LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo čempionatas  (2021-05-15/05-16)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      14 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      17 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      25 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      25 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      18 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      23 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      22 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 4   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 6   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 7   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 8   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 9   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 10   Boldyreva Diana (2005)      Vilniaus m. SC 
 11   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 12   Bublytė Donata (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 13   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. SC 
 14   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 15   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 16   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 17   Eizentaitė Viktorija (2004)      Gaja SM 
 18   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 20   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 21   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Gaja SM 
 22   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 23   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 24   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 25   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 26   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 27   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 28   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 29   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 30   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 31   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 32   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 33   Krutova Julija (2003)      Vilniaus m. SC 
 34   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 35   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 36   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 37   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 38   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų KKSC 
 39   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 40   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 41   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 42   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 43   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 44   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 45   Lukošius Aurimas (2007)      Gaja SM 
 46   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 47   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 48   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 49   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 50   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 51   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 52   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 53   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 54   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 55   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 56   Nedzinskas Tomas (2003)       
 57   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 58   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 59   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 60   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 61   Petrauskas Majus (2006)      Gaja SM 
 62   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 63   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 64   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 65   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 66   Ranceva Evelina (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 67   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 68   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 69   Riškovaitė Aurika (2005)      Vilniaus m. SC 
 70   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. SC 
 71   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 72   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 73   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 74   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 75   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 76   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 77   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 78   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 79   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 80   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 81   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 82   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 83   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 84   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 85   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 86   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 87   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 88   Zurzaitė Arneta (2007)      Gaja SM 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt