LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių komandinis asmeninis čempionatas   (2022-06-04/06-05)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Evelina Bondareva. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  Rezultatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunučiai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 12   PUZELEVIČIUS Domantas (2006) 
 Alytus I   Klūpint  89  89           
      Gulint  94  94           
      Stovint  89  89    272      1 
 1   STANKEVIČIUS Danielius (2006) 
 Vilnius I   Klūpint  86  86           
      Gulint  94  94           
      Stovint  85  85    265      2 
 27   GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
 Šiauliai I   Klūpint  87  87           
      Gulint  96  96           
      Stovint  79  79    262      3 
 14   MINIKAUSKAS Rytis (2008) 
 Alytus I   Klūpint  91  91           
      Gulint  96  96           
      Stovint  74  74    261      4 
 19   PETRAUSKAS Majus (2006) 
 Kaunas I   Klūpint  93  93           
      Gulint  93  93           
      Stovint  72  72    258      5 
 25   BIRŽINIS Lukas (2006) 
 Kaunas II   Klūpint  77  77           
      Gulint  95  95           
      Stovint  82  82    254      6 
 13   VALŪNAS Adolis (2007) 
 Vilnius I   Klūpint  80  80           
      Gulint  94  94           
      Stovint  79  79    253      7 
 24   MAČIONIS Laurynas (2010) 
 Vilnius I   Klūpint  86  86           
      Gulint  90  90           
      Stovint  77  77    253      8 
 5   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
 Kaunas I   Klūpint  82  82           
      Gulint  91  91           
      Stovint  79  79    252      9 
 3   PRANSKŪNAS Herkus (2006) 
 Kaunas II   Klūpint  79  79           
      Gulint  92  92           
      Stovint  79  79    250      10 
 4   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 Kaunas I   Klūpint  85  85           
      Gulint  93  93           
      Stovint  71  71    249      11 
 7   MOROZ Edgardas (2007) 
 Biržai I   Klūpint  77  77           
      Gulint  86  86           
      Stovint  74  74    237      12 
 20   JAKUTIS Rokas (2007) 
 Biržai I   Klūpint  86  86           
      Gulint  88  88           
      Stovint  59  59    233      13 
 10   AIDUKAS Itan (2006) 
 Vilnius II   Klūpint  81  81           
      Gulint  90  90           
      Stovint  50  50    221      14 
 21   MINKEVIČIUS Grantas (2009) 
 Biržai I   Klūpint  80  80           
      Gulint  84  84           
      Stovint  52  52    216      15 
 8   MARTINĖNAS Adas (2009) 
 Trakai I   Klūpint  74  74           
      Gulint  90  90           
      Stovint  49  49    213      16 
 15   VALUCKIS Majus (2010) 
 Šiauliai II   Klūpint  78  78           
      Gulint  85  85           
      Stovint  47  47    210      17 
 2   KOCILOVIČ David (2006) 
 Vilnius II   Klūpint  56  56           
      Gulint  81  81           
      Stovint  68  68    205      18 
 6   MORKŪNAS Linas (2009) 
 Kaunas III   Klūpint  71  71           
      Gulint  70  70           
      Stovint  55  55    196      19 
 9   CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
 Šiauliai I   Klūpint  67  67           
      Gulint  82  82           
      Stovint  47  47    196      20 
 18   BULOTA Kajus (2010) 
 Alytus I   Klūpint  53  53           
      Gulint  79  79           
      Stovint  62  62    194      21 
 11   MARTINĖNAS Šarūnas (2009) 
 Trakai I   Klūpint  69  69           
      Gulint  81  81           
      Stovint  44  44    194      22 
 22   PETRONIS Jokūbas (2010) 
 Biržai II   Klūpint  60  60           
      Gulint  78  78           
      Stovint  54  54    192      23 
 28   PIVORAS Tomas (2006) 
 Utena I   Klūpint  71  71           
      Gulint  83  83           
      Stovint  37  37    191      24 
 23   PETRAUSKAS Arvydas (2008) 
 Šiauliai I   Klūpint  53  53           
      Gulint  79  79           
      Stovint  39  39    171      25 
 17   VAINILAVIČIUS Gytis (2008) 
 Kaunas II   Klūpint  45  45           
      Gulint  63  63           
      Stovint  52  52    160      26 
 26   PUZELIS Tadas (2010) 
 Rokiškis I   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 16   DZENCEVIČIUS Osvaldas (2008) 
 Trakai I   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt