LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas  (2021-06-11/06-12)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jauniai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 28   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 K1   Klūpint  92  92           
      Gulint  89  89           
      Stovint  89  89    270      1 
 13   MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
 Š1   Klūpint  91  91           
      Gulint  92  92           
      Stovint  87  87    270      2 
 3   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
 B1   Klūpint  86  86           
      Gulint  89  89           
      Stovint  83  83    258      3 
 20   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 B1   Klūpint  79  79           
      Gulint  93  93           
      Stovint  83  83    255      4 
 9   PETRAUSKAS Majus (2006) 
 K1   Klūpint  84  84           
      Gulint  92  92           
      Stovint  78  78    254      5 
 4   GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
 Š1   Klūpint  92  92           
      Gulint  88  88           
      Stovint  73  73    253      6 
 32   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 
 K1   Klūpint  83  83           
      Gulint  91  91           
      Stovint  77  77    251      7 
 21   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 K2   Klūpint  81  81           
      Gulint  95  95           
      Stovint  75  75    251      8 
 18   VALŪNAS Adolis (2007) 
 V1   Klūpint  87  87           
      Gulint  94  94           
      Stovint  70  70    251      9 
 12   KEMEŽYS Natas (2005) 
 V2   Klūpint  77  77           
      Gulint  91  91           
      Stovint  82  82    250      10 
 2   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
 K2   Klūpint  86  86           
      Gulint  91  91           
      Stovint  73  73    250      11 
 6   BAJORAS Kasparas (2003) 
 B1   Klūpint  69  69           
      Gulint  91  91           
      Stovint  89  89    249      12 
 11   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 R1   Klūpint  83  83           
      Gulint  92  92           
      Stovint  73  73    248      13 
 30   BARČENKOV Andrej (2003) 
 V2   Klūpint  89  89           
      Gulint  83  83           
      Stovint  74  74    246      14 
 23   STANKEVIČIUS Danielius (2006) 
 V1   Klūpint  84  84           
      Gulint  90  90           
      Stovint  72  72    246      15 
 29   BIRŽINIS Lukas (2006) 
 K2   Klūpint  78  78           
      Gulint  90  90           
      Stovint  77  77    245      16 
 8   KUBLICKAS Dominykas (2003) 
 R1   Klūpint  81  81           
      Gulint  90  90           
      Stovint  69  69    240      17 
 16   PRANSKŪNAS Herkus (2006) 
    Klūpint  73  73           
      Gulint  86  86           
      Stovint  76  76    235      18 
 14   MASIULANEC Bartoš (2005) 
 V3   Klūpint  75  75           
      Gulint  90  90           
      Stovint  68  68    233      19 
 19   LEGATAS Dovydas (2005) 
 V3   Klūpint  71  71           
      Gulint  91  91           
      Stovint  68  68    230      20 
 15   DAUNYS Agatas (2007) 
 Š1   Klūpint  77  77           
      Gulint  90  90           
      Stovint  59  59    226      21 
 31   TOMKEVIČ Oskar (2005) 
 V2   Klūpint  82  82           
      Gulint  88  88           
      Stovint  54  54    224      22 
 25   JUOZĖNAS Justas (2004) 
 R1   Klūpint  80  80           
      Gulint  80  80           
      Stovint  63  63    223      23 
 7   MURALIS Pijus (2004) 
    Klūpint  79  79           
      Gulint  90  90           
      Stovint  54  54    223      24 
 10   MAČIONIS Laurynas (2010) 
 V1   Klūpint  59  59           
      Gulint  90  90           
      Stovint  65  65    214      25 
 27   MUROZ Edgaras (2007) 
    Klūpint  82  82           
      Gulint  70  70           
      Stovint  57  57    209      26 
 33   KOCILOVIČ David (2006) 
 V4   Klūpint  72  72           
      Gulint  78  78           
      Stovint  58  58    208      27 
 24   VASILIAUSKAS Rokas (2005) 
 Š2   Klūpint  67  67           
      Gulint  88  88           
      Stovint  46  46    201      28 
 22   CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
    Klūpint  49  49           
      Gulint  79  79           
      Stovint  64  64    192      29 
 17   KULŠĖ Mantas (2008) 
 Š2   Klūpint  48  48           
      Gulint  67  67           
      Stovint  30  30    145      30 
 1   VALUCKIS Majus (2010) 
 Š2   Klūpint  25  25           
      Gulint  59  59           
      Stovint  29  29    113      31 
 34   MINIKAUSKAS Rytis (2008) 
 A1   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 35   PUZELEVIČIUS Domantas (2006) 
 A1   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 5   JAKIMAVIČIUS Gytis (2005) 
 V3   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 26   AIDUKAS Itan (2006) 
 V4   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt