LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis čempionatas   (2022-06-11/06-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Virginija Karandienė.

Nuorodos - Nuostatai  Rezultatai  

Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Suaugę

KVALIFIKACIJA

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1161 ČESYNAITĖ Jūratė (1993)[Alytaus SRC] 2018-06-10 Baltijos taurė 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 25   JANCEVIČ Jolanta (1993) 
 Vilnius (I kom.)   Klūpint  142 - 1X  142 - 1X           
      Gulint  144 - 6X  144 - 6X           
      Stovint  136 - 4X  136 - 4X    422 - 11X      1 
 4   ATKUCEVIČIŪTĖ Goda (2007) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  144 - 4X  144 - 4X           
      Gulint  140 - 2X  140 - 2X           
      Stovint  134 - 4X  134 - 4X    418 - 10X      2 
 17   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
 Vilnius (I kom.)   Klūpint  140 - 5X  140 - 5X           
      Gulint  140 - 3X  140 - 3X           
      Stovint  135 - 3X  135 - 3X    415 - 11X      3 
 24   BENDORIŪTĖ Felicija (1997) 
 Vilniaus raj. (I kom.)   Klūpint  138 - 1X  138 - 1X           
      Gulint  144 - 3X  144 - 3X           
      Stovint  132  132    414 - 4X      4 
 26   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  141 - 2X  141 - 2X           
      Gulint  139 - 3X  139 - 3X           
      Stovint  130 - 2X  130 - 2X    410 - 7X      5 
 10   BONDARENCO Valerija (2005) 
 Biržai (I kom.)   Klūpint  132 - 1X  132 - 1X           
      Gulint  148 - 10X  148 - 10X           
      Stovint  125 - 3X  125 - 3X    405 - 14X      6 
 13   MIKALAUSKAITĖ Vakarė (2005) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  133  133           
      Gulint  141 - 5X  141 - 5X           
      Stovint  130 - 2X  130 - 2X    404 - 7X      7 
 12   RIMKUTĖ Ieva Aretė (2006) 
 Vilnius (II kom.)   Klūpint  135 - 2X  135 - 2X           
      Gulint  136 - 2X  136 - 2X           
      Stovint  130 - 2X  130 - 2X    401 - 6X      8 
 6   BINGELYTĖ Sabina (2004) 
 Vilnius (I kom.)   Klūpint  139 - 2X  139 - 2X           
      Gulint  141 - 3X  141 - 3X           
      Stovint  121  121    401 - 5X      9 
 20   BAGAMOLOVAITĖ Rusnė (2008) 
 Biržai (I kom.)   Klūpint  136 - 1X  136 - 1X           
      Gulint  141 - 1X  141 - 1X           
      Stovint  123  123    400 - 2X      10 
 27   PYATRAYTIS Elvyra (2004) 
 Vilniaus raj. (I kom.)   Klūpint  138 - 5X  138 - 5X           
      Gulint  142 - 5X  142 - 5X           
      Stovint  119 - 1X  119 - 1X    399 - 11X      11 
 1   GURJANOVA Aleksandra (2004) 
 Vilniaus raj. (I kom.)   Klūpint  133 - 1X  133 - 1X           
      Gulint  139 - 3X  139 - 3X           
      Stovint  125  125    397 - 4X      12 
 21   NAVICKYTĖ Ieva (2007) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  137 - 2X  137 - 2X           
      Gulint  140 - 3X  140 - 3X           
      Stovint  119  119    396 - 5X      13 
 16   KULYTĖ Evelina (2004) 
 Rokiškio (I kom.)   Klūpint  130 - 1X  130 - 1X           
      Gulint  136 - 3X  136 - 3X           
      Stovint  130  130    396 - 4X      14 
 3   MICKYTĖ Gustė (2004) 
 Rokiškio (I kom.)   Klūpint  132 - 3X  132 - 3X           
      Gulint  134 - 1X  134 - 1X           
      Stovint  128 - 2X  128 - 2X    394 - 6X      15 
 19   DUŠENKO Valerija (2001) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  132 - 3X  132 - 3X           
      Gulint  144 - 5X  144 - 5X           
      Stovint  112  112    388 - 8X      16 
 15   SELELIONYTĖ Gabija (2005) 
 Kaunas (Ikom.)   Klūpint  129 - 2X  129 - 2X           
      Gulint  133 - 3X  133 - 3X           
      Stovint  126 - 2X  126 - 2X    388 - 7X      17 
 14   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai (I kom.)   Klūpint  125 - 1X  125 - 1X           
      Gulint  138 - 2X  138 - 2X           
      Stovint  125  125    388 - 3X      18 
 7   MACEINAITĖ Austėja (2005) 
 Vilnius (II kom.)   Klūpint  132 - 1X  132 - 1X           
      Gulint  136 - 2X  136 - 2X           
      Stovint  120  120    388 - 3X      19 
 5   ŠUKELYTĖ Karolina (1995) 
 Trakų raj.kom.   Klūpint  127  127           
      Gulint  138  138           
      Stovint  122  122    387   x2   20 
 18   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kaunas (Ikom.)   Klūpint  134 - 4X  134 - 4X           
      Gulint  129 - 1X  129 - 1X           
      Stovint  121  121    384 - 5X      21 
 22   KRISTAPAVIČIŪTĖ Kamilė (2004) 
 Trakų raj.kom.   Klūpint  127  127           
      Gulint  137  137           
      Stovint  115  115    379   7   22 
 2   MEDIŠAUSKAITĖ Gabija (2007) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  119 - 1X  119 - 1X           
      Gulint  143 - 5X  143 - 5X           
      Stovint  115  115    377 - 6X      23 
 8   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas (Ikom.)   Klūpint  128  128           
      Gulint  141 - 2X  141 - 2X           
      Stovint  108 - 1X  108 - 1X    377 - 3X      24 
 23   DANYTĖ Egidija (2007) 
 Rokiškio (I kom.)   Klūpint  120  120           
      Gulint  135 - 1X  135 - 1X           
      Stovint  119 - 1X  119 - 1X    374 - 2X      25 
 11   BOLDYREVA Diana (2005) 
 Vilnius (II kom.)   Klūpint  125  125           
      Gulint  135 - 1X  135 - 1X           
      Stovint  111  111    371 - 1X      26 
 9   AŠMENAITĖ Gabrielė (2003) 
 Trakų raj.kom.   Klūpint  101  101           
      Gulint  130  130           
      Stovint  99  99    330   x1   27 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt