LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas  (2022-05-14/05-14)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Evelina Bondareva. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jauniai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 274 URBONAITĖ Agnė (2002)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga      Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 28   BONDARENCO Valerija (2005) 
 Biržai I   Klūpint  85  85           
      Gulint  92  92           
      Stovint  92  92    269      1 
 16   BINGELYTĖ Sabina (2004) 
 Vilnius I   Klūpint  94  94           
      Gulint  95  95           
      Stovint  80  80    269      2 
 15   ATKUCEVIČIŪTĖ Goda (2007) 
 Šiauliai I   Klūpint  84  84           
      Gulint  93  93           
      Stovint  90  90    267      3 
 18   RIMKUTĖ Ieva Aretė (2006) 
 Vilnius II   Klūpint  88  88           
      Gulint  93  93           
      Stovint  86  86    267      4 
 12   MIKALAUSKAITĖ Vakarė (2005) 
 Šiauliai I   Klūpint  89  89           
      Gulint  95  95           
      Stovint  79  79    263      5 
 10   MICKYTĖ Gustė (2004) 
 Rokiškis I   Klūpint  91  91           
      Gulint  94  94           
      Stovint  78  78    263      6 
 3   KULYTĖ Evelina (2004) 
 Rokiškis I   Klūpint  88  88           
      Gulint  97  97           
      Stovint  77  77    262      7 
 5   MACEINAITĖ Austėja (2005) 
 Vilnius I   Klūpint  90  90           
      Gulint  91  91           
      Stovint  79  79    260      8 
 20   TREČIOKAITĖ Eva (2009) 
 Biržai II   Klūpint  80  80           
      Gulint  91  91           
      Stovint  86  86    257      9 
 19   PYATRAYTIS Elvyra (2004) 
 Vilnius II   Klūpint  79  79           
      Gulint  96  96           
      Stovint  82  82    257      10 
 21   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas II   Klūpint  82  82           
      Gulint  89  89           
      Stovint  85  85    256      11 
 25   BOLDYREVA Diana (2005) 
 Vilnius I   Klūpint  88  88           
      Gulint  87  87           
      Stovint  80  80    255      12 
 13   MEDIŠAUSKAITĖ Gabija (2007) 
 Šiauliai II   Klūpint  80  80           
      Gulint  89  89           
      Stovint  84  84    253      13 
 2   BRIEDYTĖ Kamilė (2009) 
 Biržai I   Klūpint  85  85           
      Gulint  93  93           
      Stovint  74  74    252      14 
 24   SELELIONYTĖ Gabija (2005) 
 Kaunas I   Klūpint  87  87           
      Gulint  85  85           
      Stovint  79  79    251      15 
 26   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai II   Klūpint  85  85           
      Gulint  89  89           
      Stovint  74  74    248      16 
 23   PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
 Alytus I   Klūpint  80  80           
      Gulint  85  85           
      Stovint  81  81    246      17 
 22   SELELIONYTĖ Deimantė (2005) 
 Kaunas I   Klūpint  77  77           
      Gulint  92  92           
      Stovint  76  76    245      18 
 14   NAVICKYTĖ Ieva (2007) 
 Šiauliai II   Klūpint  81  81           
      Gulint  87  87           
      Stovint  76  76    244      19 
 11   SODAITYTĖ Viltė (2006) 
 Kaunas I   Klūpint  86  86           
      Gulint  87  87           
      Stovint  71  71    244      20 
 6   BAGAMOLOVAITĖ Rusnė (2008) 
 Biržai I   Klūpint  86  86           
      Gulint  80  80           
      Stovint  74  74    240      21 
 9   SABALIAUSKAITĖ Agnė (2007) 
 Vilnius II   Klūpint  87  87           
      Gulint  90  90           
      Stovint  60  60    237      22 
 7   LIOGYTĖ Kornelija (2005) 
 Šiauliai I   Klūpint  87  87           
      Gulint  89  89           
      Stovint  60  60    236      23 
 1   DANYTĖ Egidija (2007) 
 Rokiškis I   Klūpint  78  78           
      Gulint  81  81           
      Stovint  73  73    232      24 
 4   KULIKAUSKAITĖ Elvina (2007) 
 Rokiškis II   Klūpint  79  79           
      Gulint  87  87           
      Stovint  64  64    230      25 
 17   PAULIUKAITĖ Rūta (2007) 
 Rokiškis II   Klūpint  82  82           
      Gulint  78  78           
      Stovint  65  65    225      26 
 29   DRAGŪNAITĖ Agnė (2009) 
 Šiauliai II   Klūpint  69  69           
      Gulint  76  76           
      Stovint  57  57    202      27 
 27   ŠIRINSKAITĖ Vilija (2007) 
 Vilnius III   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 8   KRISTAPAVIČIŪTĖ Kamilė (2004) 
 Trakai I   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt