LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurė  (2021-04-24/04-25)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Tatjana Klimova. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      10 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      11 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      18 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      20 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      23 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      11 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      11 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7 
 1   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 2   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 3   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 4   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 5   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 6   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 7   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. SC 
 8   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 9   Eizentaitė Viktorija (2004)      Gaja SM 
 10   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 11   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 12   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Gaja SM 
 13   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 14   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 15   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 16   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 17   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 18   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 19   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 20   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 21   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Skardis 
 22   Klimovas Viktoras (1991)      Skardis 
 23   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Gaja SM 
 24   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 25   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 26   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 27   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 28   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų KKSC 
 29   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 30   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 31   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 32   Lukošius Aurimas (2007)      Gaja SM 
 33   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 34   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 35   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 36   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 37   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 38   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 39   Nedzinskas Tomas (2003)       
 40   Nonin Jurij (1959)      Trakų KKSC 
 41   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 42   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 43   Pavilonis Augustinas (2007)      Gaja SM 
 44   Petrauskas Majus (2006)      Gaja SM 
 45   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus m. SC 
 46   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 47   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 48   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 49   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 50   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 51   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 52   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 53   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 54   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. SC 
 55   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 56   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 57   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 58   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 59   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 60   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 61   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 62   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 63   Vilcane Iluta (1971)      LVA   
 64   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 65   Zurzaitė Arneta (2007)      Gaja SM 
 66   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt