LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Karininko Antano Juozapavičiaus taurė  (2021-10-22/10-23)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      15 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      9 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   20 š.   4 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      6 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      5 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   20 š.   3 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      11 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      3 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   20 š.   2 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      9 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      4 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai   20 š.   2 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė    
 2   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas    
 3   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė    
 4   Bakum Meilė (2010)   A.Dženkaitytė    
 5   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė    
 6   Briedytė Kamilė (2009)   D.Drevinskienė    
 7   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė    
 8   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė    
 9   Cibulskis Lukas (2009)   R.Pauliukevičienė    
 10   Cickevičius Jonas (2007)   R.Pauliukevičienė    
 11   Dumbliauskaitė Patricija (2010)   A.Dženkaitytė    
 12   Dunauskas Saimonas (2006)   R.Briedis    
 13   Dzencevičius Osvaldas (2008)   V.Stukas    
 14   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė    
 15   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys    
 16   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Pauliukevičienė    
 17   Fill Fill (1950)       
 18   Garadauskas Julius (2007)   R.Pauliukevičienė    
 19   Grinevičius Jonas (2008)   R.Pauliukevičienė    
 20   Gudeliauskas Erikas (2008)   A.Brusokienė    
 21   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė    
 22   Ivašauskaitė Augustina (2005)   A.Brusokienė    
 23   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Pauliukevičienė    
 24   Karčiauskas Žygimantas (2006)   A.Dženkaitytė    
 25   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė    
 26   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė    
 27   Kudarauskas Emilis (2010)   A.Dženkaitytė    
 28   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška    
 29   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis    
 30   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis    
 31   Makselė Nedas (2012)   A.Dženkaitytė    
 32   Makselė Nojus (2010)   A.Dženkaitytė    
 33   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė    
 34   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis    
 35   Mokejevas Arnoldas (2007)   R.Pauliukevičienė    
 36   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė    
 37   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė    
 38   Papievis Simonas (2010)   R.Pauliukevičienė    
 39   Paršeliūnas Dovydas (2007)   A.Brusokienė    
 40   Pavolas Jordanas (2008)   A.Brusokienė    
 41   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis    
 42   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis    
 43   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė    
 44   Ruzgaitė Smiltė (2008)   R.Pauliukevičienė    
 45   Senvaitytė Urtė (2008)   R.Pauliukevičienė    
 46   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė    
 47   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis    
 48   Tamašauskaitė Rusnė (2005)   D.Drevinskienė    
 49   Trečiokaitė Eva (2009)   D.Drevinskienė    
 50   Turskis Erikas (2008)   R.Pauliukevičienė    
 51   Vaitkevičiūtė Oksana (2008)   A.Brusokienė    
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt