LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos asmeninis čempionatas  (2022-03-05/03-06)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      42 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      19 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      35 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      28 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 3   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 4   Bačkys Stanislovas (1969)   K.Savickas   Entuziastas 
 5   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 6   Bartulevičiūtė Gabija (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 7   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 9   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 10   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 11   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 12   Biekšienė Aušra (1971)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 13   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 14   Bilskytė Goda (2000)   V.Karandienė   Gaja SM 
 15   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 16   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 17   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 18   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 19   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 20   Bulota Kajus (2010)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 21   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 22   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Gaja SM 
 23   Dulkytė Akvilė (2007)   V.Karandienė   Gaja SM 
 24   Dunauskas Saimonas (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 25   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 26   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 27   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 28   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 29   Grigas Ovidijus (1973)      Skardis 
 30   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 31   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 32   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 33   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova   Dešimtukas 
 34   Jakubėnas  Andrius (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 35   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 36   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 37   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 38   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 39   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 40   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 41   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 42   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 43   Kemežys Natas (2006)      VŠĮ SSC 
 44   Keršytė Greta (2006)   V.Karandienė   Gaja SM 
 45   Kondrotaitė Indrė (2006)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 46   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 47   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 48   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 49   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška   Gaja SM 
 50   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 51   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 52   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 53   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 54   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 55   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 56   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 57   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 58   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 59   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 60   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 61   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 62   Mackevičiūtė Eligija (2005)   T.Klimova   Gaja SM 
 63   Mankė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 64   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 65   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 66   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 67   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 68   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 69   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 70   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 71   Monkus Egidijus (1969)   K.Savickas   Entuziastas 
 72   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 73   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 74   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 75   Nedzinskas Tomas (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 76   Olchovikaitė Monika (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 77   Oržekauskas Dovydas (1992)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 78   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 79   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 80   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 81   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 82   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 83   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 84   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 85   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 86   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 87   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 88   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 89   Ramanauskaitė Agnė (1983)      Gaja SM 
 90   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 91   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 92   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 93   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 94   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 95   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 96   Ryseva Viktorija (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 97   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 98   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 99   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 100   Selvenytė Oksana (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 101   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 102   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 103   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 104   Siroit Emilija (2008)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 105   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 106   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 107   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 108   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 109   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 110   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 111   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 112   Tolevičiūtė Austėja (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 113   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 114   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 115   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 116   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 117   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 118   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 119   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 120   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 121   Zaliauskienė Lolita (1964)   T.Klimova   Skardis 
 122   Zavadskas Ignas (1952)   T.Klimova   Skardis 
 123   Žemaitis Modestas (1989)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 124   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 Pistoletas Moterys Finalai
 Pistoletas Vyrai Finalai
 Sautuvas Moterys Finalai
 Sautuvas Vyrai Finalai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt