LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių komandinis asmeninis čempionatas   (2022-06-04/06-05)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Evelina Bondareva. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  Rezultatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Apvalus   24 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Pasirodantis   24 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      31 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      28 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Apvalus   17 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Pasirodantis   17 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      22 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      22 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytaus m. I komanda   6 (3)   1 (3)   3 (3)   3 (3)   4 (3)   4 (3)       
 Alytaus m. II komanda   9 (1)   9 (1)   12 (2)                
 Biržų KKSC I komanda   5 (3)   7 (3)   7 (3)   4 (3)   7 (1)   5 (1)   3 (3)   3 (3) 
 Biržų KKSC II komanda         13 (1)   11 (1)             
 Kauno m. I komanda   1 (3)   2 (3)   1 (3)   2 (3)   2 (3)   3 (3)   5 (3)   5 (3) 
 Kauno m. II komanda   4 (3)   6 (3)   6 (3)   5 (3)   6 (2)   6 (2)   7 (2)   7 (2) 
 Kauno m. III komanda   3 (3)   5 (3)   14 (1)   10 (1)             
 Rokiškio m. I komanda   8 (1)   8 (1)   10 (1)   13 (1)         4 (3)   4 (3) 
 Rokiškio m. II komanda                     8 (1)    
 Šiaulių m. "Dubysa" I komanda         5 (3)   6 (3)         1 (3)   1 (3) 
 Šiaulių m. "Dubysa" II komanda         11 (1)   9 (1)         6 (3)   6 (3) 
 Trakų raj. komanda         8 (3)   8 (3)         9 (1)    
 Utenos "Skardis" komanda         9 (1)   12 (1)             
 Vilniaus m. I komanda   2 (3)   3 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   2 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   7 (3)   4 (3)   4 (3)   7 (2)   3 (3)   2 (3)       
 Vilniaus m. III komanda               5 (2)   7 (2)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Aidukas Itan (2006)   M.Leščevski   Vilnius II 
 2   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   Šiauliai I 
 3   Aušiūraitis Dovydas (2008)   A.Brusokienė   Alytus I 
 4   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 5   Berestova Katerina (2009)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 6   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 7   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 8   Briedytė Kamilė (2009)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 9   Bulota Kajus (2010)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 10   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytus I 
 11   Cickevičius Jonas (2007)   R.Pauliukevičienė   Kaunas III 
 12   Cickevičius Matas (2010)   R.Pauliukevičienė   Kaunas III 
 13   Ciškevičius Titas (2010)   M.Bakas   Šiauliai II 
 14   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)      Vilnius II 
 15   Danytė Egidija (2007)      Rokiškis I 
 16   Dragūnaitė Agnė (2009)   M.Bakas   Šiauliai II 
 17   Dunauskas Saimonas (2006)   R.Briedis   Biržai I 
 18   Dzencevičius Osvaldas (2008)   V.Stukas   Trakai I 
 19   Dzenkauskas Rokas (2009)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 20   Eidėnas Kipras (2007)   M.Leščevski   Vilnius II 
 21   Fiodorovaitė Junija (2010)   V.Karandienė   Kaunas I 
 22   Garadauskas Julius (2007)   R.Pauliukevičienė    
 23   Grinevičius Jonas (2008)   R.Pauliukevičienė   Kaunas I 
 24   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 25   Gudeliauskas Erikas (2008)   A.Brusokienė   Alytus II 
 26   Gurejeva Simona (2006)   M.Bakas   Šiauliai I 
 27   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I 
 28   Jablonskaitė Auksė (2008)   V.Karandienė   Kaunas I 
 29   Jakutis Rokas (2007)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 30   Jankauskas Hubertas (2006)      Rokiškis I 
 31   Juodrytė Deimilė (2009)   M.Bakas   Šiauliai II 
 32   Keršytė Greta (2006)   V.Karandienė   Kaunas I 
 33   Knabikaitė Vaiva (2006)      Kaunas II 
 34   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilnius II 
 35   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 36   Križinauskas Robertas (2006)      Biržai I 
 37   Kulikauskaitė Elvina (2007)      Rokiškis I 
 38   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Kaunas I 
 39   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 40   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržai I 
 41   Lesinaitė Gerda (2008)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 42   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas I 
 43   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas II 
 44   Lynykaitė Jonė Rūta (2009)   A.Brusokienė   Alytus I 
 45   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   Vilnius I 
 46   Marcinkevičiūtė Asta (2009)   A.Brusokienė   Alytus I 
 47   Martinėnas Adas (2009)   V.Stukas   Trakai I 
 48   Martinėnas Šarūnas (2009)   V.Stukas   Trakai I 
 49   Matusevičius Mantas (2008)   V.Karandienė   Kaunas II 
 50   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai I 
 51   Mickytė Miglė (2007)      Rokiškis II 
 52   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 53   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 54   Minkevičius Grantas (2009)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 55   Mokejevas Arnoldas (2007)   R.Pauliukevičienė   Kaunas I 
 56   Morkūnas Linas (2009)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 57   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 58   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Šiauliai II 
 59   Norkūnas Modestas (2008)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 60   Olchovikaitė Monika (2008)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 61   Orzeshkovska Serafima (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 62   Paleckaitė Kamilė (2009)   A.Brusokienė   Alytus I 
 63   Papievis Simonas (2010)   R.Pauliukevičienė   Kaunas III 
 64   Paršeliūnas Dovydas (2007)   A.Brusokienė   Alytus I 
 65   Paulauskas Meidas (2008)   V.Karandienė   Kaunas II 
 66   Pauliukaitė Rūta (2007)      Rokiškis I 
 67   Petrauskas Arvydas (2008)   M.Bakas   Šiauliai I 
 68   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 69   Petronis Jokūbas (2010)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 70   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova   Utena I 
 71   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas II 
 72   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 73   Puzelis Tadas (2010)      Rokiškis I 
 74   Ramaneckaitė Erika (2008)   V.Stukas   Trakai I 
 75   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   Vilnius I 
 76   Ruzgaitė Smiltė (2008)   R.Pauliukevičienė   Kaunas II 
 77   Sabaliauskaitė Agnė (2007)   J.Jancevič   Vilnius I 
 78   Šinkovski Hubert (2008)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 79   Širinskaitė Vilija (2007)   M.Leščevski   Vilnius I 
 80   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 81   Skadinis Gelmis (2006)      Biržai I 
 82   Skuder Fabian (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 83   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 84   Speičys Jokūbas (2009)   V.Karandienė   Kaunas II 
 85   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius I 
 86   Švabauskaitė Goda (2008)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 87   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 88   Tolvaišaitė Monika (2012)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 89   Trečiokaitė Eva (2009)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 90   Turskis Erikas (2008)   R.Pauliukevičienė   Kaunas I 
 91   Vainilavičius Gytis (2008)   T.Klimova   Kaunas III 
 92   Valuckis Majus (2010)   M.Bakas   Šiauliai I 
 93   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius I 
 94   Vasiliauskaitė Atėnė (2010)      Vilnius II 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt