LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių komandinis asmeninis čempionatas   (2021-06-04/06-05)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

2005 m.g. ir jaun. 2003 m.g. ir jaun.

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunučiai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 2   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 K1   Klūpint  89  89           
      Gulint  94  94           
      Stovint  87  87    270      1 
 28   GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
 Š1   Klūpint  89  89           
      Gulint  93  93           
      Stovint  78  78    260      2 
 18   TOMKEVIČ Oskar (2005) 
 V2   Klūpint  92  92           
      Gulint  85  85           
      Stovint  75  75    252      3 
 16   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 K2   Klūpint  83  83           
      Gulint  97  97           
      Stovint  70  70    250      4 
 17   PETRAUSKAS Majus (2006) 
 K1   Klūpint  83  83           
      Gulint  91  91           
      Stovint  75  75    249      5 
 1   KEMEŽYS Natas (2005) 
 V2   Klūpint  85  85           
      Gulint  84  84           
      Stovint  79  79    248      6 
 11   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
 K1   Klūpint  86  86           
      Gulint  93  93           
      Stovint  69  69    248      7 
 4   MASIULANEC Bartoš (2005) 
 V1   Klūpint  84  84           
      Gulint  92  92           
      Stovint  69  69    245      8 
 27   STANKEVIČIUS Danielius (2006) 
 V1   Klūpint  87  87           
      Gulint  92  92           
      Stovint  62  62    241      9 
 9   MAČIONIS Laurynas (2010) 
 V3   Klūpint  76  76           
      Gulint  87  87           
      Stovint  77  77    240      10 
 14   PRANSKŪNAS Herkus (2006) 
 K2   Klūpint  82  82           
      Gulint  91  91           
      Stovint  64  64    237      11 
 30   VALŪNAS Adolis (2007) 
 V1   Klūpint  81  81           
      Gulint  79  79           
      Stovint  75  75    235      12 
 7   BIRŽINIS Lukas (2006) 
 K2   Klūpint  78  78           
      Gulint  79  79           
      Stovint  77  77    234      13 
 21   DOBROVOLSKAS Andrius (2005) 
 V3   Klūpint  77  77           
      Gulint  84  84           
      Stovint  71  71    232      14 
 25   AIDUKAS Itan (2006) 
 V4   Klūpint  58  58           
      Gulint  83  83           
      Stovint  91  91    232      15 
 20   LEGATAS Dovydas (2005) 
 V2   Klūpint  73  73           
      Gulint  91  91           
      Stovint  62  62    226      16 
 29   DAUNYS Agatas (2007) 
 Š1   Klūpint  73  73           
      Gulint  90  90           
      Stovint  62  62    225      17 
 23   KOCILOVIČ David (2006) 
 V3   Klūpint  69  69           
      Gulint  72  72           
      Stovint  67  67    208      18 
 26   MUROZ Edgaras (2007) 
 B1   Klūpint  75  75           
      Gulint  76  76           
      Stovint  42  42    193      19 
 13   PAVILONIS Augustinas (2007) 
    Klūpint  77  77           
      Gulint  67  67           
      Stovint  41  41    185      20 
 8   KULŠĖ Mantas (2008) 
 Š2   Klūpint  52  52           
      Gulint  53  53           
      Stovint  78  78    183      21 
 3   VASILIAUSKAS Rokas (2005) 
 Š1   Klūpint  53  53           
      Gulint  90  90           
      Stovint  29  29    172      22 
 10   CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
 Š2   Klūpint  78  78           
      Gulint  76  76           
      Stovint       154      23 
 24   VALUCKIS Majus (2010) 
 Š2   Klūpint  35  35           
      Gulint  46  46           
      Stovint  47  47    128      24 
 22   JAKIMAVIČIUS Gytis (2005) 
 V4   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 19   RAULYNAITIS Pijus (2009) 
    Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 12   MINIKAUSKAS Rytis (2008) 
    Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 15   PIKŪNAS Timotiejus (2010) 
    Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 6   PLITAUSKIS Deivis (2010) 
 B1   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 5   PETRONIS Jokūbas (2010) 
 B1   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt