LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos neįgaliųjų šaudymo iš pneumatinių ginklų čempionatas.   (2021-05-28/05-30)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

šautuvas ir pistoletas

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Mėgėjai      23 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   P1      5 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   R1      3 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Mėgėjai      25 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Mėgėjai      4 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   P2      2 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Mėgėjai      7 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   R2      3 
  9    Visi - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Mėgėjai   Komandinėms   27 
  10    Visi - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   P5      7 
  11    Visi - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   R5      4 
  12    Visi - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Mėgėjai   Komandinėms   28 
  13    Visi - Šautuvas - 10m - PnG - Gulint   R3      8 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13 
 Alytupis                           5 (3)         5 (3)    
 Entuziastas                           1 (3)         1 (3)    
 Entuziastas 2                           4 (3)             
 Feniksas                           8 (3)         7 (3)    
 Molėtai                                    6 (3)    
 Santaka                           2 (3)         4 (3)    
 Santaka 2                                    3 (3)    
 Šešupėlė                           6 (3)         9 (3)    
 Siekis                           7 (3)         8 (3)    
 Visaggalis                           3 (3)         2 (3)    

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13 
 1   Abramavičius Vytautas (1960)       
 2   Abramavičius Vytautas (1960)       
 3   Akelaitis Valentinas (1931)       
 4   Akelaitis Valentinas (1931)       
 5   Bačkys Stanislovas (1969)       
 6   Bačkys Stanislovas (1969)   K.Savickas    
 7   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova    
 8   Baltakis Modestas (1974)      VSG 
 9   Baranauskas Rolandas (1971)       
 10   Baranauskas Rolandas (1971)       
 11   Bazaras Gintas Ričardas (1967)       
 12   Bigataitė Marija Gintarė (1993)       
 13   Bigataitė Marija Gintarė (1993)       
 14   Boruta Mindaugas (1978)       
 15   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas    
 16   Gelažis Rimas (1956)       
 17   Gutkovas Virgilijus (1950)      ENT1 
 18   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova    
 19   Jurša Valdas (1973)       
 20   Jurša Valdas (1973)       
 21   Kemeraitienė Daina (1959)       
 22   Kemeraitis Gintautas (1969)       
 23   Krasovski Ernest (1974)       
 24   Krasovski Ernest (1974)       
 25   Mazurkevičius Algis (1975)       
 26   Mazurkevičius Algis (1975)       
 27   Micevičius Albertas (1947)       
 28   Mikelionis Rimantas (1967)       
 29   Mikelionis Rimantas (1967)       
 30   Molis Anželika (1989)       
 31   Molis Anželika (1989)       
 32   Monkus Egidijus (1969)      ENT1 
 33   Monkus Egidijus (1969)   K.Savickas    
 34   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas    
 35   Padobajevas Deividas (1931)       
 36   Paknys Edvardas (1983)      FEN 
 37   Paknys Edvardas (1983)      FEN 
 38   Petrauskienė Rima (1980)       
 39   Petravičius Valdas (1967)   G.Mulevičienė   SAN1 
 40   Pivorienė Rita (1973)      MLT 
 41   Podobajevas Deividas (1984)       
 42   Raulynaitienė Jurgita (1970)   T.Klimova   SAN1 
 43   Sadauskienė Irena (1943)       
 44   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova   ENT2 
 45   Simanaitis Eugenijus (1981)       
 46   Simanaitis Eugenijus (1981)       
 47   Sinicyn Daniil (1998)       
 48   Skurdelis Stasys (1955)      SK 
 49   Skurdelis Stasys (1955)      SK 
 50   Šimkus Albinas (1964)   R.Tarbūnas   ENT1 
 51   Šimkus Albinas (1964)   R.Tarbūnas    
 52   Šulskus Arvydas (1960)      MLT 
 53   Tamulionis Romualdas (1958)       
 54   Valenta Vidas (1965)      SK 
 55   Valenta Vidas (1965)      SK 
 56   Valenta Vincas (1955)      SK 
 57   Valenta Vincas (1955)      SK 
 58   Vasiljev Nikolai (1987)      FEN 
 59   Vasiljev Nikolai (1987)      FEN 
 60   Zorenko Maksym (1983)       
 61   Zorenko Maksym (1983)       
 62   Žala Petras (1931)      MLT 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt