LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. taurė  (2021-12-10/12-12)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      22 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      22 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      13 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      31 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      12 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      28 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      24 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      12 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      9 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      24 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      17 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      11 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Adomavičius Emilis (2008)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 4   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 5   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 6   Aušiūraitis Dovydas (2008)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 8   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 9   Bartulevičiūtė Gabija (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 10   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 11   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 12   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 13   Biekšienė Aušra (1971)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 14   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 16   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 17   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 18   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 19   Briedytė Kamilė (2009)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 20   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 21   Bublytė Donata (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 22   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 23   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 24   Bulota Kajus (2010)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 25   Butkevič Emilija (2008)   J.Jancevič   VŠĮ SSC 
 26   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 27   Cibulskis Lukas (2009)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 28   Cickevičius Jonas (2007)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 29   Cickevičius Matas (2010)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 30   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)       
 31   Dulkytė Akvilė (2007)   V.Karandienė   Gaja SM 
 32   Dunauskas Saimonas (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 33   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 34   Eidukynaitė Elija (2011)   V.Karandienė   Gaja SM 
 35   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 36   Garadauskas Julius (2007)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 37   Germanavičius Elijas (2008)   V.Karandienė   Gaja SM 
 38   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 39   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 40   Grinevičius Jonas (2008)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 41   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 42   Gudeliauskas Erikas (2008)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 43   Gurejeva Simona (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 44   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 45   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 46   Gutauskaitė Andrėja (2004)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 47   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 48   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova   Dešimtukas 
 49   Ivanauskas Andrius (1974)       
 50   Ivašauskaitė Augustina (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 51   Jablonskaitė Auksė (2008)   V.Karandienė   Gaja SM 
 52   Jakelis Mantas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 53   Jakimavičius Gytis (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 54   Jakubėnas  Andrius (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 55   Jakutis Rokas (2007)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 56   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 57   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 58   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 59   Jarcev Jaroslav (2010)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 60   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 61   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 62   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 63   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 64   Kalkauskas Domas (2008)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 65   Karčiauskas Žygimantas (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 66   Karosevičius Lukas (2010)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 67   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 68   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 69   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 70   Knabikaitė Vaiva (2006)      Gaja SM 
 71   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 72   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 73   Kondrotaitė Indrė (2006)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 74   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 75   Križinauskas Robertas (2006)      Biržų KKSC 
 76   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 77   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 78   Kubiliūtė Augustė (2010)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 79   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 80   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška   Gaja SM 
 81   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 82   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 83   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 84   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 85   Kuprėnaitė Katrina (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 86   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 87   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 88   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 89   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 90   Lesinaitė Gerda (2008)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 91   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 92   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 93   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 94   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 95   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 96   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 97   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 98   Martinėnas Adas (2009)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 99   Martinėnas Šarūnas (2009)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 100   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 101   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 102   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 103   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 104   Meidutė Ieva (2004)   J.Jancevič   VŠĮ SSC 
 105   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 106   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 107   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 108   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 109   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 110   Minkevičius Grantas (2009)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 111   Mokejevas Arnoldas (2007)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 112   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 113   Morkūnas Linas (2009)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 114   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 115   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 116   Nastulevičius Orestas (2009)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 117   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 118   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 119   Nedzinskas Tomas (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 120   Nikitinaitė Gabrielė (2005)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 121   Olchovikaitė Monika (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 122   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 123   Ostrauskaitė Jonė (2004)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 124   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 125   Papievis Simonas (2010)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 126   Paršeliūnas Dovydas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 127   Paulauskas Meidas (2008)   V.Karandienė   Gaja SM 
 128   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 129   Pavolas Jordanas (2008)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 130   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 131   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 132   Petrauskaitė Ieva (2011)      Gaja SM 
 133   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 134   Petronis Jokūbas (2010)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 135   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 136   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 137   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 138   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 139   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 140   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 141   Puodžiuvelis Jonas (2009)      Kauno r. SM 
 142   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 143   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 144   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 145   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 146   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 147   Ranceva Emilija (2004)      VŠĮ SSC 
 148   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 149   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 150   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 151   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 152   Ruzgaitė Smiltė (2008)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 153   Rynkevič Valentina (2007)   J.Jancevič   VŠĮ SSC 
 154   Ryseva Viktorija (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 155   Sabaliauskaitė Agnė (2007)   J.Jancevič   VŠĮ SSC 
 156   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 157   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 158   Selvenytė Oksana (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 159   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 160   Senvaitytė Urtė (2008)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 161   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 162   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 163   Širinskaitė Vilija (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 164   Siroit Emilija (2008)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 165   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 166   Skadinis Gelmis (2006)      Biržų KKSC 
 167   Šklenskaitė Guoda (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 168   Šliumpa Pijus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 169   Smalinskas Kristofas (2009)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 170   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 171   Speičys Jokūbas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 172   Stankevičius Aronas (2008)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 173   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 174   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 175   Strakšys Matas (2008)      Kauno r. SM 
 176   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 177   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 178   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 179   Sudaris Simonas (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 180   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 181   Švabauskaitė Goda (2008)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 182   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 183   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 184   Tolevičiūtė Austėja (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 185   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 186   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 187   Trečiokaitė Eva (2009)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 188   Turskis Erikas (2008)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 189   Ulvidaitė Milda (2010)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 190   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 191   Vainilavičius Gytis (2008)   T.Klimova   Gaja SM 
 192   Vaitkevičius Daugirdas (2010)   V.Karandienė   Gaja SM 
 193   Vaitkevičius Gustavas (2009)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 194   Vaitkevičiūtė Oksana (2008)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 195   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 196   Vasiliauskaitė Atėnė (2010)      VŠĮ SSC 
 197   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 198   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 199   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 200   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 201   Virpša Marius (2007)   V.Karandienė   Gaja SM 
 202   Vitkauskas Ignas (2011)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 203   Vitkauskas Jonas (1998)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 204   Zaliauskienė Lolita (1964)   T.Klimova   Skardis 
 205   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 206   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 207   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 208   Žiūkelis Karolis (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 209   Žukas Matas (2009)   V.Stukas   Trakų KKSC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt