LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų čempionatas  (2022-04-01/04-02)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint - Vaikai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 413.6 - 30X MORKŪNAS Džiugas (2005)[Gaja SM] 2022-01-23 JAUNIMO IKI 18 METŲ KOMANDINIS-ASMENINIS ČEMPIONATAS 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4   Viso   Pastaba   Vieta 
 18   MAČIONIS Laurynas (2010) 
 Vilnius (I kom.)     97.6 - 4X 95.3 - 2X  192.9 - 6X      1 
 21   MORKŪNAS Linas (2009) 
 Kaunas (Ikom.)     95.6 - 3X 95.7 - 3X  191.3 - 6X      2 
 24   MINIKAUSKAS Rytis (2008) 
 Alytaus m.(I kom.)     94.3 - 1X 95.9 - 2X  190.2 - 3X      3 
 25   BULOTA Kajus (2010) 
 Alytaus m.(I kom.)     92.9 - 3X 94.4 - 3X  187.3 - 6X      4 
 5   PETRAUSKAS Arvydas (2008) 
 Šiauliai (I kom.)     89.5 - 2X 96.4 - 3X  185.9 - 5X      5 
 12   JARCEV Jaroslav (2010) 
 Vilnius (I kom.)     91.0 - 2X 93.8 - 1X  184.8 - 3X      6 
 8   MARTINĖNAS Šarūnas (2009) 
 Trakų raj.kom.     94.0 87.1  181.1      7 
 15   CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
 Šiauliai (I kom.)     82.8 - 2X 92.1 - 1X  174.9 - 3X      8 
 31   MINKEVIČIUS Grantas (2009) 
 Biržai (I kom.)     84.1 90.5 - 1X  174.6 - 1X      9 
 27   DORNYKAS Eimantas (2009) 
 Kaunas (Ikom.)     84.8 89.4 - 1X  174.2 - 1X      10 
 14   VAINILAVIČIUS Gytis (2008) 
 Kaunas (IIkom.)     85.2 - 3X 88.2 - 2X  173.4 - 5X      11 
 10   NASTULEVIČIUS Orestas (2009) 
 Alytaus m.(I kom.)     83.2 - 3X 88.5  171.7 - 3X      12 
 2   STRAKŠYS Matas (2008) 
 Kaunas (Ikom.)     86.1 - 1X 84.5  170.6 - 1X      13 
 13   PUODŽIUVELIS Jonas (2009) 
 Kauno raj.(I kom.)     86.1 - 1X 83.8  169.9 - 1X      14 
 20   STANKEVIČIUS Aronas (2008) 
 Kauno raj.(I kom.)     79.7 - 2X 89.4 - 1X  169.1 - 3X      15 
 1   MARTINĖNAS Adas (2009) 
 Trakų raj.kom.     82.7 84.3  167.0      16 
 26   PALIUKAITIS Kipras (2011) 
 Alytaus m.(II kom.)     85.4 - 1X 80.0  165.4 - 1X      17 
 9   DENCEVIČIUS Osvaldas (2008) 
 Trakų raj.kom.     78.7 - 1X 83.8 - 3X  162.5 - 4X      18 
 22   ADOMAVIČIUS Emilis (2008) 
 Kauno raj.(II kom.)     82.0 - 2X 78.7 - 1X  160.7 - 3X      19 
 19   KALKAUSKAS Domas (2008) 
 Kauno raj.(I kom.)     73.2 81.1  154.3      20 
 35   GOTAUTAS Paulius (2011) 
      79.1 74.1  153.2      21 
 11   VALUCKIS Majus (2010) 
 Šiauliai (I kom.)     76.1 76.6 - 2X  152.7 - 2X      22 
 34   LUKOŠIUS Kajus (2009) 
 Šiauliai (II kom.)     72.4 74.4  146.8      23 
 3   VITKAUSKAS Ignas (2011) 
 Alytaus m.(II kom.)     82.7 - 1X 61.3  144.0 - 1X      24 
 30   PETRONIS Jokūbas (2010) 
 Biržai (I kom.)     72.0 71.7  143.7   -2   25 
 17   DUBAUSKIS Jurgis (2010) 
 Kauno raj.(II kom.)     71.7 64.6  136.3      26 
 16   BATAITIS Povilas (2010) 
 Kauno raj.(II kom.)     70.2 65.2 - 1X  135.4 - 1X      27 
 29   NORKUS Einaras (2009) 
 Šiauliai (II kom.)     78.2 54.4  132.6      28 
 28   BINGELIS Evaldas (2008) 
 Alytaus m.(II kom.)     54.5 58.4  112.9      29 
 23   DZEMYDA Deividas (2008) 
      43.3 62.1  105.4      30 
 32   MAŠČINSKAS Aidas (2011) 
 Kaunas (IIkom.)     48.5 42.0  90.5      31 
 33   KUZMINSKAS Aurimas (2009) 
 Kaunas (IIkom.)     48.7 25.1  73.8      32 
 4   BANYS Kristupas (2009) 
             DNS 
 6   MAČIONIS Jonas (2009) 
             DNS 
 7   KAROSEVIČIUS Lukas (2010) 
             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt