LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų čempionatas  (2022-05-31/06-01)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Vilniaus m. sporto centras, , Vilnius

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Vaikai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 15   MAČIONIS Laurynas (2010) 
 Vilnius (I kom.)   Klūpint  88  88           
      Gulint  94  94           
      Stovint       182      1 
 2   MINIKAUSKAS Rytis (2008) 
 Alytaus m.(I kom.)   Klūpint  89  89           
      Gulint  92  92           
      Stovint       181      2 
 9   NORKŪNAS Modestas (2008) 
 Alytaus m.(I kom.)   Klūpint  82  82           
      Gulint  87  87           
      Stovint       169      3 
 7   MINKEVIČIUS Grantas (2009) 
 Biržai (I kom.)   Klūpint  71  71           
      Gulint  89  89           
      Stovint       160      4 
 3   MARTINĖNAS Šarūnas (2009) 
 Trakų raj.kom.   Klūpint  76  76           
      Gulint  84  84           
      Stovint       160      5 
 13   BULOTA Kajus (2010) 
 Alytaus m.(I kom.)   Klūpint  62  62           
      Gulint  92  92           
      Stovint       154      6 
 6   MARTINĖNAS Adas (2009) 
 Trakų raj.kom.   Klūpint  70  70           
      Gulint  82  82           
      Stovint       152      7 
 12   LUKOŠIUS Kajus (2009) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  72  72           
      Gulint  80  80           
      Stovint       152      8 
 4   PETRAUSKAS Arvydas (2008) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  72  72           
      Gulint  78  78           
      Stovint       150      9 
 14   VALUCKIS Majus (2010) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  72  72           
      Gulint  69  69           
      Stovint       141      10 
 1   CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  73  73           
      Gulint  68  68           
      Stovint       141      11 
 5   PETRONIS Jokūbas (2010) 
 Biržai (I kom.)   Klūpint  64  64           
      Gulint  76  76           
      Stovint       140      12 
 16   ARKUŠAUSKAS Martynas (2010) 
 Trys linijos   Klūpint  47  47           
      Gulint  67  67           
      Stovint       114      13 
 10   DZENCEVIČIUS Osvaldas (2008) 
 Trakų raj.kom.   Klūpint  35  35           
      Gulint  74  74           
      Stovint       109      14 
 11   NORKUS Einaras (2009) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  42  42           
      Gulint  43  43           
      Stovint       85      15 
 8   MASIULIS Lukas (2010) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  37  37           
      Gulint  43  43           
      Stovint       80      16 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt