   Stravinskaitė Meda (2006)      Gaja SM 
 159   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 160   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 161   Sukačiov Edgar (2006)      SK Tempas 
 162   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 163   Swiniarska Joanna (2002)      POL   
 164   Szwed Julia (2003)      POL   
 165   Šimaitis Mantas (2006)      Gaja SM 
 166   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 167   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 168   Tamošaitytė Vaiva (2002)      Kauno r. SM 
 169   Tarachanowicz Sebastian (2003)      POL   
 170   Targonska Emilia (2002)      POL   
 171   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 172   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 173   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus SRC 
 174   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 175   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 176   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 177   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 178   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus m. SC 
 179   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 180   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 181   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 182   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 183   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 184   Zavackis Aleksandras (2008)      Gaja SM 
 185   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 186   Zurzaitė Arneta (2007)      Gaja SM 
 187   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 188   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 189   Žiedelis Tomas (2006)      Gaja SM 
 190   Žuromskas Kipras (2004)       
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt